Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
spotkania dla chcących otworzyć swój biznes
Autor Wiadomość
ania_doncaster 
Niemowa


Dołączyła: 29 Wrz 2008
Posty: 3
Skąd: Doncaster (Anglia)
Wysłany: Pon Wrz 29, 2008 1:32 pm   spotkania dla chcących otworzyć swój biznes

Witam wszystkich zaiteresowanych rozpoczęciem prowadzenia swojej działalności na terenie UK, a także tych którzy już zaczeli i myślą co dalej...
Specjalnie dla Was będą organizowane spotkania , narazie w miastach takich jak Sheffield, Leeds, Hull, Scunthorpe, Wakefield, Doncaster, możliwe że również w innych rejonach. Jeżeli ktoś jest zaiteresowany proszę o kontakt.
Szukam miejsc gdzie można by zamieścić tego typu informacje, np. polskie sklepy, polskie kluby, parafie.
Z czasem planujemy zorganizować spotkania dotyczące Praw Pracownika w UK.
Jeśli macie pomysły jak to rozgłośnić czekam na info
Ania
 
 
DavidM 
Rozkręca się
Funky Oxford


Wiek: 31
Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 33
Skąd: Oxford (Anglia)
Wysłany: Czw Paź 02, 2008 9:52 pm   

Jeśli organizowałabyś tego typu spotkania w Oxfordzie a wydaje mi się, że spotkałyby się one z dużym zainteresowaniem, to miejsc by zamieścić tego typu informacje znalazłoby się sporo.
Sam myślę o założeniu własnej działalności w UK, a takie spotkanie dużo by pomogło.

pozdrawiam
_________________
http://beyondit.pl
 
 
ania_doncaster 
Niemowa


Dołączyła: 29 Wrz 2008
Posty: 3
Skąd: Doncaster (Anglia)
Wysłany: Nie Paź 05, 2008 9:35 am   

jak sie dobrze spiszemy w reh=jonie south yorkshire, to moze dostaniemy zlecenie na wiekszy obszar anglii, :-)
 
 
DavidM 
Rozkręca się
Funky Oxford


Wiek: 31
Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 33
Skąd: Oxford (Anglia)
Wysłany: Nie Paź 12, 2008 5:11 pm   

A nie zastanawiałaś się nad stworzeniem serwisu internetowego poświęconego tej tematyce ? Wasz obszar działania rozszerzyłby się na całą Wielką Brytanię.

pozdrawiam
 
 
ania_doncaster 
Niemowa


Dołączyła: 29 Wrz 2008
Posty: 3
Skąd: Doncaster (Anglia)
Wysłany: Pon Paź 13, 2008 8:59 am   

Taki jest plan, żeby wszystko razem zebrać i stworzyc serwis gdzie mozna bedzie znalezc pomocne informacje dotyczące biznesu w UK, na chwile obecna jest tylko strona www firmy brit-pol ale jest jeszcze w "powijakach" pracujemy nad nią.
pozdrowionka Ania
 
 
Dawid 



Wiek: 35
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 890
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Pon Paź 13, 2008 9:40 pm   

co do planow stworzenia strony dla biznesu to mysmy juz zaczeli od stworzenia Katalogu firm + forum + przydatne art. + przydatne oprogramowanie, baza jest stale rozwijana,

chcemy, aby nasz serwis w przyszlosci (Katalog firm) byl baza wymiany informacji dla firm, oferty biznesowe itd.
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
AGNIESZKA1505 
Niemowa
AGNIESZKA


Wiek: 40
Dołączyła: 14 Lis 2008
Posty: 2
Skąd: Leicester (Anglia)
Wysłany: Pią Lis 14, 2008 4:53 pm   

JA OTWIERAM PUB 2 GRUDNIA NIEDALEKO LEICESTER W MIEJSCOWOSCI CLIPSTON. BEDE CHCIALA ZORGANIZOWAC POLSKA KOLACJE WIGILIJNA. MAMY ROWNIEZ POKOJE DO WYNAJECIA. KAZDY Z LAZIENKA. MOZLIWE ROWNIEZ SNIADANIE SWIATECZNE. PISZCIE LUDZIE PROSZE CZY KTOS BY BYL ZAINTERESOWANY. :okii:
_________________
AGNIESZKA
 
 
zygi
Niemowa


Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 4
Skąd: Preston (Anglia)
Wysłany: Wto Gru 16, 2008 7:44 am   

nia naprawde dobry pomysl z tymi spotkaniami moze w polskich kosciolach?? ja chodzilem na takie spotkania z nauki jezyka, dobrze by bylo jak by przyszli ludzie ktorzy juz otworzyli swoje male firmy i moze zamiesc jakies ogloszenia na jakims portalu.DavidM pytal o portal stricte poswiecony tematyce biznesu polskiego w angli i ja sie na niego natknalem sukces.co.uk, dla polskich i angielskich wlascicieli firm


pozdr
 
 
Gosia75 
Niemowa


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Wrz 2009
Posty: 3
Skąd: Warszawa (Mazowieckie)
Wysłany: Pon Wrz 07, 2009 9:38 pm   

zygi napisał/a:
nia naprawde dobry pomysl z tymi spotkaniami moze w polskich kosciolach?? ja chodzilem na takie spotkania z nauki jezyka, dobrze by bylo jak by przyszli ludzie ktorzy juz otworzyli swoje male firmy i moze zamiesc jakies ogloszenia na jakims portalu.


i jak,

organizujecie coś?

Wyszło coś z tych planów spotkań biznesowych?
 
 
piotr1972 
Niemowa


Dołączył: 01 Gru 2009
Posty: 1
Skąd: York (Anglia)
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 7:13 pm   

Witam wszystkich,mam pytanie chce otworzyć sklep razem z polskim jedzeniem.potrzebuje info na temat ,lodowek,regalów,pieców moga byc uzywane lub do wynajecia itp.Chce takrze wziąsc kredyt jakie potrzebuje spelnic warunki .dzieki
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama