logo

Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Komunikacja w Manchesterze
Autor Wiadomość
arturro7
Gość
Wysłany: Pon Gru 13, 2010 11:59 pm   Komunikacja w Manchesterze

Witam, szukam kontaktu z osobą, która pomoże poruszać mi się po Manchesterze. Mam kilka miejsc do odwiedzenia i szukam, jakimi środkami transportu najlepiej się poruszać.
GG : 7568005
skype : arturro7

Dzięki. Pozdrawiam
 
 
arturro7
Gość
Wysłany: Wto Gru 14, 2010 5:06 pm   

To może inaczej - najlepszy dojazd :
1. Lotnisko - Stadion MU
2. Stadion MU - Stadion Manchester City
3. Stadion Man City - Lotnisko

Jeśli ktoś się orientuje, to poproszę o informacje o tym, czym jechać i jakimi numerami linii oraz na jakich przystankach wysiadać bądź przesiadać się.

Jest w Manchesterze coś ciekawego do zobaczenia ?

Pozdrawiam
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1670
Wysłany: Wto Gru 14, 2010 5:54 pm   

Manchester - Informator turystyczny.
Jeśli chodzi o dojazd do lotniska, stadion itd., zajrzyj na strony komunikacji miejskiej Manchesteru.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
arturro7
Gość
Wysłany: Wto Gru 14, 2010 11:50 pm   

No można i tak pomóc, ale wolałbym konkrety. Ktoś , kto mieszka tam wie, co jest godne uwagi i ciekawe. Strona komunikacji miejskiej jest nieprecyzyjna, nie ma tam nawet czegoś takiego jak MU stadium, są okolice, ale samego stadionu nie ma wśród adresów. Dlatego prosiłem o bardzo konkretną pomoc.
Nie mniej jednak, dzięki.
Pozdrawiam.
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1670
Wysłany: Sro Gru 15, 2010 11:16 pm   

Nie ma ponieważ wystarczy poszukać Old Trafford, zamiast stadium.
Gdy dotrzesz na Old Trafford nie masz możliwości żeby nie zauważyć stadionu, wiem bo mieszkałem w Manchester, jakiś czas.
A prawdopodobnie nie ma "Stadium" ponieważ jest jeszcze MC. Stadium.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama