Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Znajdujesz si蟮a forum og򫭹m o Wielkiej Brytanii. Jeżeli chcesz napisa䟯 czym¶ co dotyczy twojego miasta, wtedy przejd1 do odpowiedniego forum o twoim mie¶cie, kt򱣠znajdziesz w jednej z poniższych kategorii:

Walia, Anglia, Szkocja.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
zakup mieszkania
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: Nie Kwi 04, 2010 10:49 am   zakup mieszkania

chce kupic mieszkanie tzzn.placic raty miesiecznie.gdzie mam z tym uderzyc od czego zaczac?
 
 
polpen 


Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 71
Skąd: Middlesbrough (Anglia)
Wysłany: Pon Kwi 05, 2010 5:25 pm   

Witam,

Najlepiej zaczac od rozejrzenia sie na rynku i wstepnie okreslic jakie mieszkanie-dom Pana interesuje i jaka suma kredytu bedzie potrzebna, nastepnie nalezy udac sie do banku - najlepiej tego, w ktorym ma sie konto (ale nie koniecznie) i dowiedziec sie czy okreslony kredyt Panu przyznaja. TO zalezy od zarobkow, wkladu wlasnego jak i okresu na jaki kredyt bylby zawierany.

Jeseli chce Pan wiecej informacji prosze o kontakt: 0791 206 0992

Pozdrawiam

Pawel
Polpen
 
 
lucy25
Gość
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 5:41 pm   

Witam
Mam do Pana pytanie i licze na szybka odpowiedz a chodzi o to ze kupiłam z mężem dom
wszytsko jest zapłacone z naszej strony jest wpłacony depozyt , załatwiiony kredyt itp. problem nsz polega na tym że ze strony sprzedającego prawnik poszedł na urlop i zostawił otwarta sprawe - tydzien temu powinnysmy dostać klucz a nasz prawnik tylko przeprasza i na tym sie kończy - bez prawnika ze strony sprzedającego nic nie zrobi , właściciel domu (sprzedający) chciał juz zerwać kontrakt bo myslał ze to my nie wpłaciliśmy pieniędzy a my zrobiliśmy wszytsko ! co my możemy jeszcze zrobić , mąz dzwoni i ciagle pyta sie o klucze -kiedy dostaniemy cała sprawa toczy sie od marca - czy musimy czekać na prawnika ze strony sprzedajacego?? czy inny prawnik nie może przejąć sprawy??? a co bedzie jak dojdzie do zerwania umowy?? nikt mam kosztów wszytskich nie zwróci ! a ile nerwów przez to straciłam -prosze o radę.
Z góry dziekuje !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

| Furniture Hire | - manga
Strona wygenerowana w 0,75 sekundy. Zapytań do SQL: 20
Reklama