Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Praca - szukam pracy w Wrexham
Autor Wiadomość
sebkor


Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 12
Wysłany: Sro Sie 19, 2009 5:30 pm   Praca - szukam pracy w Wrexham

Praca w Wrexham. Tu możesz pisać jeśli szukasz pracy w Wrexham
 
 
mygamma 
Niemowa


Dołączyła: 14 Lut 2010
Posty: 7
Skąd: Wrexham (Walia)
Wysłany: Nie Lut 14, 2010 11:59 pm   

Witam. Aktualnie poszukuję pracy. Jakiego rodzaju rady możesz udzielić lub jaką pracę możesz zaproponować? Dzięki wielkie
 
 
JACEK
Gość
Wysłany: Sob Mar 19, 2011 7:06 am   AGENCJA ROWAN

TYLKO NIE AGENCJA W ROWAN FOOD-Przestrzegam przed praca w Agencji Rowan Foods - to co sie tam dzieje to skandal i temat dla organizacji zajmujacej sie prawami pracowniczymi a nawet prawami czlowieka.Na domiar zlego reke do tego przygladaja polskie pracownice agencji w tym jedna super aktywna Monika.jej prace i w czucie sie w role moznaby porownac do pracy strazniczek w obozach koncetracyjnych.
Wyleciec z pracy mozna za wszystko , a oferowana praca to najczesciej dwa lub trzy razy w tygodniu
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 989
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Mar 19, 2011 7:34 am   

Jacek, jeśli są w tej firmie łamane prawa pracownika, to sugeruje aby się skontaktować z CAB i Job Centre Plus. Samo pisanie o tym na forum wiele nie pomoże.
 
 
 
_bac
Gość
Wysłany: Czw Mar 24, 2011 7:22 pm   

siemka dzisiaj mi to zwisa ale sam dalej jej prezent zeby bez offa bylo
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 989
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Mar 24, 2011 8:09 pm   

Po raz kolejny wychodzi typowo polskie podejście. Najpierw prezenciki żeby załatwić jakąś sprawę a potem pretensje. Sami nauczyliście tego babsztyla, że nic nie załatwi jeśli czegoś nie dostanie a teraz pretensje o to.
Za chwile będzie, że do lekarza z koperta trzeba iść "bo w Polsce tak się robi".
Kiedy Polacy wreszcie zrozumieją, że tu jest inny kraj i inne zasady.
 
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Pią Mar 25, 2011 3:04 pm   

nemo-nemo napisał/a:
Po raz kolejny wychodzi typowo polskie podejście. Najpierw prezenciki żeby załatwić jakąś sprawę a potem pretensje. Sami nauczyliście tego babsztyla, że nic nie załatwi jeśli czegoś nie dostanie a teraz pretensje o to.
Za chwile będzie, że do lekarza z koperta trzeba iść "bo w Polsce tak się robi".
Kiedy Polacy wreszcie zrozumieją, że tu jest inny kraj i inne zasady.

Zgadzam się we wszystkim co napisałeś, powyżej.
Inaczej tego nie widzę.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
ANDRE
Gość
Wysłany: Wto Mar 29, 2011 8:44 pm   

..wbijanie w monie jest kul , ona jeszcze wroci na dno bl...
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 989
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Mar 29, 2011 11:47 pm   

ANDRE napisał/a:
..wbijanie w monie jest kul , ona jeszcze wroci na dno bl...


:?: :?: :?: :?:
 
 
 
Gość

  Wysłany: Czw Kwi 14, 2011 10:21 pm   

Ta agencja pracy to jedno wielkie bagno!Robia sobie co tylko im sie podoba,przepisy dotyczace pracownikow sa nagminnie lamane,wylatujesz za byle co.Dotego dochodza wspomniane prezenciki i hamstwo.Kierownictwo samego zakladu wcale nie jest lepsze.
Szkoda ze polacy nie potrafi sie zgrac i zrobic cos z tym.Moze by zebrac jakies dowody...:)
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Czw Kwi 14, 2011 11:43 pm   

A ja natomiast słyszałem bardzo pozytywne opinie o agencji "Akorn", właśnie we Wrexham.
Kilku znajomych którzy zaczynali swoje "podboje w U.K.", rozbieg brali od niej.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
fan rowana i moniki
Gość
Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 6:37 am   

Ja powiem tak . Ta agencja to nahorsza agencja we Wrexham i chyba na wyspie. Pracowalem w wielu agencjach i wszedzie idzie sie normalnie dogadac ,ludzie sa mili itp w Rowanie jest katastrofa . Managerowie w zakrotkich spodniach , albo na pakingu z pobgryzanymi paznokcjami , tam nikt nie ma kwalifikacji wiec nie oczekujcie kultury . Sprzataczka zostaje managerem albo kucharz . Polacy sa dla nich Smieciami . A ta Monika tak sie wczula w role Pani i wladcy , ze zachowuje sie jak Ci pseudo-Managerowie.
 
 
krzysztof
Gość
Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 6:39 am   

a ja myśle ,że ta cala Monika tp przez Was wszystkich jest tak dopieszczona , bo jej te prezenty zanosicie , no i zobaczcie jakiej dupy dostala ledwo nia zawija
 
 
andre
Gość
Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 6:44 am   

A ten Stewe nie lepszy cale torby wodki od Polakow wynosil . Najlepiej załatwia Monika sprawe zotania po godzinach , jak ktos nie zgodzi to nastepnego dnia z szyderczym uśmiechem mówi masz dwa dni wolne , musisz odpoczac , to nastepnym razem nie odmowisz , i zapierdala do bosa podpierd....... bl... jeb....
 
 
FAN ,..
Gość
Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 6:46 am   

NA TACZKI Z NIA , TYLKO CZY DUPA JEJ SIE ZMIEŚCI NA TACZKI ?
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 989
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 10:52 am   

no to się nasi rodacy rozpisali o tym jak sobie "pościelili" :mrgreen:
 
 
 
Rudy
Gość
  Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 8:23 pm   

Co macie do mojej Agencji Ja tu rządze i H..j porządek musi być jak sie nie podoba to wyp...ać do Polski niema nic za darmo musicie porządnie pracować 'Arbeit macht frei' 300% normy remember that :laugh:
 
 
gosc
Gość
Wysłany: Pon Kwi 25, 2011 7:16 am   

uwaga najswiezsze wiadomosci moniki rodzina pracuje caly tydzien bez offa , mowa o Przem..... tak cwanie to uzadzila , ze ktos kto pracuje na jednej zmianie nawet nie wie , bo przerzuca go po zmianach. Nawet podsunela kartke z jego nazwiskiem do TM zeby dostal fula chociaz pracuje tutaj tylko rok a inni czekaja po dwa trzy lata. Podobno T go skreslil no ale to tylko plotki.\Jednym slowem trzeba miec tupet i odwage inni po dwa dni a on 5 no i co wy na to ?
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 989
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Kwi 25, 2011 8:44 am   

i tak jak wcześniej pisałem: przywiozły polaczki polskie przyzwyczajenia i teraz narzekają, ze miało być lepiej a nie jest
 
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Pon Kwi 25, 2011 10:01 am   

Z tego co mi wiadomo we Wrexham, od początku my Polacy mamy problemy.
Wszędzie i na każdym kroku.
Ponoć wina leży po "pierwszych" przyjezdnych z naszego kraju do tego miasta.
Słyszałem o tym już kilka razy od Brytyjczyków.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - opowiadania
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 21
Reklama