Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Poznam mame z dzieckiem
Autor Wiadomość
liberka
Niemowa


Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 6
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Pią Lut 29, 2008 12:09 pm   Odp: Poznam mame z dzieckiem

Super  :)
Ja jade do Polski 16 kwietnia, wiec jakos sie zgramy
 
 
katka_10
Stały bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 63
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Pią Lut 29, 2008 4:10 pm   Odp: Poznam mame z dzieckiem

Ooo no wlansie jakos tak pomiedzy. A na dlugo lecisz?
 
 
liberka
Niemowa


Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 6
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Pią Lut 29, 2008 11:22 pm   Odp: Poznam mame z dzieckiem

wracam 8 maja- mam komuni? bratanka  :)
 
 
katka_10
Stały bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 63
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Sob Mar 01, 2008 11:21 am   Odp: Poznam mame z dzieckiem

A ja wlasnie lece 4 marca i wracam 11 kwietnia - ot, tak sobie lece bo juz córka zyc nie daje - tak chce do babci. Wiec nie mam wiekszego wyboru. Wiec wstepnie ustawione jestesmy kobietki po 11 kwietnia.
 
 
liberka
Niemowa


Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 6
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Pon Mar 03, 2008 12:11 pm   Odp: Poznam mame z dzieckiem

hihihi
znam t? t?sknot? za babci?- moja córeczka tez w chwilach "kryzysu" chce do babci, wi?c w miar? czesto latamy  :)
Ostatnio, jak nie chcielismy dac jej wiecej s?odyczy, to stwierdzi?a, ?e babcia to by jej da?a  ;D
Pozdrawiam i do mi?ego
 
 
katka_10
Stały bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 63
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Pon Mar 03, 2008 1:17 pm   Odp: Poznam mame z dzieckiem

Mnie juz chyba z drugi m-c tak meczy i meczy ze chce do babci. Wiec 3 tyg temu kupilam juz bilet bo nie dawalo sie juz wytrzymac - codziennie tylko ja chce do babci i babci.... Przedwczoraj z nocy wstala z takim placzem ze samolot jej uciekl i nie pojedzie do babci. Maz ledwo ja uspokoil - cos jej sie snilo chyba. Wiec juz sie ciesze ze jedziemy to przestanie juz moze tak tesknic. :)
 
 
barbara_20
Niemowa


Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 2
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Sro Maj 07, 2008 2:27 pm   Odp: Poznam mame z dzieckiem

Hej jestem mamom 4 letniego Kacpra,,,, szukamy kolegi:) :)
 
 
werkaa
Niemowa


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 2
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Wto Maj 13, 2008 6:27 pm   Odp: Poznam mame z dzieckiem

hej! mam  6 latka ktory jeszcze nie chodzi do szkoly nie ma tutaj kolegow i jest z tego powodu bardzo nieszczesliwy! :( moze macie pociechy w podobnym wieku??  :)
 
 
Malunia
Niemowa


Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 5
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Sro Maj 21, 2008 4:12 pm   Odp: Poznam mame z dzieckiem

Hej :) jestem tu nowa na tym forum i akurat na fajny temat skoczy?am :P   Tez ch?tnie poznam mame z dzieckiem w sloneczny dzie? :) nie jest fajne i mi?e takie samotne chodzenie sobie na spacerki ... nie pisze ze zle z moja cora mi sie spedza czas,ale tez czasem fajnie by bylo sie przy okazji z kims posmiac, porozmawiac. Jak co piszcie i pozdrawiam wszystkich serdecznie !!!
 
 
katka_10
Stały bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 63
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Sro Maj 21, 2008 5:07 pm   Odp: Poznam mame z dzieckiem

Witaj na forum :) a w jakim wieku masz coreczke? Gdzie mieszkasz?
 
