Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak wyrwać się z wyścigu szczurów?
Autor Wiadomość
TwojaSzansa 
Niemowa


Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 2
Skąd: Huddersfield (Anglia)
Wysłany: Sro Paź 12, 2011 8:30 pm   Jak wyrwać się z wyścigu szczurów?

Czy wiesz, że ludzie średnio spędzają prawie 70% życia w pracy?

Czy chodzisz do pracy, bo musisz? Czy chodzisz do pracy, bo chcesz, bo sprawia Ci to przyjemność i radość?

Czy żyjesz w przekonaniu, że aby przetrwać albo musisz pracować na etacie albo założyć własną firmę, która wymaga olbrzymiego wkładu finansowego, na który aktualnie Cię nie stać?

Pomyśl przez chwilę dlaczego tak uważasz? Myślisz, że jest to oczywiste, bo tak zawsze było i zawsze będzie, tak? Że wszyscy, których znasz tak właśnie żyją - w takim przekonaniu.

Kto za nas zdecydował, że mamy żyć w takim właśnie systemie?

Pomyśl ile jeszcze Ci lat zostało do emerytury? Czy naprawdę musisz pracować tak długo, żeby doczekać się tego wymażonego odpoczynku? Czy to właśnie wtedy chcesz zacząć spełniać swoje marzenia? kiedy będziesz miał 60, 70, 80 lat? Kto wie ile jeszcze razy wiek emerytalny zostanie zmieniony?

Czy dalej chcesz być uzależniony od ekonomii, od menadżera, od szefa, od pracodawcy, od polityki państwa, od, od, od....i tak w nieskonczoność.

Weź los w swoje ręce!

Znalazłem sposób aby wyrwać się z tego błędnego koła.

Dla tych wszystkich pesymistów, którzy od razu powiedzą, że to jest niemożliwe - czy naprawdę Twój system wiary i upodobań jest obiektywny? Dlaczego myślisz, że jedyną możliwością na życie jest dobry etat? Bo wszyscy tak myślą? Czy naprawdę chcesz prowadzić swoje życie w taki sposób, bo wszyscy tak robią??? Pomyśl - kiedyś wszyscy myśleli, że Ziemia jest płaska, prawda? Największe autorytety, naukowcy, eksperci twierdzili, że Ziemia jest płaska, dopóty, dopóki nie znalazł się ktoś kto nie udowodnił, że to w co WSZYSCY wierzyli i uwarzali za normę jest NIEPRAWDĄ.

Czy rozumiesz teraz o czym mówię? Nie pozwól sobie wmawiać przez społeczeństwo jak masz prowadzić własne życie!

Jeżeli jesteś zainteresowany tym co tu napisałem, bardzo proszę o kontakt na mój adres e-mail:
Napisz mi swój numer telefonu, a ja zadzwonię do Ciebie i umówimy się na spotkanie. Naprawdę warto!

Nie ma żadnych zobowiązań! Wysłuchasz co mam do powiedzenia i zdecydujesz sam za siebie!

W najgorszym przypadku stracisz 15 minut swojego życia oraz napijesz się dobrej kawy - tak, zafunduję Ci kawe! :)

Jest to super sprawa i naprawdę lubię pracować z otwartymi i ambitnymi ludźmi.

Więc nie czekaj napisz me e-mail ( ) i do zobaczenia!

rafal.twojaszansa(małpa)gmail.com
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 16
Reklama