Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Praca - szukam pracy w Wrexham
Autor Wiadomość
GOSC
Gość
Wysłany: Sob Maj 07, 2011 9:47 am   

wchodzi gosciu do agencji i pyta Mon .. czy ty wychodzisz za maz w tym roku , a ona na to tak , to teraz juz wiem dlaczego tyle wodki potrzebujesz -mowi DOBRE
 
 
Krzywy
Gość
Wysłany: Nie Maj 08, 2011 5:53 am   

praca w niemczech ponad 1200 euro na miesiac ,dojazd do pracy i mieszkanie 260 euro . polecam chata 250 euro , anie 500 czy 600 w obsranym wrexham , do polski rzut beretem , i nie bedziecie sie musieli mscic na tej Monice :pijak:
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Nie Maj 08, 2011 9:35 am   

Krzywy napisał/a:
praca w niemczech ponad 1200 euro na miesiac ,dojazd do pracy i mieszkanie 260 euro . polecam chata 250 euro :

Chata, czy pokój kilkuosobowy?
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Gosc
Gość
Wysłany: Pią Maj 13, 2011 11:41 am   

no i w rowanie po robocie jak na razie . Ciekawe kto z agencji bedzie robil.
obstawiam
Przemek , Anna , Teresa i paru innych przydupasow ,a i ten gosc co im komputer kiedys taniej sprzedal . Oczywiscie szanse na prace moga miec , ciastkarze -lubi ciasta , lokatorzy -kredyt trzeba splacac, nowi z prezentami , bo starzy to juz jej nie daja , moze bimbrownicy gorzala na wesele potrzebna
 
 
Monik
Gość
Wysłany: Pią Maj 13, 2011 11:54 am   

wybaczcie mi ja wszystko naprawie - oddam lapowki , przeprosze , pojde na pielgrzymke do czestochowy na kolanach , podam sie do dymisji i zejde na spirale -chce byc wsrod WAS Drodzy Rodacy.
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Pią Maj 13, 2011 9:41 pm   

Monik napisał/a:
wybaczcie mi ja wszystko naprawie - oddam lapowki , przeprosze , pojde na pielgrzymke do czestochowy na kolanach , podam sie do dymisji i zejde na spirale -chce byc wsrod WAS Drodzy Rodacy.

_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
bryyy
Gość
Wysłany: Wto Maj 31, 2011 8:17 pm   

:Vampire: no to znowu się zczeło dawanie off-ów za nie zostawanie po godzinach ,zmuszanie nowo przyjętych do podpisywania lojalek,że zgadzają się zostać po godzinach Jak długo agencja będzie tak wykorzystywała ludzi jak długo polscy pracownicy będą niewolnikami .To wszystko pytania bez odpowiedzi, bo ludzie chcą pracować ale bez stosowania na nich presji.Chcę nadminić że polacy są bardzo dobrymi pracownikami ALE SZANOWNA AGENCJO TO SA LUDZIE NIE ZWIERZĘTA I ONI MAJĄ SWOJĄ GODNOŚĆ A MOŻE ZADZWONIMY DO A.C.A.S I POROZMAWIAMY O WSZYSTKICH SZANTARŻACH I MOBINGU. :lolek3:
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 989
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Cze 01, 2011 2:36 pm   

Jak juz wcześniej pisałem: jak sobie pościeliliście tak teraz sobie spicie. Nauczyliście ludzi z agencji, że mogą dostawać od was gratisy no to teraz biegajcie i przynoście. Trzeba było się od razu postawić.
Jedynie co możesz zrobić, jesli masz oczywiście dowody na nieprawidłowości, to skontaktować się z lokalnym GMB i poprosić o pomoc prawnika.
 
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Czw Cze 02, 2011 5:42 pm   

nemo-nemo napisał/a:
Jak juz wcześniej pisałem: jak sobie pościeliliście tak teraz sobie spicie. Nauczyliście ludzi z agencji, że mogą dostawać od was gratisy no to teraz biegajcie i przynoście. Trzeba było się od razu postawić.
Jedynie co możesz zrobić, jesli masz oczywiście dowody na nieprawidłowości, to skontaktować się z lokalnym GMB i poprosić o pomoc prawnika.

Dokładnie, jestem tego samego zdania.
Jak koniowi dasz kilo cukru, to potem chlebka nie ruszy.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 989
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Cze 02, 2011 5:48 pm   

Cenzor napisał/a:
nemo-nemo napisał/a:
Jak juz wcześniej pisałem: jak sobie pościeliliście tak teraz sobie spicie. Nauczyliście ludzi z agencji, że mogą dostawać od was gratisy no to teraz biegajcie i przynoście. Trzeba było się od razu postawić.
Jedynie co możesz zrobić, jesli masz oczywiście dowody na nieprawidłowości, to skontaktować się z lokalnym GMB i poprosić o pomoc prawnika.