 
Malunia
Niemowa


Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 5
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Pią Maj 23, 2008 6:20 pm   Odp: Poznam mame z dzieckiem

Witam :) Moja córcia ma ju? sko?czone 9 miesi?cy :) jest strasznie pocieszna :P P Ja natomiast mam sko?czone 23 lata, a czy ja pocieszna jestem, to nie mnie ocenia? hihi... nie no zarty zartami, ale jak co piszcie na numer gg 1260099 ZAPRASZAM wszystkie mamy... :) Pozdrawiam Was serdecznie i dziekuje Ci za mi?? odpowied? :*
 
 
Malunia
Niemowa


Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 5
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Pią Maj 23, 2008 6:21 pm   Odp: Poznam mame z dzieckiem

Aha i nie napisalam gdzie mieszkam... pochodze z pó?nocnej cz??ci Luton :) Takze jesli jest tu ktos z tych okolic superowo by bylo :) buziale :*
 
 
Malunia
Niemowa


Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 5
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Pon Maj 26, 2008 4:56 pm   Odp: Poznam mame z dzieckiem

Aha... tak przy okazji jeszcze...  jesli kto? jest zainteresowany stylizacj? paznokci ( tipsy ?elowe ) zapraszam !!!  ( cena: 25 funtow ) 
Niestety wi?kszo?? klientek jest zainteresowana robieniem wzorow wtapianych, dlatego tez nie posiadam bogatej kolorystyki lakierow do paznokci...
Juz niedlugo strona, na ktorej wszystko bedzie jasne i mam nadzieje ze znajd? sie tam takze odpowiedzi na Wasze pytania :)
Pozdrawiam      GG: 1260099    Jak co piszcie !!! Buziaki
 
 
bibi25
Niemowa


Dołączył: 10 Cze 2008
Posty: 1
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Wto Cze 10, 2008 10:36 am   Odp: Poznam mame z dzieckiem

witamy:)) z mila checia poznamy fajne mamy z fajnymi pociechami nasza maml zuzia ma 10 miesiecy i jest bardzo towarzyskim dzidziusiem jestemy tu naprawde niedlugo ale brakuje nam towarzystwa innych mam i dzidziusiow jesli jest ktos chetny prosimy o odpowiedz mieszkamy w centrum Luton pozdrawiamy serdecznie mama zuzi:)
 
 
mania10
Niemowa


Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Czw Wrz 25, 2008 10:48 am   Odp: Poznam mame z dzieckiem

witam wszystkie mamusie! z mila checia nawiaze kontakt z mamami ktore szukaja towarzystwa dla siebie i swoich pociech. ja mam 27 lat i jestem mama 15 mies dziewczynki! nr gg9150996 :D
 
 
dragini
Niemowa


Dołączył: 08 Lis 2008
Posty: 1
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Sob Lis 08, 2008 10:59 am   Odp: Poznam mame z dzieckiem

Witam mam na imi? Iza i jestem mama dwóch ch?opaków w wieku  10 i 3 lata ,z ch?ci? poznam  mamy z dzieciaczkami do towarzystwa i zabawy .
Mieszkamy przy Leagrave rd.                  Nasz nr GG 8587417
 
 
gosiaczek
Niemowa


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Wto Lis 18, 2008 2:28 pm   Odp: Poznam mame z dzieckiem

Witam :)
Mam na imie Gosia.Wlasnie sie dowiedzialam,ze jestem w ciazy.Szukam mam,ktore w Luton rodzily i zechcialy by sie swoja wiedza i doswiadczeniem podzielic.Za wszystkie informacje bede serdecznie wdzieczna.
Moj nr GG 13527885.
 
 
basiek111
Niemowa


Dołączył: 11 Gru 2008
Posty: 1
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Czw Gru 11, 2008 11:36 pm   Odp: Poznam mame z dzieckiem

Witam wszystkie mamy w Luton.Mam na imie Basia jestem mama 9 miesiecznego  Wiktorka, oprócz tego z wyksztalcenia położna.
Z chęcią poznam inne mamy które mają brzdace.Mój numer gg. 1332728.
 
 
jola27
Niemowa


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Pon Sty 26, 2009 10:37 pm   Odp: Poznam mame z dzieckiem

Witajcie tez mam ochote z kims pogadac mam 2 letnia coreczke i jestem w ciazy .Poznam mame z pociecha jestem dosc dlugo w Anglii i mieszkam w Luton ale nie znam nikogo z kim moje dziecko mogloby sie pobawic .moje gg 15961907 :)
 
 
ADMINISTRATOR
Gość
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 7:27 am   Odp: Poznam mame z dzieckiem

Drogie mamy, moze  wymieniajcie sie doswiadczeniami a nie numerami gg na tym forum.jest zapewne kilka mam , ktore nie chca utrzymywac bezposredniego kontaktu, a chetnie poczytaja o Waszych doswiadczeniach.Zapraszam do dyskusji:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama