Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
praca z uposledzonymi
Autor Wiadomość
amaretha
Niemowa


Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 3
  Wysłany: Czw Lip 19, 2007 1:59 pm   praca z uposledzonymi

hej!
prosze was bardzo o rade odnosnie pracy z osobami uposledzonymi. jestem w Aylesbury niedaleko Oxfordu no i poszukuje takiej wlasnie pracy. skonczylam oligofreno i tyflopedagogike, czyli tzw pedagogike specjalna w Polsce, jednak brak mi doswiadczenia no i nie mam prawa jazdy. Bardzo zalezy mi na stalej pracy gdzies w okolicach. jak powinnam sie za to zabrac? czy mam w ogole szanse na prace z uposledzonymi? a jak to jest uznaniem polskiego dyplomu? jak to sie zalatwia? no i co to jest NVQ? prosze o pomoc :rotfl:
 
 
lukas 
Uzależniony



Wiek: 34
Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 413
Skąd: Cardiff/Pozna?
Wysłany: Pią Lip 20, 2007 12:50 am   

amaretha napisał/a:
czy mam w ogole szanse na prace z uposledzonymi?

Bankowo -ja od lat pracuje z upośledzonymi -ostatnio w restauracji... :laugh:
_________________
...on Jamaica very nice,
Everybody smoke cigars...
 
 
Bartek 
Gaduła



Wiek: 31
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 52
Skąd: Cardiff / Poznan
Wysłany: Pią Lip 20, 2007 8:12 pm   

Daj spokoj Lukas to powazny post :)

Z gory uprzedzam ze moja wiedza jest powierzchowna wiem tyle co pamietam z rozmowy z znajomym,ktory pracuje z osobami chorymi psychicznie.
NVQ to 5 stopniowy certfikat z danego zawodu. Link zawiera troche wiecej informacji. Jesli ukonczylas studia z tego zakresu to masz asa w rekawie, na twoim miejscu postaralbym sie jeszcze o jakis list referencyjny - wiadomo po angielsku z praktyk.
Pracy szukaj w agencjach,widzialem takie ktore specializuja sie w social care.
Powodzenia.
Jesli chcesz postaram sie zdobyc kontakt do znajomego, prawdopodobnie powie Ci wiecej.
 
 
 
amaretha
Niemowa


Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 3
Wysłany: Pon Lip 23, 2007 3:54 pm   

Poklony w strone Bartka :) dziekuje serdecznie :) gdyby udalo Ci sie zdobyc kontakt do znajomego byloby super!!! z tymi agencjami social care w mojej okolicy jest trudno ale to nic, bede szukac :) dzieki wielkie :) pozdrawiam :okii:
 
 
Elwira 
Uzależniony



Wiek: 103
Dołączyła: 20 Wrz 2007
Posty: 556
Wysłany: Wto Wrz 25, 2007 3:05 pm   Dzieci autystyczne

Taką informację dostałam od osoby, która pracuje w ośrodku w Ashurst:
Jeżeli chcesz pracowac z dziećmi autystycznymi, to przesylam maila do HR officer: . Wyslij swoje CV i moze list motywacyjny, ona Ci wysle aplikacje. W liscie napisz jak jestes entuzjastycznie nastawiona do pracy i ze to
cie inetersuje i ogolnie dlaczego chcialabys tam pracowac (czy masz jakies doswiadzcenia). Stanowisko sie nazywa "Learning support worker". Mozesz napisac, ze chcesz pracowac w Ashurst, bo oni maja jeszcze swoja szkole blisko Lymington, ale tam ci nie polecam, bo dzieci sa naprawde bardzo agresywne i jest ciezej, Ashurst jest blizej Southampton i jest spokojniej troche. Wiem ze szukaja jednej dziewczyny na noce i moze jednej na dzien. Rekrutacja trwa dosyc dlugo, najpierw wysylasz aplikacje, potem czekasz na rozmowe, oni czekaja na twoje referencje itp.
Szkola nazywa sie Oakhurst Lodge in Ashurst. Oni sie oglaszaja czasem w Daily Echo w Sothampton, wiec mozesz napisac ze zobaczylas ich ogloszenie. Organizacja nazywa sie Cambian Education, http://www.cambianeducation.com.
Ostatnio zmieniony przez Elwira Sro Wrz 26, 2007 9:57 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
amaretha
Niemowa


Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 3
Wysłany: Wto Wrz 25, 2007 9:46 pm   

aaaa!!!!! fantastycznie!!!! dziekuje serdecznie Elwirkoi :) no cudnie :) dzieki wielkie :)
 
 
Elwira 
Uzależniony



Wiek: 103
Dołączyła: 20 Wrz 2007
Posty: 556
Wysłany: Sro Wrz 26, 2007 10:21 am   autyzm

No to sie ciesze, że ta informacja Ci się przydała. Powodzenia! :okii:

bighugmug.jpg
Plik ściągnięto 2139 raz(y) 30,77 KB

 
 
Elwira 
Uzależniony



Wiek: 103
Dołączyła: 20 Wrz 2007
Posty: 556
Wysłany: Sro Wrz 26, 2007 12:01 pm   praca

Jeszcze jedna oferta: Opiekun osob uposledzonych intelektualnie

Pracodawca poszukuje osób na stanowisko Support Worker .
Do obowiązków wykonywanych na tym stanowisku należy spędzanie czasu z podopiecznymi, troska o ich dobre samopoczucie, zapewnianie im bezpieczeństwa, zachęcanie do aktywności i samodzielności; pomoc w podstawowych czynnościach typu: sprzątanie, utrzymywanie czystości, ubieranie, higiena oraz zajecia terapeutyczne.
Pracodawca oferuje:
• Pracę na okres 12- stu miesięcy
• Zarobki- stawka wyjściowa £6.50/h
• Legalną pracę i rozwój zawodowy - możliwość awansu
• Możliwość uczestnictwa w kursach zawodowych opłacanych przez pracodawcę (National Vocational Qualifications)
• Pracę dającą satysfakcję
• Pracodawca pomaga w znalezieniu zakwaterownia, rejestracji w Home Office, zalozeniu konta bankowego

--------------------------------------------------------------------------------

Kontakt: Magdalena Czerwinska
E-mail:
Telefon: +44 207 019 61 36, 0048583074527,
Fax: 0058 307 46 66
_________________
Sticks and stones can break my bones, but words can never hurt me.
 
 
Elwira 
Uzależniony



Wiek: 103
Dołączyła: 20 Wrz 2007
Posty: 556
Wysłany: Sro Wrz 26, 2007 1:45 pm   praca

Najnowsza oferta:

Pracodawca: Ośrodki learning disability centres dla osób z autyzmem zlokalizowane w południowej Anglii (ponad 40 indywidualnych ośrodków). Są to kameralne wyspecjalizowane ośrodki umożliwiające pacjentom samodzielne funkcjonowanie. Pacjenci mieszkają w indywidualnych mieszkaniach na terenie danego ośrodka i maja zagwarantowaną stałą pomoc medyczna i wsparcie ze strony personelu. Rolą osoby pracującej na stanowisku support worker jest pomoc w codziennych czynnościach i pomoc w aktywnym spędzaniu czasu zgodnie z zaleceniami (care plan). Pracodawca zapewnia wszystkim pracownikom intensywne szkolenia zawodowe związane z praca z osobami niepełnosprawnymi, system szkoleń NVQ i zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy

Wymagania: preferowane doświadczenie w opiece medycznej , bardzo dobra znajomość języka angielskiego , PRAWO JAZDY, aktywność, samodzielność i chęć podwyższania kwalifikacji zawodowych.
Mile widziane osoby, które już mieszkają w Anglii i poszukują nowej pracy.
Zamieszkanie: pracodawca zapewnia zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy. Koszt około 70 funtów/tyg.

Data rozpoczęcia: do ustalenia indywidualnie.
Wynagrodzenie: od 7 funtów brutto/godz, praca w weekendy - od 8 funtów brutto/godz. , zmiany nocne 9 funtów godz. Możliwość pracy w nadgodzinach

Okres zatrudnienia: stała praca

Data rozpoczęcia: październik 2007, pilnie do ustalenia indywidualnie. Kontrakt podpisywany przed wyjazdem w Polsce.

W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV języku polskim i angielskim na adres: , tel.022 323 63 40; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie.
Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl
_________________
Sticks and stones can break my bones, but words can never hurt me.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 18
Reklama