Dokładnie, jestem tego samego zdania.
Jak koniowi dasz kilo cukru, to potem chlebka nie ruszy.


I tylko się domyślać można, że nowo przyjęci do pracy sa tez odpowiednio informowani, że jak dadzą granta pani XXX to będą mogli pracować 24/7 i zarobią duuuuużo kasy...
i tak kółko się toczy
 
 
 
adm
Gość
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 10:58 am   

no moi drodzy na bramie wjazdowej do Rowana powinien byc napis ;praca czyni wolnym ,a HR DS powinny z psami polakowa poganiac , no tak mi to jakos do tego Rowana psauje , nie zapominajmy o irlandzkim stunfyr... Thomas , on dowodzi - tylko patrzy komu dac offa i kogo wyrzucic , przyjemnosc to dla niego , a zone polke ma ?....................
 
 
Gosc
Gość
Wysłany: Nie Sie 14, 2011 9:35 pm   

Teraz trzeba nie tylko byc przydupasem Moniki,trzeba takze kombinowac lekcje angielskiego u zonki TM zeby zasuwac po 7 dni w tygodniu jak nie na produkcji to na kuchnie przesunie,a my na produkcji po 3 -4 dni pracujemy...
 
 
....
Gość
Wysłany: Wto Sie 16, 2011 10:08 am   

Co prawda to prawda zrypana fabryka na maxa....co niektore stare baby mysla ze sa 18-stki zjadly wszystkie rozumy solareczka itd.ha ha ha.....
 
 
serafinka 
Niemowa


Dołączyła: 16 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: Kalisz (Wielkopolskie)
Wysłany: Pon Sie 22, 2011 2:32 pm   

pogubiłam sie i juz nie wiem czy wy mowicie o sharpie czy o rowanie ?
 
 
....
Gość
Wysłany: Czw Sie 25, 2011 11:48 am   

i o sharpie i rowanie jedna i druga fabryka oboz w pracy
 
 
krzysztof
Gość
Wysłany: Pon Wrz 12, 2011 7:16 am   

A jakie kwalikacje ma zona Murphego jest po anglistyce , watpie po zawodowce jest.
robaki w cantynie Rowan Food , polskie sorzedawczynie z MANAGERKA GOSIA na czele hoduja robaki w jedzeniu . Sa tak nadgorliwe ze by polakom wszystko sprzedaly ,tylko nie wyrzucic i sie szefowi przypodaopac i dostac nagrode 15 funtow na miesiac.
Na jakich baletach byly rogi czerwone sobie poprzyprawialy Zenada Rowana 0 mysla ze sa gwiadami WSIUNY
 
 
T.
Gość
Wysłany: Pon Wrz 12, 2011 7:53 pm   

prawda swieta , jak sie na tym zarciu utuczyla , ze 100 kg wazy Managerka w bialym czepku .
 
 
koles
Gość
Wysłany: Sro Wrz 14, 2011 2:58 pm   

odwalcie od zony pana M. ona skonczyla akademie sztuk pieknych w krakowie....he he he.. wydzial malowanie i tapetowanie . a swoja droga to zeby sie z nia ozenic to pn M musial mase Kurdow swolnic z fabryki.
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Czw Wrz 29, 2011 4:44 am   

Sorki za dygresje, ale Wasze ostatnie wypowiedzi dotyczące wyglądu, masy ciała, itd.itp. są dla mnie żenujące.
Zaczynam odbierać temat tego wątku jak niektóre opinie pod artykułami np. na onet.pl.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
.......
Gość
Wysłany: Sro Paź 12, 2011 9:37 am   

Zgadzam sie przesada wypowiadac sie na temat wygladu powinien ktos sie zajc tym forum i obraza tych osob-dziewczyny z kantyny sa spoko pracowalam w Rowanie jedzenie tez dobre duzo Polskich produktow....a co kogo obchodzi zona M... brak slow kazdy powinien zajac sie swoim zyciem i robic jak najlepiej dla siebie a nie glupoty pisac na forum-POLAK POLAKI WROGIEM-a jesli chodzi o zone M... to naprawde dziewczyna ma talent i maluje piekne obrazy.Brak slow jaka POLSKA glupota nas otacza w Wrexham i okolicach mam na mysli osoby wypowiadajace sie negatywnie o ludziach na tym forum jesli macje cos do powiedzenia to moze powinniscie pojechac do Rowana i powiedziec kazdemu z osobna co was tak denerwuje w danej osobie -mysle ze to najlepszy sposob
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Reklama