Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Przedstaw sie!
Autor Wiadomość
ania_torbay


Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 8
Wysłany: Wto Mar 17, 2009 12:10 am   Przedstaw sie!

prosze o kilka slów o sobie - skad pochodzisz, jak dlugo mieszkasz w Torbay etc.
 
 
Katerina 
Niemowa


Dołączyła: 02 Lip 2009
Posty: 3
Skąd: Torbay (Anglia)
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 11:52 am   

Cześć ludzie : )

Jestem Kasia, lat 23, już drugi raz jestem w tym rejonie, dokładnie miasteczko Paignton! tu zamierzam razem z moją polską koleżanką zostać przez wakacje i popracować trochę, a potem z powrotem na studia do ukochanego Krakowa : )
 
 
888 
Niemowa


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 1
Wysłany: Nie Lip 31, 2011 1:59 pm   

Witam. Mam na imię Piotr, lat 31. Od siedmiu lat mieszkam w Exeter. Zamierzam przeprowadzić się do Torquay w ciagu następnych 3-ch miesięcy. Czy ktoś mógłby mi wypisać dzielnice/ulice których należy unikać podczas poszukiwania mieszkania? Podobno Torquay jest troszkę riff raff. Nie chciałbym wprowadzić sie gdzieś, gdzie "lokalni patrioci" z flagami świętego Grzegorza w oknach będą patrzeć na mnie z byka, zasypywać wulgarnymi epitetami i robic mi jakieś głupie psikusy, np. rysować spaxem to aucie. Jeśli ktoś mogłby mi pomóc w dokonaniu odpowiedniego wyboru byłbym wdzięczny. Mam ciekawą ofertę mieszkania na Lichfield Avenue. Jakieś za lub przeciw?
Pozdrawiam serdecznie,
Piotr.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 19
Reklama