Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
primary school
Autor Wiadomość
ferdek7
Niemowa


Dołączył: 08 Wrz 2007
Posty: 3
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Sro Mar 26, 2008 11:12 pm   primary school

Witam! w czerwcu przyjezdza do mnie zona z 6  letnim synem i musze go zapisac do szkoly ale nie mam pojecia gdzie !!!czy jest ktos kto moze mi podac adresy kilku dobrych szkol i czy jest w luton jakas polska szxkola??bardzo prosze o pomoc gdyz mam bardzo malo czasu>dodatkowo szukam 1pokojowego mieszkania w luton lub okolicy na dluzszy okres .POZDRAWIAM jesli to przyspieszy zdobycie informacji podaje numer tel 07795245686 Robert, DZiekuje za wszystkie porady :)
 
 
goska_12
Niemowa


Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 7
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 7:24 pm   Odp: primary school

hej robert.a mozna wiedziec na jakiej mieszkasz dzielnicy???bo jesli nie masz auta to najlepiej gdzies w poblizu...chyba ze np. zalezy ci tylko i wy??cznie na szkole katolickiej.polska szko?a te? jest ale tylko w soboty.przy pc wordzie.i czy ty szukasz pokoju czy studio flatu??????postaram sie pomóc lecz nie obiecuje:-)
 
 
ferdek7
Niemowa


Dołączył: 08 Wrz 2007
Posty: 3
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Pią Mar 28, 2008 10:45 pm   Odp: primary school

dzieki za checi :)szukam 1bedroom lub 2bedroom flat i najlepiej gdzies blisko centrum a co do szkoly to szukam takiej zeby dla dziecka nieznajacego angielskiego nie bylo za ciezko,narazie mieszkam w harpenden ale od polowy maja lub poczatku czerwca chce sie wprowadzic do luton i zapisac syna do szkoly bo pod koniec czerwca jade po rodzinke i musze juz do tego czasu miec wszystko zalatwione.czasu coaz mniej a wiecej stresu  :(
 
 
goska_12
Niemowa


Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 7
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Sob Mar 29, 2008 11:58 pm   Odp: primary school

Co do mieszkania to do maja lub czerwca masz jeszcze czas,bo nawet jesli teraz ci jakies polece to i tak w?asciciel nie bedzie czeka? do maja.A jest wolne takie jedno 1 bedroom.Tylko jeszcze spytam jaka cena cie interesuje??? :)No ale mówie mieszkania to najlepiej szukac b?dzie ci w maju ;)Co do szkoly to w kazdej szkole dziecko kore nie uczylo sie tu wczesniej b?dzie mia?o problemy.. :(Sama mam trójke z czego dwójka chodzi tu juz od trzech lat do szko?y :)Ale nie polecam szkó? katolickich bo tam jest przeludnienie polskich dzieci no i jak wiadomo polacy trzymaj? sie z polakami z czego wynika ?e dzieci te s?abiej umiej? angielski...mam tego przyk?ad u siebie w domu.Nieweim mo?e kto? si? z tym nie zgodzi ale ja tak uwazam ;) I mysle ze szkole to najlepiej by by?o wubiera? kiedy by? juz znalaz? mieszkanko,bo wtedy wiadomo w jakiej dzielnicy szukac tej szko?y.Je?li masz jeszcze jakies pytania wal ?mia?o :D ;)Pozdrawiam
 
 
ferdek7
Niemowa


Dołączył: 08 Wrz 2007
Posty: 3
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Pon Mar 31, 2008 8:30 pm   Odp: primary school

dzieki ,z mieszkaniemto wiem ze jest czaz ale lepiej juz zaczac wszystko powoli sprawdzac niz pozniej latac jesli mozesz to daj jakies namiary to odezwe sie w polowie maja bo wtedy juz chce sie przeprowadzic a jak nie to odezwe sie na tej stronce :D pozdrowka a co do szkoly to mysle ze tez sie poradze ciebie,pa pa
 
 
kaska2011 
Nieśmiały


Dołączyła: 25 Lut 2012
Posty: 12
Skąd: Birmingham (Anglia)
Wysłany: Sro Kwi 25, 2012 8:36 am   Edukacja w szkole internetowej

Witam!
Znam fajna szkołę, gdzie można zapisać dziecko. Nauka jest bezpłatna i odbywa się przez internet. Dodatkowo dziecko dostaje świadectwo honorowane w każdej polskiej szkole, wiec w przypadku powrotu do Polski można posłać dziecko do klasy z rówieśnikami. Moim zdaniem fajna inicjatywa. www.polskaszkolainternetowa.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama