Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Ogrzewanie elektryczne domu
Autor Wiadomość
zealot 


Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 17
Skąd: Warrington (Anglia)
Wysłany: Sro Lut 16, 2011 2:06 am   Ogrzewanie elektryczne domu

Przez ostatnie 3 lata mieszkałem w domach, które miały ogrzewanie na gaz. Aktualnie mam możliwość wynajęcia mieszkania po okazyjnej cenie. Jeden minus(a może nie do końca) jakiego się doszukałem to ogrzewanie elektryczne.

W związku z tym mam pytanie do innych użytkowników forum, mających jakieś porównanie:

  • Czy ogrzewanie na prąd jest droższe od ogrzewania gazowego?
  • Jeżeli jest droższe to o ile?
  • Może wszystko zależy od firmy dostarczającej energię?


Proszę o rzetelną opinię osoby, które mają jakieś porównanie kosztów ogrzewania w obydwu przypadkach.
 
 
Fred
Gość
Wysłany: Pią Lut 18, 2011 1:34 am   

U nas całoroczny koszt ogrzewania elektrycznego mieszkania (50 metrów kwadratowych) wyniósł ok 670 funtów w 2010 r. Z tym że jak mnie ani dziewczyny nie ma w domu to nie grzejemy. Wydaje mi się że to nie dużo
 
 
jacek
Gość
Wysłany: Sob Lut 19, 2011 6:15 pm   

czesc witam wszystkich musze napisac ze jezeli rodzina siedzi w domu jak moja zona z dziecmi , to ogrzewanie na prad nie jest drozsze od gazu o ile miszkanie jest ocieplone i przez okna nie ciagnie mieszkalem w colchester 2 domy na gaz teraz jestem w ipswich ogrzewanie pradem oczywiscie po zmianie grzejnikow z turbo jest ok

choc musze przyznac ze proponuje jak my z zona zakupilismy kominek na boi ethanol dostepne na ebay z niemiec taniej oczywiscie
paliwo ten bio ethanol tez narazie sprowadzamy z austri bo tu w uk narazie wycofano jest przyjemniej za taki bio zaplacisz za miesiac okolo £30 no i zalezy od wielkosci mieszkanie

aha nie potrzeba do tego komina stoi na scianie albo stole
jacek

jakies pytania na
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,54 sekundy. Zapytań do SQL: 19
Reklama