Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA na Speed TAxi!!!!
Autor Wiadomość
sparduch 
Niemowa


Dołączyła: 13 Lip 2009
Posty: 2
Skąd: Cardiff (Walia)
  Wysłany: Pon Lip 13, 2009 12:38 pm   UWAGA na Speed TAxi!!!!

Chcialam przestrzec wszytkich przed korzystaniem z uslug tzw. Speed Taxi, w Cardiff - osoba, ktora oglasza sie na Naszej Klasie oferujac przewoz osob m.in. z i na lotniska. Jest osoba nierzetelna. Ja zarezerwowalam przewoz dla kilku osob w danym dniu na lotnisko. Przeslalam wiadomosci i otrzymalam potwierdzenie przyjazdu po czym oczywiscie nikt nie pojawil sie na umowiona godzine. Po zadzwonieniu do tej osoby okazalo sie, ze nic nie wie o zamowionym przewozie lub tez nie pamieta. Dodatkowo nie jest to najtanszy serwis, wiec wynajecie najzwyklejszej taksowki, ktora pojawila sie kilka minut pozniej kosztowalo niewiele mniej.
Jesli zalezy Wam na rzetelnej usludze i nie chcecie sie martwic, ze przegapicie lot poniewaz ktos po prostu nie potrafi sie zorganizowac zapomnijcie o Speed Taxi!!!

pozdrawiam serdecznie :-)
 
 
ryba1 
Niemowa


Dołączyła: 13 Sie 2009
Posty: 1
Wysłany: Czw Sie 13, 2009 12:46 am   bardzo wporzadku firma speed taxi

[witam co ty gadasz.Ja jezdze z nimi juz dosc długo i wiele innych moi znajomi i nigdy nie słyszałam o takiej sytuacji.Jest to własnie jedna z lepszych firm przewozowych na tej trasie.Jedyni punktualni i zawsze potwierdzaja rezerwacje, kierowcy sa stali(pozdrowienia dla Pana Artura) bardzo mili i cała osoba ktora zawsze dzwoni jest miła.
godna polecenia
 
 
ja 
Niemowa


Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 1
Wysłany: Pią Sie 14, 2009 7:20 pm   speedtaxi jest OK

Witam, to jakieś nieporozumienie jeżdże z nimi od 2lat i jest OK :okii:
 
 
daro115
Gość
Wysłany: Czw Gru 24, 2009 1:39 pm   

WITAJCIE TO PRAWDA JEST OSZUST I DUPEK MALUTKI POLACZEK MARIOOOO WIESNIAK DO ROBOTY NIECH SIE WEZNIE PRZEKRET NIE KORZYSTAJCIE Z JEGO USLUG
 
 
44AYHZ
Gość
Wysłany: Czw Gru 24, 2009 1:42 pm   

Daleko Mario nie zajedziesz ta swoja TAXI A TAK WOGLE POZDRAWIAM JESZCZE CIE ZNAJDE HE HE HE
 
 
Gość

Wysłany: Sro Kwi 28, 2010 12:40 am   

konkurencja??
rzygac sie chce na zawistnych marianow!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - forum anime
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama