Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Praca za 22k rocznie
Autor Wiadomość
kadziu1 
Niemowa


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 1
Skąd: Gdansk (Pomorskie)
Wysłany: Pią Lip 26, 2013 8:02 am   Praca za 22k rocznie

Witam

Dostałem właśnie ofertę pracy i mogę jechać do UK,dokładnie do cardiff na rozmowę o pracę. Oferują jak jest napisane w ogłoszeniu 22k funtów annual. Czy od tego trzeba odjąć podatek?

Bo jak tak to z tego kalkulatora wychodzi : http://www.thesalarycalculator.co.uk/salary.php

Że tygodniowo zarobię 341 funtów i tak czytając różne wątki mieszkanie dwupokojowe już ze wszystkimi opłatami to jakieś 682 funty więc połowa miesiąca czy za drugie 682 funty da się utrzymać żonę i dwuletnie dziecko przy założeniu że żona nie pracuje?

Bo jedzenie jakieś 400 funtów na miesiąc plus komunikacja o ile pamiętam dla jednej osoby 80 funtów miesięcznie więc właściwie pozostaje 200 funtów.

Czy można jakoś obniżyć te podatki?i czy wyliczenia mam słuszne?

Pozdrawiam
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 989
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Sie 07, 2013 9:06 am   

oj tak kwękasz o podatki, ja chciałbym płacić co miesiąc 50tyś. funtów podatku :mrgreen:
Z tego co wiem, to za 600 funtów wynajmujesz dom, możesz poszukać flat albo na początek pokój, a czy za 682 funty jesteś w stanie utrzymać niepracującą zonę zależy od tego ile niepracująca żona będzie wydawać, bo może się okazać, ze i 1000 funtów może braknąć.
 
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Nie Wrz 01, 2013 10:18 pm   

nemo-nemo napisał/a:
a czy za 682 funty jesteś w stanie utrzymać niepracującą zonę zależy od tego ile niepracująca żona będzie wydawać, bo może się okazać, ze i 1000 funtów może braknąć.


:) Może braknać nawet i 10 000 miesięcznie, jak żona wymagająca.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - manga
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama