Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Prośba o pomoc kogoś z Glasgow
Autor Wiadomość
Wielki.Brat 
Niemowa


Dołączył: 28 Maj 2013
Posty: 1
Skąd: Bournemouth (Anglia)
  Wysłany: Wto Maj 28, 2013 11:01 am   Prośba o pomoc kogoś z Glasgow

Witam wszystkich
Zarejestrowalem sie na tym forum ponieważ ma nietypową prośbe do kogos mieszkającego w Glasgow.
Jeżeli ktoś miałby ochote mi pomóc to byłbym bardzo wdzięczny.
Sprawa jest taka że niedawno szukałem sobie auta a konkretnie Saaba o określonych specyfikacjach, znalazłem taki poprzez internet w Glasgow u Niddrie Motor Company, adres Address:
37 Carmunock Road
Mount Florida
Glasgow
G44 4TZ
I teraz zaczynają sie schody bo ja mieszkam na południu w Bournemoutch 450 mil od Glasgow i z opisu wyglądało że samochod jest ok więc skontaktowałem sie z tym sprzedawca z prośba o zatrzymanie auta i że przyjade je odebrać w tydzień czasu.
Gość się zgodził ale poprosił o depozyt, zostawiłem depozyt i tak jak obiecalem zjawilem sie po auto za tydzień ale ku mojemu zdziwieniu auto bylo zniszczone i nijak mialo sie do opisu, zrezygnowalem z zakupu i wróciłem do domu z niczym.
Teraz chcę odzyskac moj depozyt ale nie jest to takie proste, walcze z tym gościem poprzez Citizens Advice consumer service.
Oni doradzaj mi zalożenie sprawy w sadzie bo gośc totalnie ignoruje mnie i moje listy tylko ze kiedy tam bylem to zawaliłem sprawe bo nie robiłem sobe żadnych fotek tego ata i tych zniszczonych rzeczy.
I tu moja prośba czy znalazł by sie ktoś z Glasgow kto mieszka blisko tego sprzedawcy i udałby sie tam i zrobił by mi kilka fotek? Byłbym bardzo wdzięczny.

Jeżeli tak to prosze o odpowiedź i wtedy napisze ktore części auta bym chcial fotografować .
Dzieki
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - forum anime
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 19
Reklama