Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam Pracy od 3 Miesiecy:( Prosze o pomoc:(
Autor Wiadomość
Zaneta 
Niemowa
Zaneta


Wiek: 28
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 2
Skąd: Newport
Wysłany: Czw Lip 05, 2007 5:45 pm   Szukam Pracy od 3 Miesiecy:( Prosze o pomoc:(

Hej Poszukuje Pracy juz od 3 miesiecy...:( Jestem z Newport Jestem tu juz 9 miesiecy a wczesniej Pracowalam 6 miesiecy w Avanie Bakeries w Rogerstone.Mam Wszystkie potrzebne dokumenty Home Office,NI, i Referencje z poprzedniej z pracybardzo dobre,moj angielski nie jest zly potrafie sie wszedzie jakos dogadac z moim podstawowym angielskim:) i nadal nie potrafie znalesc pracy,szukam jej codziennie w kazdej agencji i po fabrykach piszac aplikacje i nadal nic mowia mi ze jest niby cicho i nie ma na ten moment pracy:( nie wiem co mam robic i gdzie jej szukac:( interesuje mnie glownie praca na stale w jakies Fabryce z jedzeniem ,ciastaki itp. poniewaz nie chce pracy na pare dni,miesiecy chce zostac w jednej na stale!!! czy ktos moglby mi pomoc...mysle ze teraz jest wszystko po znajomosci np.ktos kogos poleca w jakies pracy...itd Pozdrawiam i mam nadzieje ze ktos da rade mi w jakis sposob pomoc:( bo nie daje rady juz:(
 
 
 
zuzkabull 
Rozkręca się


Wiek: 33
Dołączyła: 03 Sty 2008
Posty: 39
Skąd: Newport (Walia)
Wysłany: Czw Sty 03, 2008 6:46 pm   

jak jeszcze szukasz - to wyslij mi prosze cv na
pozdawiam
zet.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 18
Reklama