Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Logo: Infolinia.org Zapytaj eksperta mapa galeria galeria czat Forum
logo
 Ogłoszenie 
Uruchomiliśmy nowy serwis - KLANY Teraz można zakładać swoje własne grupy, zarządzać forum, plikami i wiele więcej...
zaproś znajomych o podobnych zainteresowaniach.
infolinia.org/klany

Poprzedni temat «» Następny temat
sprawozdanie z rozmowy z rektorem na temat korzystania z DP
Autor Wiadomość
Dawid 



Wiek: 29
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 562
Piwa: 8/2
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Sro Lis 28, 2007 12:11 pm   sprawozdanie z rozmowy z rektorem na temat korzystania z DP

jestem bardzo zawiedziony

streszczajac rozmowe:

ksiadz rektor nie jest nam zbyt przychylny, nie bedzie zadnych ulatwien, za to kilka utrudnien :)

jako organizacja nie katolicka, nie mamy takich samych celow jak kosciol, musimy wynajmowac pomieszczenia w DP, zeby wszystko bylo legalnie. Problem w tym ze nie mamy za co (przynajmniej na razie), ale to raczej nie zmartwilo ksiedza :(
aby wynajac pomieszczenia, musimy podpisac z ksiedzem i rada DP umowe, umowa zostanie zlecona najprawdopodobniej prawnikom za ktorych my bedziemy musieli zaplacic lub oplata za nich bedzie wkalkulowana w wynajem. Ksiadz nie wspominal ze moglibysmy uzywac DP przez jakis czas za free. (ale z tym pewnie mozna by sie ugadac z rada DP)

pozostaje nadal problem nie przychylnosci ks. Sopali, z tym sie nic nie zmienilo, musi sie on zgodzic na rzeczy ktore chcemy tam robic (np kafejka internetowa, fire show, wystawy), a temu jest on przeciwny :(

wg mnie wrocilismy do punktu wyjscia, nic nie jest wyjasnione, nikt nie chce podjac ostatecznej decyzji...

jakies sa wasze pomysly?
_________________
_______________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
lukas 
Uzależniony



Wiek: 30
Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 413
Skąd: Cardiff/Pozna?
Wysłany: Sro Lis 28, 2007 1:01 pm   

Dawid napisał/a:
jakies sa wasze pomysly?

Ja to bym najchętniej podesłał całą długą historię naszych perypetii dziennikarzom Wyborczej, TVNu, Polityki i prasy polonijnej i niech opisują jak się zachowuje na emigracji ta czarna mafia... Być może pod wpływem szerszej opinii publicznej zrobi im się głupio i zmienią swoją politykę, a nawet jeśli nie to i tak nie mamy nic do stracenia a możemy mieć chociaż niezły ubaw... :laugh:
_________________
...on Jamaica very nice,
Everybody smoke cigars...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Renya



Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 424
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Sro Lis 28, 2007 5:13 pm   Re: sprawozdanie z rozmowy z rektorem na temat korzystania z

Dawid napisał/a:
jestem bardzo zawiedziony



Malutkie bluzgi przemknęły mi przez usta.
Z mojej strony to jest tak, że szkółka ma zgodę i poparcie Mirka i Róży, z uwagi na element religijny ksiądz musiałby być samobójcą, że stawiać opór. Agnieszka i ja poprowadzimy to po prostu jako Agnieszka i ja i tyle. Ja ostatnio zaczęłam mocno bywać w DP, wszystko dla idei :)

Przychylam się do pomysłu Lucasa, mogę nawet piękną polszczyzną opisać naszą wielomiesięczną nierówną walkę. Po portalach widzę, że polska prasa jest zainteresowana tym, co się dzieje na emigracji, więc powinni się zgodzić na publikację.

--
Renya
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Inka 
Rozkręca się


Dołączyła: 12 Mar 2007
Posty: 30
Postawił 2 piw(a)
Wysłany: Sob Gru 15, 2007 12:28 am   

Do mediów! :) jestem za

co ten czlowiek wyprawia????
a juz mialam sie do parafii zapisac...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama