Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Ubezpieczenie samochodu w UK
Autor Wiadomość
Infolinia-Prasa
Uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 699
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Pon Lis 02, 2009 2:09 pm   


Ubezpieczenie samochodu w Wielkiej Brytanii może kosztować nawet połowę jego wartości. Ale są też tańsze oferty. Jak je znaleźć i nie zginąć w gąszczu formalności, których trzeba dopełnić? Zniżki ubezpieczeniowe za bezwypadkową jazdę zaczynają się od 10, a kończą na 70 procent. Warto więc jeździć ostrożnie.



Jeśli chcesz jeździć samochodem po Wielkiej Brytanii, musisz mieć ubezpieczenie. - Jazda nieubezpieczonym autem jest traktowana przez policję jak przestępstwo kryminalne - ostrzega Andrzej Tutkaj z Tutkaj Services, firmy pomagającej Polakom uzyskać odszkodowania powypadkowe na Wyspach. Najprościej wykupić ubezpieczenie przez Internet, wypełniając wniosek online. Na wysokość ceny mają wpływ: wiek kierowcy (najdroższe ubezpieczenie obejmuje osoby do 21. roku życia), lata posiadania prawa jazdy, historia ubezpieczeniowa (ilość stłuczek i wypadków), rocznik samochodu, pojemność silnika, informacja, gdzie będzie stało auto (ubezpieczenie samochodów trzymanych w garażu będzie niższe), oraz liczba kierowców, na których ubezpieczasz samochód. Im więcej użytkowników pojazdu, tym więcej będzie kosztowało ubezpieczenie. W razie wypadku ubezpieczenie pokryje koszty tylko wtedy, jeśli kierowca biorący udział w zdarzeniu był ubezpieczony.



Przeczytaj artykuł
 
 
polowicz 
Niemowa


Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 1
Skąd: Clee (Anglia)
Wysłany: Pon Lis 02, 2009 2:10 pm   

polecam stronkę confused . com
 
 
[email protected]
Gość
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 4:53 pm   

Zachecam wszystkich do zapoznania sie z mozliwosciami ubezpieczen w Anglii. Pracuje jako doradca polsko-jezyczny w jednej z najwiekszych firm w Anglii - bezplatna porada - 07510205816.
 
 
story21 
Niemowa


Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 5
Wysłany: Sob Lis 27, 2010 1:23 am   Ubezpieczenia!

Witam,

W zwiazku z licznymi pytaniami dodaje, ze pracuje w dziae ubezpieczen osobistych.

Pozdrawiam,

Witek
 
 
Liliana
Gość
Wysłany: Pią Gru 10, 2010 6:16 pm   

Witam!

Jezeli potrzebujesz porady dotyczacej ubezpieczenia samochodowego zadzwon do mnie na 0843 22 76 341 od Pon-Pt 9.00-18.00
lub wyslij maila ze swoimi danymi kontaktowymi a ja oddzwonie. Moj adres e-mail:
Porada lub wycena jest bezplatna i niezobowiazujaca.
Pozdrawiam!
Liliana
 
 
misia ;)
Gość
Wysłany: Czw Gru 16, 2010 3:11 am   

Zielona Karta
Od 1 maja 2004 r. zielona karta nie jest dokumentem obowiązkowym przy wyjeździe samochodem do krajów UE i EOG szczegóły patrz www.pbuk.com.pl
Chcialabym dodac ze ostatnio wybralam sie z UK do Polski, mialam wypadek na autostradzie w Niemczech i moja ubezpieczalnia nawet nie chciala ze mna rozmawiac o jakimkolwiek pomocy z ich strony, nawet o zholowaniu auta, poinformowali mnie ze nie mialam zielonej karty i nie moga mi pomoc, nie wiem gdzie lezy prawda
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 40
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 990
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Gru 16, 2010 11:09 pm   

zapraszam do dokładnego przeczytania polisy ubezpieczeniowej. Mogę się założyć, że ubezpieczenie nie obejmuje wypadków poza granicami UK. Przed wyjazdem należało poinformować ubezpieczyciela o planowanym wyjeździe i wtedy nie byłoby problemów.
Wiem, że ktos morze zarzucic, że takie podejście jest troszkę dziwne ale... jeśli mam auto i nie planuje nim wyjeżdżać poza granice UK więc nie muszę płacic dodatkowej kwoty za rozszerzone ubezpieczenie zwane "zielona kartą". Jeśli mam zamiar wyjechać zadzwonię, poinformuję, dopłace ubezpieczenie na określony czas i po problemie.
 
 
 
david
Gość
Wysłany: Sro Sty 05, 2011 10:57 pm   

EJ LOL WSZEDLEM NA TO CONFUSED I MI WYSZLO 3000 ZA UBEZPIECZENIE XDDDDD WRACAM DO POLSKI!:D
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 40
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 990
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Sty 06, 2011 12:44 am   

Bo źle szukasz.
Na confused ogłaszaja się najdroźsi ubezpieczyciele. Sprawdź Tesco, Zurich.
 
 
 
PIOTR STANISZEWSKI
Gość
Wysłany: Pon Sty 10, 2011 2:01 pm   

SZUKAM KOGOS KTO POMOZE MI W ZROBIENIU UBEZPIECZENIA AUTA  MUJ NR KONTAKTOWY TO 07964869756
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 40
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 990
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Sty 10, 2011 6:08 pm   

PIOTR STANISZEWSKI napisał/a:
SZUKAM KOGOS KTO POMOZE MI W ZROBIENIU UBEZPIECZENIA AUTA  MUJ NR KONTAKTOWY TO 07964869756


A z czym dokładnie masz problem?
Ostatnio jak pomagałem wykupic ubezpieczenie samochodu to sała moja pomoc polegała na wklepywaniu danych samochodu, adresu właściciela itd. itp a z tym to prawie każdy powinien sobie poradzić.
 
 
 
michas28101991
Gość
Wysłany: Pon Wrz 05, 2011 6:29 pm   

Mam poważny problem a mianowicie mój wiek... szukam ubezpieczenia dla mnie i mojej dziewczyny... moja data urodzenia widnieje w nazwie użytkownika potrzebuję dobrej oferty dla młodych kierowców ponieważ nie uśmiecha mi się płacić 4 tyś funtów najprościej mówiąc nie stać mnie proszę o pomoc!!
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 40
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 990
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Wrz 09, 2011 8:31 pm   

zadzwon do firmy zurich i zapytaj o koszt ubezpieczenia.
 
 
 
marek
Gość
Wysłany: Nie Lut 12, 2012 8:20 pm   

szukam ubezpieczenia na vana rok 2005 ja niemam zadnych znizek ile bedzie mnie to kosztowac moj numer 07540582423
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 40
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 990
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Lut 13, 2012 10:34 am   

zadzwoń do Zurich albo Direct Lane. W tej ostatniej firmie znajomy ma ubezpieczonego vana i nawet ma niski koszt ubezpieczenia
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama