Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukuje Pracy juz od 3 miesiecy prosze o pomoc:(
Autor Wiadomość
Zaneta 
Niemowa
Zaneta


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 2
Skąd: Newport
  Wysłany: Pon Maj 28, 2007 2:16 pm   Poszukuje Pracy juz od 3 miesiecy prosze o pomoc:(

:polen: Hej Poszukuje Pracy juz od 3 miesiecy...:( Jestem z Newport Jestem tu juz 9 miesiecy a wczesniej Pracowalam 6 miesiecy w Avanie Bakeries w Rogerstone.Mam Wszystkie potrzebne dokumenty Home Office,NI, i Referencje z poprzedniej z pracybardzo dobre,moj angielski nie jest zly potrafie sie wszedzie jakos dogadac z moim podstawowym angielskim:) i nadal nie potrafie znalesc pracy,szukam jej codziennie w kazdej agencji i po fabrykach piszac aplikacje i nadal nic mowia mi ze jest niby cicho i nie ma na ten moment pracy:( nie wiem co mam robic i gdzie jej szukac:( interesuje mnie glownie praca na stale w jakies Fabryce z jedzeniem ,ciastaki itp. poniewaz nie chce pracy na pare dni,miesiecy chce zostac w jednej na stale!!! czy ktos moglby mi pomoc...mysle ze teraz jest wszystko po znajomosci np.ktos kogos poleca w jakies pracy...itd Pozdrawiam i mam nadzieje ze ktos da rade mi w jakis sposob pomoc:( bo nie daje rady juz:(
 
 
 
kiju
Rozkręca się


Dołączył: 09 Maj 2007
Posty: 20
Wysłany: Pon Maj 28, 2007 2:41 pm   

witaj
najwazniejsze to nie zalamuj sie ,mysle ze ktos z obecnych forumowiczow ci pomoze dajac jakies namiary
pzdr
 
 
Renya



Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 420
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Wto Maj 29, 2007 11:15 pm   Re: Poszukuje Pracy juz od 3 miesiecy prosze o pomoc:(

Zaneta napisał/a:
mysle ze teraz jest wszystko po znajomosci np.ktos kogos poleca w jakies pracy


Myślę, że to nie Polska...

Zaneta napisał/a:

ktos da rade mi w jakis sposob pomoc


Znajome z naprawdę słabym angielskim najpierw pracowały w jakiejś pakowalni zabawek w Newport, teraz są w Panasonic w Cardiff. Z tego co wiem, częste procesy rekrutacyjne odbywają się w Panasonic, Memory Line, czasem w Boschu.

--
Renya
 
 
sandrunia 
Niemowa
sandrunia


Wiek: 25
Dołączyła: 17 Kwi 2007
Posty: 7
Skąd: Newport
Wysłany: Sro Maj 30, 2007 11:31 am   

Odezwij się na gg a ja dokładnie dowiem się od szwagra gdzie robi ale napewno w ciastkach dokładnie piekarni i nie daleko Newport i pogadamy dokładnie o tym.
 
 
 
lukas 
Uzależniony



Wiek: 34
Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 413
Skąd: Cardiff/Pozna?
Wysłany: Czw Maj 31, 2007 6:12 pm   

Renya napisał/a:
Z tego co wiem, częste procesy rekrutacyjne odbywają się w Panasonic, Memory Line, czasem w Boschu.


Właśnie -pracował ktoś w Panasonicu...? Bo ja troszkę tego nie kumam. Płacą tam całkiem nie najgorzej i nie wymagają angielskiego, więc dlaczego co chwilę rekrutują nowych ludzi? Tam chyba musi być niezły syf skoro mało kto zostaje tam na stałe. Jak wiecie to napiszcie jak tam jest !?
_________________
...on Jamaica very nice,
Everybody smoke cigars...
 
 
Renya



Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 420
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Czw Maj 31, 2007 8:11 pm   

lukas napisał/a:


Właśnie -pracował ktoś w Panasonicu...? Bo ja troszkę tego nie kumam. Płacą tam całkiem nie najgorzej i nie wymagają angielskiego, więc dlaczego co chwilę rekrutują nowych ludzi? Tam chyba musi być niezły syf skoro mało kto zostaje tam na stałe.


Ja nie pracowalam, ale mam dobre zrodla informacji.
1. Wcale dobrze nie placa, po prostu minimum.
2. Praca jest ciezka, trzeba naprawde sie namachac, zeby zdazyc i nie opozniac linii.
3. Przeprowadzaja wstepne testy z angielskiego, moje znajome akurat trafily i nie mialy testu.
4. W kazdej znanej fabryce rotacja jest spora, bo to chyba nie jest wymarzona praca dla nikogo...

--
Renya
 
 
Bartek 
Gaduła



Wiek: 31
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 52
Skąd: Cardiff / Poznan
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 8:20 pm   

I mierza twoja wydajnosc z zegarkiem w reku.
Renya napisał/a:
lukas napisał/a:


Właśnie -pracował ktoś w Panasonicu...? Bo ja troszkę tego nie kumam. Płacą tam całkiem nie najgorzej i nie wymagają angielskiego, więc dlaczego co chwilę rekrutują nowych ludzi? Tam chyba musi być niezły syf skoro mało kto zostaje tam na stałe.


Ja nie pracowalam, ale mam dobre zrodla informacji.
1. Wcale dobrze nie placa, po prostu minimum.
2. Praca jest ciezka, trzeba naprawde sie namachac, zeby zdazyc i nie opozniac linii.
3. Przeprowadzaja wstepne testy z angielskiego, moje znajome akurat trafily i nie mialy testu.
4. W kazdej znanej fabryce rotacja jest spora, bo to chyba nie jest wymarzona praca dla nikogo...

--
Renya
 
 
 
megus77 
Uzależniony
errare humanum est



Wiek: 28
Dołączyła: 11 Wrz 2006
Posty: 291
Skąd: Pila/cardiff
Wysłany: Pią Cze 08, 2007 10:24 am   

ja slyszalam od kolezanki ze placa calkiem dobrze (ona pracuje przez agencje od 17.oo do polnocy) okolo 7 za godzine. poza tym rzeczywiscie tempo jest duze jak to na tasmie. z angielskiego testow nie miala. a prace dostala przez agencje acorn :) i nadal przyjmuja :)
_________________
pomoge w formalnosciach- zainteresowani pytajcie na GG :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - mangi
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama