Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
zasilki
Autor Wiadomość
kasiorek 
Niemowa


Dołączyła: 20 Sty 2011
Posty: 1
  Wysłany: Czw Sty 20, 2011 3:50 pm   zasilki

mam klopot z benefitami przyjechalam do Angli 20 miesiecy temu bylam samotnie wychowujaca dwojke dzieci otrzymalam wszystkie nalezne mi benefity w sierpniu ubieglego roku powiadomilam urzednikow z tax credit ze nie jestem juz samotnie wychowujacym rodzicem i zostaly mi wstrzymane pieniadze,niestety po obietnicy iz zajmie to nie dluzej niz 6 tygodni okazalo sie ze trwa to 6 miesiecy i nadal nic.... nie moge dostac sie do zadnego biura w ktorym mogla bym porozmawiac z prawnikiem,wyczerpalam juz wszystkie znane mi mozliwosci.wiec zwracam sie do Pana o pomoc.
ps,nasze wspolne zarobki z moim obecnym partnerem nie wykluczaja nas z mozliwosci otrzymywania taxu
serdecznie dziekuje
 
 
anieliczka 
Anieliczka


Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 661
Skąd: Northampton (Anglia)
Wysłany: Pią Sty 21, 2011 2:13 pm   

a jakie to były wszystkie znane Ci możliwości?
_________________
http://anielska.blog.pl/
 
 
marta85 
Niemowa


Dołączyła: 20 Mar 2012
Posty: 3
Wysłany: Wto Mar 20, 2012 1:21 pm   

witam, ma pytanie odnośnie ZASIŁKÓW.Zamierzam przyjechac wraz z rodzina na początku czerwca do Anglii .Mamy 15 miesięczną córke z tego co czytałam na różnych stronach nie ma dla neij publicznych żłobków.Więc mąż narazie nei bedzie mógł pracować zanim wszytsko bedzie miało swój ład i skład.Ja od razu mam prace przez polska agencje, ale niestety na początku bedę otrzymywała najniższą z mozliwych pensji tj.6,40 brutto do momentu kiedy nie zdobede odpowiednich kwalifikacji medycznych.Gdybym mogła prosić o odpowiedź z góry bardzo dziekuje, jeżeli bedą potrzebne jakies informacje również dopisze,bo niestety nei mam zbyt duzego doświadczenia w pisaniu tego typu wiadomości:) pozdrawiam
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1670
Wysłany: Wto Mar 20, 2012 11:54 pm   

marta85 napisał/a:
witam, ma pytanie odnośnie ZASIŁKÓW.Zamierzam przyjechac wraz z rodzina na początku czerwca do Anglii .Mamy 15 miesięczną córke z tego co czytałam na różnych stronach nie ma dla neij publicznych żłobków.Więc mąż narazie nei bedzie mógł pracować zanim wszytsko bedzie miało swój ład i skład.Ja od razu mam prace przez polska agencje, ale niestety na początku bedę otrzymywała najniższą z mozliwych pensji tj.6,40 brutto do momentu kiedy nie zdobede odpowiednich kwalifikacji medycznych.Gdybym mogła prosić o odpowiedź z góry bardzo dziekuje, jeżeli bedą potrzebne jakies informacje również dopisze,bo niestety nei mam zbyt duzego doświadczenia w pisaniu tego typu wiadomości:) pozdrawiam

Ok, ale jakie masz to pytanie?
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
marta85 
Niemowa


Dołączyła: 20 Mar 2012
Posty: 3
Wysłany: Sro Mar 21, 2012 9:06 am   

czy należa mi sie z tego tytułu jakiekoliwek zasiłki:)
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 40
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 990
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Mar 21, 2012 8:00 pm   

z tego co się orientuję, to zasiłki należą się po przepracowaniu 12 miesięcy w UK
 
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1670
Wysłany: Sob Mar 24, 2012 7:31 pm   

nemo-nemo napisał/a:
z tego co się orientuję, to zasiłki należą się po przepracowaniu 12 miesięcy w UK

Z tego co i ja się orientuję Nemo masz racje, nic się nie zmieniło.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 19
Reklama