Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
zasiłki
Autor Wiadomość
kreska51 
Niemowa


Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 2
Skąd: Sosnowiec (Śląskie)
  Wysłany: Czw Maj 06, 2010 2:20 pm   zasiłki

Witam.Mam pytanie o transfer zasiłku dla bezrobotnego z polski szukającego pracy w UK.Moja koleżanka właśnie pojechała do Anglii w celu poszukiwania pracy,zabrała ze sobą druki z wojewódzkiego urzędu pracy z którymi miała się zgłosić w pośrednictwie pracy w mieście w którym przebywa. Zgłosiła się ,ale odmówiono jej zarejestrowania bo jak jej wytłumaczyła znajoma z którą była nie posiada NIN.Czy cały ten transfer to tylko takie gadanie,na zarejestrowanie się miała termin 7 dni ,skąd ma wziąć NIN zaraz po przyjeżdzie.
 
 
Polopiryna 
Ekspert w Infolinia.org


Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 12
Skąd: Oxford (Anglia)
Wysłany: Sob Maj 08, 2010 11:33 am   

NIN mozna sobie zrobic w Urzedzie Pracy (Job Centre). Nie wiem dlaczego odmowiono jej rejestracji a nie poinformowano ze NIN mozna wyrobic sobie w tym samym miejscu ? Ja zglosilam sie tam po przyjezdzie do UK. Kazali mi wypelnic jakies druczki, potem oznajmili ze o terminie spotkania powiadomia listownie. Dostalam list, poszlam na spotkanie z paszportem i dowodem osobistym. Cala procedura trwala moze z 10 minut. Podali mi tymczasowy numer, a wlasciwy wyslali poczta w ciagu kilku dni.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - manga
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 16
Reklama