Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Dawid
Sro Lut 03, 2010 11:12 am
Szkoła ....
Autor Wiadomość
Czekal200 
Niemowa


Dołączył: 01 Lut 2010
Posty: 1
Skąd: Skwierzyna (Lubuskie)
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 8:48 pm   Szkoła ....

Witam Wszystkich ... Mam pytanie co do szkoły w Derby ... Może ktoś wie coś na ten temat ? oczywiście chodzi mi o szkołę języka angielskiego ... :) Pozdrawiam i czekam na odpowiedz ... :)
 
 
_E_S_H_A_ 
Niemowa



Wiek: 38
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 5
Skąd: Derby (Anglia)
Wysłany: Nie Lut 28, 2010 12:56 am   

Witam.Derby City Council,Multicultural Center,Dairyhouse Road,Derby DE23 8HN.Nie jest najtaniej ale nie jest też bardzo drogo.Pracuje tam polka która prowadzi grupę początkujących.Sam chcę tam zacząć się uczyć.Znam ludzi którzy sobie chwalą tą szkołę.Pozdrawiam i życzę powodzenia w nauce
 
 
pawelkalkus 
Niemowa


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 3
Skąd: Piaseczno (Mazowieckie)
Wysłany: Nie Mar 14, 2010 2:35 pm   

Cześć,

widzę, że nic się w tym wątku nie dzieje, więc pomyślałem, że go trochę rozruszam.

Jeśli, ktoś potrzebuje pomocy z angielskim, albo szuka informacji o Uniwersytecie to zapraszam na kawę :)

Od paru miesięcy daję na terenie Derby indywidualne lekcje języka angielskiego. Dostosowuję program i tempo nauczania do potrzeb i wymagań ucznia. Lekcje odbywają się u mnie w domu, albo w domu ucznia, zależnie od preferencji.

Sam mieszkam w Anglii od 3 lat i obecnie kończę drugi rok studiów na University of Derby.

Jeśli ktoś chciałby podszlifować swój angielski, albo dowiedzieć się czegoś więcej na temat Uni to służę pomocą :)

Pozdrawiam,

Paweł

tel. 07935854577
mail:
 
 
paradime 
Nieśmiały


Dołączył: 05 Sie 2011
Posty: 19
Wysłany: Pon Sty 30, 2012 11:00 pm   

gdyby ktos szukał polskiej szkoły dla dzieci w Derby, to: http://polskaszkoladerby.co.uk/
_________________
http://www.youtube.com/rapbalance
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - mangi
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Reklama