Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż
Znalezionych wyników: 5
Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wyspiarze 2010
Agnieszka1111

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 556

PostForum: Komentarze do artykułów   Wysłany: Nie Kwi 11, 2010 3:45 pm   Temat: Wyspiarze 2010
Fajny ten artykuł.
Facet daje rade. To tez pomysl na zycie.
  Temat: Sylwester!
Agnieszka1111

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 604

PostForum: Torbay.infolinia.org   Wysłany: Czw Gru 03, 2009 5:22 pm   Temat: Sylwester!
WITAM!!!
No niekoniecznie jak imprezka domowa to musi być kulawo.
Natomiast My od kilku lat preferujemy spędzanie sylwestra w miejscach w których jeszcze nie byliśmy w U.K. i tam bawimy się na rynku.
W tym roku mamy zamiar odbiec trochę od zasady gdyż z tych kilku lat pobytu tutaj jednak najbardziej podobało Nam się jak na razie w Edinburgh - u.
U stóp zamku na skale, jest zawsze kilka zespołów, bardzo dużo ludzi i wspaniała atmosfera.
A przy przywitaniu Nowego Roku towarzyszy kilkunasto minutowy pokaz sztucznych ogni.
Polecam. :pijak:
  Temat: wstrzymany child benefit
Agnieszka1111

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 1690

PostForum: Zapytaj eksperta - Zasiłki   Wysłany: Wto Lis 10, 2009 2:14 pm   Temat: wstrzymany child benefit
Proponuję z tym problemem udać się do Citizens Advice Bureau .
Tam powinni zająć się tą sprawą na miejscu i udzielić odpowiedzi po konsultacji telefonicznej.
Tak miałam w podobnym przypadku.
  Temat: Czy można domagać się roszczeń finansowych, gdy.....?
Agnieszka1111

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 1321

PostForum: Zapytaj eksperta - Prawo   Wysłany: Czw Paź 15, 2009 9:32 pm   Temat: Czy można domagać się roszczeń finansowych, gdy.....?
Witam serdecznie!
I na wstępie bardzo dziękuję za szybką reakcję i odpowiedź.
Tym bardziej jest mi miło i że tak powiem czuje się już wsparta na duchu, ponieważ moja sprawa właśnie jest w toku i jestem trochę zagubiona i zdenerwowana.
Rozumiem że co do pierwszego aspektu sprawy, należy o poradę poprosić np. Citizens Advice Bureau, lub organizację tego typu.
Irwin Mitchell napisał/a:

2) Jezeli chodzi o sprawe dotyczaca ewentualnego odszkodowania za problemy kregoslupa, to bardzo slusznie postapila Pani zwracajac sie jak najszybciej do lekarza. Waznym jest rowniez poinformowanie pracodawcy o zaistnialych problemach. Jezeli nie nastapi zmiana stanowiska lub jest zmiana, ale nowe stanowisko nie poprawia sytuacji i problemy zdrowotne sie pogarszaja, wowczas potencjalnie jest szansa na uzyskanie odszkodowania. Nalezy zglosic roszczenie przeciwko pracodawcy. Kazdy pracodawca posiada ubezpieczenie od takich sytuacji. Jednakze nalezy udowodnic, ze problem rzeczywiscie powstal w wyniku pracy i ze pracownik probowal poprawic sytuacje poprzez poinformowanie pracodawcy o zaistnialych problemach. W takich sytuacjach warto zasiegnac porady prawnika. Duzo zalezy od indywidualnych okolicznosci danego pracownika.

No i tu właśnie mam problem.Tzn.właśnie dzisiaj miałam spotkanie z lekarzem w pracy (Doktorem czy specjalistą jak to określili w moim biurze) co nie jest do końca prawdą że jest to lekarz specjalizujący się w moich schorzeniach bo.:
do tego samego lekarza odsyłani są ludzie mający kłopoty z zaburzeniami układu trawiennego czy innych.
Dla tego uważam że nie ma ów doktor specjalizacji do wszystkich rodzajów problemów zdrowotnych, nawet myślę że by to było niemożliwe.
Doktor ten w swoim komunikacie pisemnym do mojej firmy, przez którą bądź co bądź jest zatrudniony napisał że nie ma poważnych uszkodzeń kręgosłupa i nie widzi przeciwwskazań abym pracowała jak dotychczas, gdy mój doktor GP powiedział i poinformował pisemnie moją firmę zupełnie inaczej.
Wszystkie papiery i prośby i roszczenia o zmianę stanowiska zostały dawno przesłane do firmy przez mojego lekarza, opis zdjęcia rentgenowskiego również.
I tu też doktor "zakładowy"stwierdził że nic poważnego tam nie może się doczytać, i nie wie z jakiego powodu odczuwam ból.
Gdzie ja nie znając w sumie j. angielskiego w tym stopniu, poprzez pomoce internetowe doczytałam się w owym opisie zmian i późniejszych powikłań itd...
Jedynym plusem jaki mam po spotkaniu z "Doktorem zakładowym" to to że zabroniono mi podnosić więcej niż 5 kg.
Irwin Mitchell napisał/a:
Jezeli chcialaby Pani porozmawiac o tym bardziej szczegolowo, bardzo prosimy o e-mail z Pani numerem telefonu, w ktorym proponuje wkleic tresc Pani postu. Chetnie do Pani odzwonimy i przedyskutujemy Pani sytuacje.

Pozdrawiam serdecznie.

Gosia Ruiz
IRWIN MITCHELL LLP

Nie będę więcej pisać o szczegółach sprawy ponieważ jeszcze dziś postaram się napisać e-mail oraz jak najszybciej skontaktować z Pani biurem.
Za możliwość i chęć pomocy oczywiście już teraz bardzo serdecznie dziękuję na łamach forum.
Z Wyrazami Szacunku Agnieszka.
  Temat: Czy można domagać się roszczeń finansowych, gdy.....?
Agnieszka1111

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 1321

PostForum: Zapytaj eksperta - Prawo   Wysłany: Wto Paź 13, 2009 9:28 pm   Temat: P.S.
Napisałam trochę niezrozumiale odnośnie tych ostrzeżeń w pracy.
Dlatego to prostuję.
W moim zakładzie pracy są takie wewnętrzne reguły dotyczące osób które zbyt często są na zwolnieniach lekarskich.
Nie jest brane pod uwagę czy ktoś jest chory czy po prostu jest nieobecny.
Jeśli trzykrotnie ktoś opuści pracę w przeciągu trzech miesięcy, czeka na niego właśnie rozmowa dyscyplinarna .
Czyli jeśli ja bym była chora i w przeciągu trzech miesięcy opuściła miejsce pracy trzykrotnie bez ciągłości zwolnienia na taką rozmowę dyscyplinarną w 100% się nadaję.
Jeszcze raz proszę o pomoc.
 
Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,33 sekundy. Zapytań do SQL: 16
Reklama