Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam pracy
Autor Wiadomość
Malunia
Niemowa


Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 5
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Sro Maj 21, 2008 4:20 pm   Szukam pracy

No widze, ze nikogo tu jeszcze nie by?o... to moze ja zaczne o ile sa tu jakies osoby ktore nie maja pracy a bardzo ja chca miec....
Miesszkam w Luton od ponad miesiaca i mam pytanie... czy wie ktos moze, czy jest tu jakas agencja dla osob, ktore nie zbyt dobrze wladaja jezykiem ??
ja mam komunikatywny, ale nie wiem czy to wystarczy by dostac tu jakas prace... a interesowala by mnie praca na noc, poniewaz mam 9 miesiaczna corcie a maz pracuje w dzien... wiec chce ja zostawic w dobrych rekach.
Pozdrawiam
 
 
katka_10
Stały bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 63
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Sro Maj 21, 2008 5:08 pm   Odp: Szukam pracy

Mysle ze jak masz komunikatywny j. ang to  nie powinno byc wiekszego problemu z praca. Problem tylko tkwi jak ty dasz rade pracowac na noc po czym w dzien twoj maz pojdzie do pracy a dziecko???? To tak bardziej pytam z ciekawosci?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Reklama