Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
prawo szkocjia
Autor Wiadomość
olszewski 
Niemowa
olszewski


Wiek: 36
Dołączył: 14 Sie 2008
Posty: 1
Skąd: Edinburgh (Szkocja)
Wysłany: Czw Sie 14, 2008 9:37 pm   prawo szkocjia

czeasc ma pytanie 2lat pracowałem i zostałem zwolniony .dostałem 2 tygodniowe zwolnienie i odprawe 2 tygoniowom .ale ja choruje przez ten okres wypowiedzenia czy mi sie nalezy odprawa za okrea 2 lat . krzysztofbochnia2interia.pl
_________________
olszewski
 
 
Irwin Mitchell
Ekspert w Infolinia.org


Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 7
Skąd: Newcastle upon Tyne (Anglia)
Wysłany: Pon Sie 18, 2008 1:58 pm   

Panie Krzysztofie,

Dziekuje za Panskie zapytanie.

Firma Irwin Mitchell udziela porad w jezyku polskim glownie w sprawach dotyczacych obrazen poniesionych w wypadkach oraz schorzen zawodowych i zaniedban medycznych.

Niestety problemy dotyczace prawa pracy wybiegaja poza nasza expertyze. Dlatego tez proponuje jedna z nastepujacych opcji:

1. skontaktowac sie z lokalna firma prawnicza, ktora specjalizuje sie w prawie pracy (Employment Law);

2. skontaktowac sie z rzadowa instytucja ACAS, ktora specjalizuje sie w udzielaniu darmowych porad na temat problemow zwiazanych z zatrudnieniem. Oto ich numer telefonu: 08457 47 47 47. Maja oni rowniez swoja strone internetowa. Organizacja ta powinna miec dostep do tlumaczy polskich.

Przykro mi, ze nie jestem w stanie osobiscie udzielic Panu fachowej porady w tej konkretnej sprawie. Mam nadzieje, ze powyzsze informacje choc posrednio pomoga Panu w uzyskaniu odpowiedzi na Panskie pytania.

Z powazaniem,



Gosia Ruiz
IRWIN MITCHELL
_________________
Message sent by Irwin Mitchell www.irwinmitchell.com/polish
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama