Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Social Fund
Autor Wiadomość
Infolinia-Prasa
Uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 712
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Czw Mar 17, 2011 4:38 pm   

CO TO JEST?


Social Fund daje jednorazowe wypłaty i pożyczki dla tych osób, które nie są w stanie płacić za swoje utrzymanie na skutek okoliczności w jakich się znaleźli.


Możesz dostać pomoc z tego funduszu na ważne wydatki, za które nie jesteś w stanie zapłacić ze swojej pensji. Oszczędności, które posiadasz większe niż 500 Ł (dla osób powyżej 60 lat jest to 1000 Ł) będą miały znaczenie przy udzieleniu pomocy finansowej.


Jeżeli w najbliższym czasie opuszczasz państwowe lub instytucjonalne zamieszkanie (więzienie, szpital, dom opieki, hostel itp.) lub potrzebujesz pomocy aby zostać w swoim własnym domu, bo nie chcesz się przeprowadzić do państwowego lub instytucjonalnego lokum lub potrzebujesz pomocy bo twój tryb życie nie pozwolił się tobie osiedlić (tak jak bezdomni) lub byłeś przenoszony przez władze lokalne lub inne organizacje lub potrzebujesz pomocy bo ty i twoja rodzina musicie stawić czoła dużym problemom, jak np. rozłam w rodzinie lub długa choroba.



Przeczytaj artykuł
 
 
laurus
Gość
Wysłany: Czw Mar 17, 2011 4:38 pm   

witam.przedstawie w skrocie sytuacje jestem  bezdomna bez grosza przy duszy. co mi przysluguje? ile?  jak szybko otrzymalambym pomoc? i gdzie mam sie udac?dodam ze nie mam pieniadzy na doladowanie konta ani na dojazd do innego miasta autobusem.jestem w totalnej kropce kto mi pomoze????
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Nie Mar 20, 2011 6:24 pm   

laurus napisał/a:
witam.przedstawie w skrocie sytuacje jestem  bezdomna bez grosza przy duszy. co mi przysluguje? ile?  jak szybko otrzymalambym pomoc? i gdzie mam sie udac?dodam ze nie mam pieniadzy na doladowanie konta ani na dojazd do innego miasta autobusem.jestem w totalnej kropce kto mi pomoze????

Zarejestruj sie u nas na stronie, lub podaj mi na PW jakiś kontakt.
Postaram się Ci udzielić jakichś rad.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Mariolka88 
Niemowa


Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Sro Kwi 03, 2013 5:15 pm   

Witam. Przedstawie moja sytuacje:

Od stycznia niemam pracy jestem w ciazy obecnie w 6 miesiacu, mam z mezem powazne problemy finansowe, stralam sie o zasilek dla bezrobotnych i dostalam go ale wczoraj dostalam list ze juz niebede dostawac pieniedzy poniewaz maz pracuje wiecej niz 24h na tydzien. Maz pracuje na budowie ale niezarbia duzo ledwo starcza nam na oplaty a na jedzienie musimy oszczedzac. W lutym niemielismy gdzie mieszkac i nikt nam nie udzielil pomocy. Znalezlismy pokoj nie mowiac wlascicielowi ze jestem w ciazy boje sie ze jak sie dowie to nas wyrzuci, niemamy wogole pieniedzy na jedzienie. Gdzie moge sie starac o jakos pomoc finansowa?? Czy bez wiedzy wlasciciela mieszkania moge sie starac o housing benefit?? Jaka pomoc mi sie nalzy?? Naprawde potrzebuje pieniedzy na zycie. Prosze o pomoc. Dziekuje
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama