Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Problemy zadłuzenia - gdzie uzyskać pomoc w Wrexham
Autor Wiadomość
Infolinia-Prasa
Uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 712
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Czw Lut 10, 2011 10:56 am   

Debt problems in Wrexham





Przeczytaj artykuł
 
 
stan
Gość
Wysłany: Czw Lut 10, 2011 10:56 am   

witam mam pytanie
jestem zatrudniony na stale w firmie obecnie od 5 miesiecy jestem na zwolnieniu lekarskim poniewaz na zwolnieniu dostaje nie pelne wynagrodzenie troche narobilem dlugow dodam jeszcze to ze w tym czasie otrzymalem mieszkanie z cansilu w stanie do generalnego remontu gdzie od nich otrzymalem talon na 80 funtow to wystarczylo mi na przedpokoj jesli jest ktos kto moglby mi doradzic pomoc bylbym bardzo wdzieczny zaznacze ze osoba ktora mi pozycza pieniadze na wszystko na zycie na oplaty juz sie upomina ze od maja chce zebym splacal prosze o kontakt moge podac meila jesli bedzie potrzeba
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama