logo

Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
poznam ciakawe osobowosci
Autor Wiadomość
pat123
Nieśmiały


Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 11
Wysłany: Sob Lis 24, 2007 12:14 am   poznam ciakawe osobowosci

chetnie poznam ludzi mieszkajacych w stoke,troche mi sie nudzi ze starymi znajomymi,kto odwazny??
 
 
ania25 
Rozkręca się
ania25


Dołączyła: 02 Gru 2007
Posty: 27
Wysłany: Pon Gru 03, 2007 8:57 pm   Re: poznam ciakawe osobowosci

hey.

Ciekawe osobowosci w stoke? ciekawe czy sa takie? ja jescze nie spotkalam kogos takiego, ale moze kiedys jakiegos przypadkowego dnia. pozdrawiam

:polen: :polen:
_________________
ania25
 
 
 
pat123
Nieśmiały


Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 11
Wysłany: Wto Gru 04, 2007 2:35 pm   

ja jeszcze tez nie pomimo ze ciagle szukam,zlosliwy los!mam na imie patryk,co robisz w stoke?
 
 
ania25 
Rozkręca się
ania25


Dołączyła: 02 Gru 2007
Posty: 27
Wysłany: Wto Gru 04, 2007 7:53 pm   

w stoke mieszkam, a tak na codzien pracuje sie i ucze.
w ktorej czesci stkoe mieszkasz?
pozdro
_________________
ania25
 
 
 
pat123
Nieśmiały


Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 11
Wysłany: Sro Gru 05, 2007 12:38 pm   patryk

Mieszkam w fenton ze znajomymi co jest troche przejsciowa sytuacja,caly czas szukam sobie mieszkania i normalnych ludzi z ktorymi mozna mieszkac,wiesz jak to jest jedni sa inni tylko w paru procentach drudzy troche bardziej,w anglii jestem ponad pol roku,najpierw jednak wyjechalem do norwegii zwiedzac fiordy i pracowac na budowie w srodku zimy.ZYCIE JEST PODROZA NIE CELEM,pomimo ze podoba mi sie tutaj i chyba tak powaznie chcial bym podejsc do swojego zycia i sytuacji jaka jest teraz to jednak odwiedze pare miejsc na swiecie i bede szukal tego w ktorym bedzie mi najlepiej.Z polski jestem z lodzi,to ze mam na imie patryk juz wiesz.pierwszy krok mam za soba twoja kolej!!!pozdrowki
 
 
pat123
Nieśmiały


Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 11
Wysłany: Pią Gru 07, 2007 3:38 am   patryk

cos sie stalo?
 
 
ania25 
Rozkręca się
ania25


Dołączyła: 02 Gru 2007
Posty: 27
Wysłany: Sob Gru 08, 2007 10:36 pm   Re: patryk

nic sie nie stalo, brak czasu, a moze pogadamy na gg 6043910
_________________
ania25
 
 
 
pat123
Nieśmiały


Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 11
Wysłany: Nie Gru 09, 2007 11:03 am   patryk

Nie dam rady na gg-wybacz,komputer w mojej pracy jest blokowany,oprucz forow nie moge wejsc na czaty,gg,erotyczne str. i tak dalej,zycie jest ciezkie,jezeli mozesz pisz na- Z jakiej czesci stoke ty jestes,co robisz w pracy i czego sie uczysz--jezeli mozna oczywiscie --ja prucz tego ze pracuje w pogotowiu w ochronie i w centrum stoke na imprezach to nie mam za bardzo na nic czasu,ratuje mnie jeszcze ten komputer i kontakt ze swiatem!jezeli masz jakies pytania to pytaj!
 
 
Moskit 
Nieśmiały


Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 14
Skąd: Stoke on Trent
Wysłany: Nie Gru 09, 2007 11:14 pm   

Hejka! stokowianie :grin:
Cos ludziska malo aktywne na tym forum. Leniwe albo niechetne do integracji, ale raczej to pierwsze. ,,Ciekawe osobowosci" brzmi dostojnie, byc moze wiekszosci skromnosc nie pozwala sie wypowiadac w tym temacie. Ja od pol roku mieszkam w Hanley, wczesniej byl Stoke. Ot to tak na poczatek skromny poscik ode mnie. Pozdrawiam :grin:
 
 
pat123
Nieśmiały


Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 11
Wysłany: Pon Gru 10, 2007 6:24 pm   pat

Co porabiasz moskit w tym jakze dostojnym tyle co tolerancyjnym miescie?Chodzac po nim to jakby po salonie osobliwosci!
 
 
Moskit 
Nieśmiały


Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 14
Skąd: Stoke on Trent
Wysłany: Sob Gru 15, 2007 9:19 am   

Pat 123 nie ma co tak narzekac, ze brak w tym miescie ciekawych ludzi. Miasto jak kazde inne. Aczkolwiek faktycznie troche taka pustynia kulturalna, ale nie mozna zbyt duzo oczekiwac od niespełna cwiercmilionowego miasta. Wielkiego koncertu, czy jakiegos innego wydarzenia z wielkim rozmachem nikt tutaj nie zrobi, wszystko przeciez musi przyniesc zysk, takie czasy. Brak wrazen kulturalnych? Liverpool, Manchester czy Birmingham nie sa az tak daleko, a zreszta na takie imprezy nie uczeszcza sie codziennie.
 
 
Raff 
Niemowa


Wiek: 30
Dołączył: 19 Gru 2007
Posty: 5
Wysłany: Sro Gru 19, 2007 5:09 pm   

czesc.A co porabiacie w swieta / sylwestra ?
Osobiscie tez nie poznalem tutaj jeszcze nikogo konkretnego, a nadchodzi niezla okazja zeby poznac osobiscie kilku ciekawych ludzi.Mieszkam w Stoke, konkretniej w Shelton.Mam warunki na zorganizowanie malej zapoznawczej popijawy z ciekawymi ludzmi :pijak:
 
 
 
ania25 
Rozkręca się
ania25


Dołączyła: 02 Gru 2007
Posty: 27
Wysłany: Pią Gru 21, 2007 10:19 pm   

hey. widze ze coraz wiecej ludzi pojawia sie w stoke, a codo popijawy to ja jestem za. jakies propozycje? czekam
_________________
ania25
 
 
 
Moskit 
Nieśmiały


Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 14
Skąd: Stoke on Trent
Wysłany: Nie Gru 23, 2007 6:07 pm   

Tez jestem za zrobieniem jakiegos spotkania. Czym predzej tym lepiej, gdyz zazwyczaj takie inicjatywy im sa bardziej odwlekane w czasie tym maja mniejsze szanse na realizacje. Mysle ze na poczatek można się zintegrowac w jakims pubie lub jak to zasugerowal Raff domowej popijawy.
 
 
Raff 
Niemowa


Wiek: 30
Dołączył: 19 Gru 2007
Posty: 5
Wysłany: Nie Gru 23, 2007 6:14 pm   

Ja tylko czekam, az napisze tutaj wiecej osob chetnych poznac innych, ciekawych polakow, tak z 10, bo na tyle mam miejsce (no 15 tez by sie zmiescilo,ale to juz tlok).W pubie browar po 2,5 i halas, dym itp. A tego juz nie lubie bo nie mozna spokojnie pogadac.No chyba ze ktos z was zna jakies ciekawe miejsce typu PUB, to jak najbardziej.

pozdro i czekam na odzew :polen:
 
 
 
Moskit 
Nieśmiały


Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 14
Skąd: Stoke on Trent
Wysłany: Sro Gru 26, 2007 2:03 pm   

Minał ponad miesiac od zalozenia tego tematu i jak dotychczas wypowiedzialy sie tutaj cztery osoby. Czyzby to cala polonia w Stoke-on-Trent ?
Pozdrawiam piszacych i przegladajacych
:mrgreen:
 
 
ania25 
Rozkręca się
ania25


Dołączyła: 02 Gru 2007
Posty: 27
Wysłany: Czw Gru 27, 2007 9:54 am   

Bankowo jest nas tutaj wiecej, wystarczy ze pojdziessz na zakupy do lidla czy sainsberege to od razu spotkasz polaka,tylko ze polacy zagranica to raczej zamknieta grupa i3maja sie w swoich grupach.U mnie na osiedlu mieszka sporo polakow alejeszcze niemialamokozji ich spotkac. A poza tym nie wszyscymaja neta albo nie wiedza o tej stronie.
Zawsze mozna sie spotkac przykladowo w parku i pozniej gdzies wyskoczyc na piwko. :laugh:
_________________
ania25
 
 
 
Moskit 
Nieśmiały


Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 14
Skąd: Stoke on Trent
Wysłany: Pią Gru 28, 2007 10:24 pm   

Wiem, wiem, ze nas w Stoke tak jak i w calej Anglii delkatnie mowiac jest masa. Jednakze jak widac stokowianie wypowiadac się na forum nie chca, a szkoda bo chyba zostalo ono stworzone po to abysmy się jednoczyli.
:polen:
 
 
ania25 
Rozkręca się
ania25


Dołączyła: 02 Gru 2007
Posty: 27
Wysłany: Wto Sty 01, 2008 1:10 pm   

No co znie wszyscy chca poznawac nowych ludzi, wystarczy im grupa ktorej sie 3maja.Szczesliwego Nowego Roku wszystkim :pijak:
_________________
ania25
 
 
 
ania25 
Rozkręca się
ania25


Dołączyła: 02 Gru 2007
Posty: 27
Wysłany: Nie Sty 06, 2008 10:15 pm   

do pat123.
Czy pracowales kiedys w restauracjii portofino?
_________________
ania25
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 1,34 sekundy. Zapytań do SQL: 20
Reklama