Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Szkoła.
Autor Wiadomość
Verese
Niemowa


Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 2
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Sob Sie 08, 2009 2:43 pm   Szkoła.

Witam.
Niedawno przyjechałem do UK. Zostały mi 2 lata nauki w Polsce [Technikum]. Mam 18 lat. Mogę jakoś kontynuować tu szkołę?
Prosiłbym o jakieś dane kontaktowe do jakiegoś kuratorium oświaty czy coś takiego :P
 
 
ac3
Gość
Wysłany: Sob Sie 08, 2009 5:36 pm   Odp: Szkoła.

Ciezko bedzie ci kontynuowac.Powinienes  niestety zaczac od poczatku dany zakres nauczania.Poprostu nikt nie zaakceptuje twoich poprzednich szkol
 
 
Verese
Niemowa


Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 2
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Nie Sie 09, 2009 12:59 pm   Odp: Szkoła.

A posiadasz może jakieś namiary na szkołę, w której można nauczyć się języka angielskiego.
 
 
ac3
Gość
Wysłany: Nie Sie 09, 2009 1:49 pm   Odp: Szkoła.

Nie bardzo rozumie czy chcesz sie uczyc jezyka od podstaw? Czy chcesz zglebiac to co juz potrafisz.Zawsze w kazdym miescie  w szkolach jest prowadzony kurs jezykowy.Nie wiem czy nadal bezplatnie.Powinienes sie dowiadywac na miejscu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 21
Reklama