Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie o amatorskiej stronie internetowej.
Autor Wiadomość
Mirek44 
Niemowa


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: Liverpool (Anglia)
Wysłany: Wto Sie 30, 2011 12:26 pm   Opinie o amatorskiej stronie internetowej.

Napisałem swoją pierwszą amatorską stronę ....... link wykasowany... i chcę ją poprawić. W tym celu proszę o wszelkie krytyczne konstruktywne uwagi na temat jej wyglądu i zawartości merytorycznej. Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki i pomoc.

Post edytowany przez administrację.
_________________
Zapraszam na moją stronę przycisk WWW.
 
 
sloneczkoo 
Rozkręca się


Dołączyła: 10 Paź 2011
Posty: 32
Skąd: Suffolk Coastal (Anglia)
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 9:19 pm   Re: Opinie o amatorskiej stronie internetowej.

witam... wedlug mnie ja bym zmienila size and space czcionki i trzymalabym sie tego samego na wszystkich stronach. dodalabym koloru na glownej stronie albo w tytule i nie robilabym pochylej czcionki tylko pogrubilabym ja. rowniez podtytuly bym zostawila tylko pogrubione -nie podkreslalabym ich, a tylko zwiekszylabym czcionke.

calkiem dobrze ci poszlo jak na amatorska strone :)
 
 
tony
Gość
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 9:33 am   Re: Opinie o amatorskiej stronie internetowej.

Programista czy designerem to Ty juz nie zostaniesz niestety i ze szczerego serca radze po prostu zostaw temat :D
Strona wyglada jak stworzona lata temu kiedy technologia oraz HTML byly na tak niskim poziomie, ze nie dalo sie z tego wykrrzesac wiecej. Co do tresci merytorycznej to nie wiem bo jak patrze na tone tekstu to i tak nie chce mi sie czytac tego wszystkiego.

Przepraszam za szczerosc ale chyba tego oczekiwales?

Pozdrawiam.
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1670
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 9:43 am   Re: Opinie o amatorskiej stronie internetowej.

tony napisał/a:
Programista czy designerem to Ty juz nie zostaniesz niestety i ze szczerego serca radze po prostu zostaw temat :D
Strona wyglada jak stworzona lata temu kiedy technologia oraz HTML byly na tak niskim poziomie, ze nie dalo sie z tego wykrrzesac wiecej. Co do tresci merytorycznej to nie wiem bo jak patrze na tone tekstu to i tak nie chce mi sie czytac tego wszystkiego.

Przepraszam za szczerosc ale chyba tego oczekiwales?

Pozdrawiam.

sloneczko i tony, osobie posługującej się nickiem Mirek44 wcale nie zależy na Waszej opinii, moim zdaniem, lecz na reklamie strony na naszym forum.
Fakt stwierdzam po kilku drobiazgach z których składa się świat.
Mirek44 jest nie dość że spamerem, to jeszcze na dodatek kłamczuszkiem w kwestii pobytu.
Nie mieszkasz Mirku w Liverpoolu, prawda?, a i strona nie była umieszczona tu tylko po to aby wystawić o niej opinię i pomóc?
Nie ładnie.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama