Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Recepty na śmierć zalewają internet
Autor Wiadomość
Pułkownik Pałka
Gość
Wysłany: Czw Maj 26, 2011 9:50 am   

Se mysle i mysle o skończeniu tej swojej zdenererowanej egzystencji i nic nie robie w tym temacie. Już byłem blisko i wrodzone tchórzostwo mnie ratowało, tylko nie wiem po co kuwa... Ale może któregoś dnia dam rade... To będzie piękny dzień gdy wszystko się skończy...
Powodzenia wszystkim!
Niech wasze problemy znikną!!!
 
 
kameleon
Gość
Wysłany: Wto Paź 11, 2011 8:38 pm   

łatwo powiedziec wziąć sie w garść i do roboty, albo, że inni maja wieksze problemy i sobie radzą, jakos żyją, moje problemy sa dla mnie ogromne i nie obchodiz mnie wogóle jakie maja inni, czy duze czy male, moje mnie przerastają i nie potrafie poradzic sobioe z tym i tylko to jest wważne nikt inny nie, NIE WOLNO nikomu mowic ze jego problemy sa małe, bo dla tej osoby moga być naprawde nie do przejścia, wnerwia to jak cholera takie gadanie, a osoba, która cierpi i tak jest zostawiona sama sobie bo nikt jej nie pomoże, żaden psycholog, partner, mąż, rodzice, przyjaciel, nikt, zupelnie, każdy moze sobie pomóc sam innego wyjścia nie ma
 
 
kameleon
Gość
Wysłany: Sro Paź 12, 2011 11:06 pm   

mozna sie radzic psychoterapeuty najlepiej, ale tylko po to zzeby sie przekonac ze faktycznie to nic nie daje, tak naprawde jak ktos ma mysli samobójcze takie prawdziwe, albo nawet tyllko takie powracajace to mozliwe ze w koncu mu sie uda i to zrobi, nawet po kilku nieudolnych próbach, nawet wtedy to jest tylko tej jednej osoby wobór i nie rozumiem tego wogole dlacxego inni sie w to wpier... jak ktos tak chce to dlaczego mu przeszkadzac w tym, pomoc mozna ale  nie zawsze, ktos chce umrzec to to zrobi obojetnie czy ktoolwiek bedzie cos nawijal czy nie, przedstawial ze zycie to full wypas bedzie potem, ze szkoda to koczy bo potem bedzie super, skad ktokolwiek moze to wiedziec??? nikt to po co sie meczyc i nikomu nic do tego co kto sobie postanowi
 
 
sloneczkoo 
Rozkręca się


Dołączyła: 10 Paź 2011
Posty: 32
Skąd: Suffolk Coastal (Anglia)
Wysłany: Czw Paź 13, 2011 9:42 pm   

sebastian napisał/a:
mam mysli samobojcze chyba mam depresje mam zone i synka ale zona wogule nic nie widzi nie  wie co sie dzieje w mojej glowie .boje sie ze jak juz sie zabije czy sobie bezemnie poradza a moze bedzie im lepiej .tylko to pytanie mnie zatrzymuje i robi mi takie pranie mozgu ze to jest nie do opisania .nie moge sobie z tym zyciem poradzic.


Hej...rozumie jak sie czujesz i wierze ci. emocje jakie masz to sa b mocne uczucia, ale nie polegaj na nich, bo one sa tylko tymczasowe...to jest tak jak z pogoda. dzisiaj jest, a jutro nie, a jesli wciaz pada i pada i jest pochmurnie to wierz mi, ze kiedys w koncu sloneczko wyjdzie zza chmur.

1. jest wiele sposobow wyjscia z twojej sytuacji... jedna z nich jest pozytywne myslenie i zaczecia od dostrzerzenia dobrych stron w zyciu ( jak wspomniales masz zone i syna, wiec masz dla kogo zyc ). Pomysl co jest w twoim zyciu dobrego i wartego do bycia wdziecznym, pozniej zastanow sie nad soba i to co jest w tobie dobrego.

2. porozmawiaj ( i rozmawiaj reguralnie) z zona ( ona jest po to zeby cie wspierac i pomagac w trudnych chwilach... nie musisz zamartwiac sie zyciem sam- ZONA JEST TWOJA POLOWA KTORA CIE ZROZUMIE I WIERZE ZE POMOZE JESLI JEST CI ZLE) lub z kims zaufanym- dzieki temu to pomoze ci wyrzucic z siebie ZLE EMOCJE i powinienes sie poczuc lepiej.

3. spedzaj czas z rodzina i ciesz sie faktem ze ja masz lub wyjdz i spotkaj sie ze znajomymi jesli ich masz.. jak nie to postaraj sie o nich, wyjdz i spotkaj sie z ludzmi, czy to po pracy na kawe czy na silowni, sauna, gdziekolwiek gdzie sa ludzie.

4. uprawiaj reguralnie jakis sport: bieganie, silownia lub spacery, albo po prostu cwic w domu zalezy co lubisz.

5. zdrowo sie odzywiaj! i unikaj alkoholu ! ( bo to on jest depresantem)

6. po prostu rob cos co ci sprawia przyjemnosc i przypomnij sobie o swoich zainteresowaniach i zacznij JE PRAKTYKOWAC

7. jest jeszcze obcja tabletki -jesli depresja jest spowodowana brakiem rownowagi chemicznej w mozgu, zgodnie z teoria rownowagi chemicznej i wystapieniem depresji leki antydepresyjne maja poprawić ten stan, wyrownac niedobory chemiczne. Antydepresanty zaczynaja dzialac po okolo 2ch tygodni. Skontaktuj sie z GP i powiedz mu jak sie czujesz.

wedlug mnie przede wszystkim postanow i ZDECYDUJ ZE CHCESZ SIE CIESZYC swoim ZYCIEM pomimo... CIESZYC KAZDYM DNIEM I NIE poddawaj sie i nie polegaj NA SWOICH UCZUCIACH !!!

tak nawiasem mowiac to WIERZE ZE ty SOBIE DAJESZ RADE w ZYCIU I ZE RODZINA JEST Z CIEBIE DUMNA tylko byc moze o tym W TYM MOMENCIE nie ZDAJESZ SOBIE SPRAWE !

goraco pozdrawiam ;)
 
 
bbbbbb
Gość
Wysłany: Sob Gru 10, 2011 5:42 pm   

Wiem jedno zdrowy chorego nie zrozumie, nie wiem jakby się starał :( jaj estem już po jednej próbie, 2 wizytach w szpitalach psychiatrycznych, i nie radze sobie z problemami. A choroba tzn depresja zaczęła się niedawno paremiesięcy temu, po ciężkiej operacji, do tego doszła zdrada małżonkii rozwód... Wiem teraz jedno nie chce mi się żyć i czekam tylko aż będemiał natyle odwagi by to zrobić...
 
 
Załamana
Gość
Wysłany: Wto Lut 28, 2012 7:57 pm   

Ja też mam dość życia chociaż studiuje psychologie nie umiem sobie pomuc. I tylko co mi przychodzi do głowy to śmierć :567:
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 989
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Mar 01, 2012 8:48 am   

załamana... może pogadamy i cos zaradzimy na twój problem
 
 
 
już nikt
Gość
Wysłany: Wto Mar 20, 2012 11:25 pm   

Do dupy to całe życie. Właśnie tracę żonę, dziecko nie rozumie co się dzieje, że mama chce rozwodu i obwinia mnie.

Chciałem to wszystko uratować, robiłem wszystko co możliwe ale chyba się nie da. Wydaje mi się, że żona mnie cały czas okłamuje. Kocham ją bezgranicznie, nie umiem bez niej żyć.



Tak sobie o tym wszystkim myślę i nie wiem jak tak można ale fakty potwierdzają, że można.

Nie mam pomysłu na siebie, bardzo boję się życia.
 
 
bodzio78 
Niemowa


Dołączył: 16 Kwi 2012
Posty: 1
Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 7:21 am   

jestem wykonczony psychcznie niedosc ze mam problemy z alkocholem niewyobrazalne dlugi przez maszyny do gier, odcieto mi wszystkie media czekam na eksmisje to jeszcze zostawila mnie kobieta z ktora do tego doprowadzilismy nie chce juz zyc .podcinalem sobie zyly ale skonczylo sie na pobycie w szpitalu i przecietych sciegnach i niewladzie reki jak ze soba skonczyc ,ludzie pomocy,,,,, tym ktozy maja rady typu wypij rtec z termometru dziekuje, jak ze soba skonczyc
 
 
inferno
Gość
Wysłany: Nie Kwi 29, 2012 10:15 pm   

bodzio78 napisał/a:
jestem wykonczony psychcznie niedosc ze mam problemy z alkocholem niewyobrazalne dlugi przez maszyny do gier, odcieto mi wszystkie media czekam na eksmisje to jeszcze zostawila mnie kobieta z ktora do tego doprowadzilismy nie chce juz zyc .podcinalem sobie zyly ale skonczylo sie na pobycie w szpitalu i przecietych sciegnach i niewladzie reki jak ze soba skonczyc ,ludzie pomocy,,,,, tym ktozy maja rady typu wypij rtec z termometru dziekuje, jak ze soba skonczyc


kolego powiem tak ja również myśle o śmierci bo nie oszukujmy się to wszystko w co wierzyłem okazało się fikcją ale przez całe moje życie sporo obcych osób wyciągnołem z dołka psychicznego oraz jstem psychologiem sam dla siebie. ucieczka od problemu niczego nie załatwi spójż na to racjonalnie możesz sobie ułożyć życie po raz kolejny i to tak jak chcesz przestań pić bo to też jest ucieczką bo topisz smutki w alkocholu to nie o to chodzi bo w życiu chodzi o ciągłą walke ze swoimi problemami zauważ to że niektórzy ludzie mają dużo ciężej niż ty i jakoś sobie radzą a ty jak postąpisz postarasz się jeszcze raz stanąć na nogi czy uciekniesz jak tchórz ??
 
 
młody
Gość
Wysłany: Nie Kwi 20, 2014 8:04 pm   

umieram
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,85 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Reklama