Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Stowarzyszenie wprowadza opłaty
Autor Wiadomość
polka79 
Niemowa


Wiek: 35
Dołączyła: 11 Lip 2009
Posty: 7
Skąd: Llanelli (Walia)
Wysłany: Pon Sie 31, 2009 12:39 pm   Stowarzyszenie wprowadza opłaty

Od jutra Stowarzyszenie Wspołpracy Polsko-Walijskiej wnosi opłaty za świadczenie usług. Odplatne zostają wszelkie tlumaczenia (ustne i na pismie), posrednictwo w zalatwianiu spraw a także w wypwlnianiu formularzy. Dokładny cennik dostepny w biurze stowarzyszenia.
 
 
 
stynski86 
Gaduła


Wiek: 29
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 42
Skąd: Swansea (Walia)
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 11:51 am   

Uważam ze jako ze stowarzyszenie jest fundowane z rządu walijskiego nie powinno pobierać opłat od klientów. Takie moje skromne zdanie.
 
 
 
mick 
Stały bywalec


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 63
Skąd: Swansea (Walia)
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 10:36 pm   

Moze i stowazyszenie i jest finansowane przez rzad ale wyglada na to ze ludzie tam pracujacy nie sa przez ten sam rzad finansowani, wiec zadbali sami osiebie :okii:
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 9:05 am   

vendor napisał/a:
BURAKI licza ze dorobia na boku, i ze wszyscy polacy to analfabeci i bez nich sobie nie poradza, a pani szefowej tylko dupsko z dobrobytu sie powiekszy o celilicie nie wspominajac :kill:


:laugh:
Ująłeś to w bardzo zabawny sposób.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
anieliczka 
Anieliczka


Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 661
Skąd: Northampton (Anglia)
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 9:27 am   

ja bym rzekła, że w chamski :/
_________________
http://anielska.blog.pl/
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 11:04 am   

anieliczka napisał/a:
ja bym rzekła, że w chamski :/

Niech będzie, lecz ja to widzę po swojemu.
Trochę inaczej.
Sugestie pozostawię samemu sobie.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
vendor
Gość
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 1:29 pm   

uu yeahhh, ale spoko nieco wyjasnien,,,, ano to bylo tak.,,, przeczytalem artykul o sytuacjii Polakow w Walii napisanym przez osobe z tego stowarzyszenia samopomocy polsko walijskiej (jak zwal tak zwali i tak do dupy) i ta kobita, a jest to glowny WODZU tego stowarzyszenia napisala ze 99 procent Polakow posluguje sie tylko jezykiem ojczystym i bidulki nie radza sobie z rzeczywistoscia w UK. I teraz wydam okrzyk GOWNO PRAWDA !!!! ja swietnie sobie radze i nie tylko ja, bo i tysiace innych. Polak to nie ciemna masa tak jak wynikalo z jej artykulu, i za ta rzucam klatwe na jej dupsko!!! NIECH CELULIT PRZYBEDZIE W SWEJ POTEDZE !!!!!!! I SZAMBO WYBIJE PRZED JEJ CHALUPA!!!!!, A DUPA GOLA NIECH JESC ZAWOLA!!!. :Smoke: :kill: dobra to na tyle , dzieki z za zrozumienie admina, pa
 
 
stynski86 
Gaduła


Wiek: 29
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 42
Skąd: Swansea (Walia)
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 2:56 pm   

OMG ! Widze ze wywołałem niezła burze w temacie :lolek2: Słyszałem to i owo o tym zrzeszeniu wiekszoc negatywowo , na czele ze słabą znajomością angielskiego Pan tam pracujących lol Sam znam ang. na tyle aby radzić sobie sam wiec nigdy nie korzystałem z ich usług.

Cenzor, możesz się podzielić swoim zdaniem rozkręcisz jeszcze bardziej temat ;)
A vendor nie musisz używać takiego języka.
 
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Wto Paź 19, 2010 12:33 pm   

stynski86 napisał/a:
OMG ! Widze ze wywołałem niezła burze w temacie :lolek2: Słyszałem to i owo o tym zrzeszeniu wiekszoc negatywowo , na czele ze słabą znajomością angielskiego Pan tam pracujących lol Sam znam ang. na tyle aby radzić sobie sam wiec nigdy nie korzystałem z ich usług.

Cenzor, możesz się podzielić swoim zdaniem rozkręcisz jeszcze bardziej temat ;)
A vendor nie musisz używać takiego języka.

Jeśli chodzi o mnie, staram się zawsze sam sobie radzić.
Nie zgadzam się również z tym że 99% imigrantów polskich nie posługuje się j. angielskim, i ma trudności językowe.
Generalnie - bardzo chwali się takim stowarzyszeniom że zajmują się pomocą dla rodaków, tyle że gdy ktoś pisze o tym w ten sposób że robi z każdego z nas nieuka i niedorajdę, nigdy się z tym nie będę zgadzał, ponieważ uważam nasz naród za bardzo zdolny, tyle tylko że lekko leniwy. Kolega Vendor nie trzyma w swoich postach poprawności politycznej, co wcale nie oznacza, że nie ma racji.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Vendor
Gość
Wysłany: Wto Paź 19, 2010 8:01 pm   

hm ,,,, no coz, a co to poprawnosc polityczna w dzisiejszych czasach?, oki moze pojechalem za szorstko, no ale dosyc sugestywnie o sarkazmie nie wspomne, ale dlaczego nawet w UK p[olacy polakow probuja wydymac w bardziej i mniej inteligentny sposob, dlaczego musimy sobie nawzajem placic za to ze jeden drugiemu pomoze. Dlaczego Kurdowie okreslani przez inteligentnych ludzi ciapatym potrafia sobie pomoc za nic, pomimo ze wiekszos Polaczkow uwaza ich za tluki pancerne i prymitywy itd.... . Ano dlatego bo sie szanuja nawzajem i za to mam dla nich szacunek, a my wyksztalceni i very inteligentni zezremy sie nawzajem zeby tylko troche zarobic jeden na drugim. Rozumiem prawa ekonomi i wolnego rynku ale czasami nie funty sa najwazniejsze a cos , co jak moj tesc kiedys powiedzial, co kazdy facet nosi na plecach , HONOR.Koncze bo mi sie na filozofie zebralo, i rece mi opadly od browarow Pozdro dla krytyko i pozytywnych i negatywnych. PS , podtrzymuje klatwe ktora rzucilem na 4litery niejakiej Haliny. :Smoke:
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Sro Paź 20, 2010 4:38 pm   

Vendor napisał/a:
hm ,,,, no coz, a co to poprawnosc polityczna w dzisiejszych czasach?, oki moze pojechalem za szorstko, no ale dosyc sugestywnie o sarkazmie nie wspomne, ale dlaczego nawet w UK p[olacy polakow probuja wydymac w bardziej i mniej inteligentny sposob, dlaczego musimy sobie nawzajem placic za to ze jeden drugiemu pomoze. Dlaczego Kurdowie okreslani przez inteligentnych ludzi ciapatym potrafia sobie pomoc za nic, pomimo ze wiekszos Polaczkow uwaza ich za tluki pancerne i prymitywy itd.... . Ano dlatego bo sie szanuja nawzajem i za to mam dla nich szacunek, a my wyksztalceni i very inteligentni zezremy sie nawzajem zeby tylko troche zarobic jeden na drugim. Rozumiem prawa ekonomi i wolnego rynku ale czasami nie funty sa najwazniejsze a cos , co jak moj tesc kiedys powiedzial, co kazdy facet nosi na plecach , HONOR.Koncze bo mi sie na filozofie zebralo, i rece mi opadly od browarow Pozdro dla krytyko i pozytywnych i negatywnych. PS , podtrzymuje klatwe ktora rzucilem na 4litery niejakiej Haliny. :Smoke:

O tym o czym napisałeś, dość często wspominam w swoich wypowiedziach.
Dodam jedynie że osobiście, również nigdy nie ukrywam się za poprawnością polityczną - cokolwiek to znaczy.
Czasem należy, nazywać rzeczy po imieniu.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
pracowałem w tej fabryce
Gość
Wysłany: Czw Paź 21, 2010 5:16 pm   

Kiedy wprowadzono nowe matury w kraju, pomyślałem, że to dla idiotów; czytanie ze zrozumieniem... Niestety niektórzy nawet tego nie opanowali, nie wspominając o poprawnej polszczyźnie a na bluźnierstwach kończąc.
nieznajomość języka, jak nic, dotyczyczy rodaków zatrudnionych w fabtykach. Pracowaliście z ludźmi z Llanelli?? To nie wieszajcie psów na autorce. Bo ten kto opanował podstawy ang. albo juz dawno w fabryce nie pracuje albo pracuje dla fabryki a nie agencji. Rodacy czy agresja na forach internetowych jest potrzebna, czy życzyć komuś źle ma sens, czy to wam to czymś pomaga?
 
 
Vendor
Gość
Wysłany: Czw Paź 21, 2010 8:15 pm   

orajt jak to ktos ladnie napisal. moje zdanie jest takie:wszystko da sie zrobic nawet wryc angielski do czaszki, ale trzeba chciec , jednym przychodzi to latwo innym trudno ,jednym szybko drugim wolno, ale zawsze do przodu.Problem pojawia sie wtedy bgdy sie czlowiek zatrzyma a to w prostej lini rownoznaczne moze byc z cofaniem , i zaczynaja sie schody. Jest takie powiedzonko ,,,,,umiesz liczyc licz na siebie,,,, a przynajmniej PROBUJ chocby po to zeby miec czyste sumienie ze sie nie stalo w miejscu, Ludzie z Lanelli , ,ano drogi przyjacielu znam kilku , moze troche wiecej , tych z Hotelui i slawnej Agencyji CSA. Niektorzy sa w Uk kilka lat i ani be ani me , no bo poco, zamnie zrobia , przyniasa , zalatwia , przetlumacza , itd , ale trzeba zabulic , boli ale trudno, drogi bracie przedmowco,, niektorzy wola inne rozrywki anizeli wkuwanie , ale inaczej to tu sie nie da i sorry gregory, chocby skaly sr,,,y i krew z kamienia sie lala to zawsze do przodu , szybko lub jak ciezarny slimak , ale do przodu. Jak sie sami nie uszanujemy to i nas nie beda szanowac i dymac w rogi jak tylko sie da . orajt
ide do pubu papa : :lolek3:
 
 
Vendor
Gość
Wysłany: Czw Paź 21, 2010 8:20 pm   

to ja znowu, moj zlomowaty jednostek centralny zrobic dubela posta i aj dont now hal, pardon nie chciec specjalnie tego i please o wybaczenie
 
 
anieliczka 
Anieliczka


Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 661
Skąd: Northampton (Anglia)
Wysłany: Pią Paź 22, 2010 4:02 am   

Vendor, a nie możesz się normalnie zarejestrować na stronie? Tak tylko pytam..
_________________
http://anielska.blog.pl/
 
 
Gość

Wysłany: Pią Paź 22, 2010 8:06 am   Vendor

a ktoby tam chcial mojego profila ogladac, hmmm, , i tak nikt mnie nie lubi i niechca sie zemna bawic :chlip: zabiore zabawki :chlip: i sobie pojde z tej piaskownicy!!! :chlip:
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Pią Paź 22, 2010 2:04 pm   

pracowałem w tej fabryce napisał/a:
Kiedy wprowadzono nowe matury w kraju, pomyślałem, że to dla idiotów; czytanie ze zrozumieniem... Niestety niektórzy nawet tego nie opanowali, nie wspominając o poprawnej polszczyźnie a na bluźnierstwach kończąc.
nieznajomość języka, jak nic, dotyczyczy rodaków zatrudnionych w fabtykach. Pracowaliście z ludźmi z Llanelli?? To nie wieszajcie psów na autorce. Bo ten kto opanował podstawy ang. albo juz dawno w fabryce nie pracuje albo pracuje dla fabryki a nie agencji. Rodacy czy agresja na forach internetowych jest potrzebna, czy życzyć komuś źle ma sens, czy to wam to czymś pomaga?

Ale jaka agresja, widzę ze niezbyt dobrze jesteś zaznajomiony z internetowymi dyskusjami na forach, wiedział byś że to co się dzieje w wątku to zwykła rozmowa, nie widzę tu jakiejś specjalnej agresji.
Każdy wypowiada się luźno, bo w końcu mamy d****racje.
Poza tym nigdy nikomu nawet wrogowi nie życzyłem źle, oceniam, krytykuje bądź pochwalam to wszystko co widzę i zgadzam się z czymś lub nie.
Dodatkowo, dyskusja urozmaicona poglądami, zawsze poszerza światopoglądy, po to się wypowiadamy na forach i dyskutujemy na różne tematy.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Pią Paź 22, 2010 2:08 pm   Re: Vendor

Anonymous napisał/a:
a ktoby tam chcial mojego profila ogladac,

Zapewniam Cię że będę jednym z pierwszych. :lolek2:
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Vendor
Gość
Wysłany: Pią Paź 22, 2010 4:06 pm   

oooorajt, jestem przystojny , lat 30, 185cm i koczuje od 8 lat w Cardiff, a i uwielbiam podroze , film i ksiazke (szyszalem tego teksta na wyborach miss Etiopi i coolowaty mi sie wydal), pracuje w porzadnej firmie jako jedyny z Tubylczej Polski , i otoczony jestem walijczykami szkotami, jednym francuzem i niemcem i jak to psalmista spiewa ;JESTEM WSPANIALY NIE BRAK MI NICZEGO;(ps21.ks Psalmow) .Amen
 
 
Vendor
Gość
Wysłany: Pią Paź 22, 2010 4:20 pm   

A to wersja dla Pan: Jestem wrazliwym i romantycznym mezczyzna , ktory pragnie znalezc druga polowke (nie mylic z wodka), uwielbiam dlugie spacery o zachodzie slonca, kocham zwierzeta (ostatnia duzo czytam o biedronkach), i tak w ogole jestem wspanialy.Pozdrawiam wszystkich a szczegolnie rodzine i przyjaciol.( o moj boze, nie wieze ze to ja pisze)

( Jeeezu, ale pieeeeknie to napisalem i to po trzezwemu!!!, musze isc do lekarza , bo cos mi sie z neuronami zlego dzieje)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - forum anime
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama