Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Prosze o poradę
Autor Wiadomość
mama745 
Niemowa


Dołączyła: 09 Lut 2012
Posty: 4
Wysłany: Czw Lut 09, 2012 4:56 pm   Prosze o poradę

Witam serdecznie
Od trzech miesięcy mieszkam w Anglii ,chciałabym poszerzyć swoje horyzonty zawodowe i podszkolic sie w języku angielskim,proszę o radę gdzie mogłabym się zapisać w Polsce skończyłam technikum chemiczne ,chcemy zostac w Anglii na stałe dlatego chciałabym coś tu jeszcze osiągnąć pomimo moich 37 lat ,z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam
 
 
Polopiryna 
Ekspert w Infolinia.org


Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 12
Skąd: Oxford (Anglia)
Wysłany: Czw Lut 09, 2012 8:56 pm   

Witaj,

Nie wiem w jakiej miejscowosci obecnie mieszkasz wiec ciezko mi powiedziec konkretnie gdzie mozesz sie zapisac ale w kazdym miescie znajdziesz szkoly dla doroslych ktore prowadza kursy jezykowe. Najpopularnieszym z nich jest ESOL. Ma 5 poziomow w zaleznosci od Twojego stopnia zaawansowania. Musisz znalezc szkole ktora prowadzi kurs i zlozyc do niej podanie. W niektorych szkolach od razu a w innych zostaniesz powiadomiona listownie badz przez telefon o terminie Twojej rozmowy wstepnej, gdzie poprosza Cie o rozwiazanie testu, a potem rozmowe zeby sprawdzic Twoj poziom. Na tej podstawie przydziela Cie do jednej z grup. Ja mialam zajecia 2 razy w tygodniu po 3 godziny 18:00-21:00 ale wiem ze byly tez grupy poranne. Pod koniec kursu ( jeden poziom trwal 3 miesiace) jest egzamin ktory sklada sie z 2 czesci: mowienia i sluchania oraz pisania i czytania. Jesli go zdasz otrzymujesz dyplom to potwierdzajacy. Ten kurs ktory opisuje odbywal sie w Collegu, ale wiem ze sa tez placowki z Councila, gdzie te kursy sa tansze niz w College'u. Mam nadzieje ze to co napisalam jest dla Ciebie w miare zrozumiale :) Jesli potrzebujesz wiecej informacji albo pomocy w znalezieniu kursu blisko Ciebie to chetnie Ci pomoge. Napisz do mnie maila albo na gg 3023714. Pozdrawiam serdecznie.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - opowiadania
Strona wygenerowana w 1,52 sekundy. Zapytań do SQL: 21
Reklama