Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Praca poni?ej 18.
Autor Wiadomość
magic1447
Niemowa


Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 1
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Pon Sty 12, 2009 11:40 pm   Praca poni?ej 18.

Witam! Od jakiego? czasu szukam pracy dla siebie, w miare dobrze p?atnej (w miare mo?liwo?ci)... No ale jest pewien problem... Ja urodzi?em si? w lipcu 91 wi?c 18 b?d? mia? dopiero w lipcu, a gdzie nie pójde to kr?c? nosem (nawet tam gdzie wiem ?e nieletni robi? i to nawet po 16 lat). Swoj? drog? jest jeszcze kryzys gospodarczym, ale co oni wszyscy z tym wiekiem...? Ewentualnie czy wie kto? gdzie mo?na uderzy? gdzie tak nie trzepi? plastików?
 
 
ac3
Gość
Wysłany: Wto Sty 13, 2009 7:50 pm   Odp: Praca poni?ej 18.

Prawo zezwala na prace od 16 roku zycia, jednak bedziesz dostawal mnie pieniedzy.Dopiero po ukonczeniu 21 lat przechodzisz na normalna stawke.Wszyscy kreca nosem bo musza uwazac na malolata w pracy.Nie moze pracowac w nocy itd
niestety takie prawo :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - recenzje mang
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 21
Reklama