Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Dawid
Wto Maj 01, 2007 11:00 pm
PONTYPRIDD
Autor Wiadomość
morfi
Niemowa


Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 5
  Wysłany: Czw Maj 24, 2007 12:18 pm   

coffee napisał/a:
dzieki za utworzenie nowego dzialu...z pewnoscia znajda sie polacy z Ponty jest ich juz tu calkiem sporo ;-)


Hej coffe ;-)
Czytalem Twoje wszystkie posty i mam wrazenie ze sie znamy osobiscie...
Mieszkasz może nadal w Ynsybwl z mężem i jego bratem i czy wogole tam mieszkalas??
Bo jeśli nie to pomylilem osoby :oops:

Pozdrawiam
 
 
coffee 
Stały bywalec



Wiek: 38
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 126
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Nie Maj 27, 2007 10:50 am   

chyba wiec sie znamy ale ja nie wiem kim ty jestes :laugh: :okii:
 
 
morfi
Niemowa


Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 5
Wysłany: Pon Maj 28, 2007 7:04 am   

Jestem Robiert.Syn Andrzeja z Veolii...
Kojarzysz? ;-)
 
 
coffee 
Stały bywalec



Wiek: 38
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 126
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Nie Cze 03, 2007 3:54 pm   

a faktycznie :laugh: ale fajnie
czesc!!!
jak w PL? kiedy bedziedzie w Ponty znowu???
 
 
morfi
Niemowa


Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 5
Wysłany: Pon Cze 04, 2007 1:10 pm   

Mama z bratem to pewnie jakoś wpadną na jakiś czas w wakacje.Ja chce z dziewczyną i 3 znajomymi wpaść na wakacje do jakiejść pracy...
Pierw z tą robotą w polsce musze się rozstać.
Najchetniej tam gdzie rok temu pracowalem(fabryka opakowań światecznych w Aberdare chyba),tylko nie wiem czy są przyjęcia...
Może slyszalas o jakejsc pracy w okolicy?
Tylko nie picok bo tam ostro trzeba tyrać a ja nie przepadam za tym:/.
Czy jest problem żeby wynając pokoj teraz gdzieś w waszej okolicy i ile trzeba dać za pokoj dla 2 osob tak jak wy mieszkacie(tak średnio)??
Wiesz czy są w końcu jakieś loty do Cardifu?
Pzdr.
 
 
coffee 
Stały bywalec



Wiek: 38
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 126
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Nie Cze 10, 2007 3:17 pm   

ja dopiero dzis wroclam tu ...jak sie zadomowie i cos znajde to dam ci znac
pozdrawiamy :laugh:
 
 
kineskop
Niemowa



Dołączył: 10 Cze 2007
Posty: 2
Wysłany: Nie Cze 10, 2007 10:04 pm   

morfi napisał/a:

Czy jest problem żeby wynając pokoj teraz gdzieś w waszej okolicy i ile trzeba dać za pokoj dla 2 osob tak jak wy mieszkacie(tak średnio)??
Pzdr.


Dołączam się do pytania. Jak obecnie wygląda sytuacja z mieszkaniami w Ponty lub w okolicach (najlepiej niedaleko PEACOCKA)?
 
 
morfi
Niemowa


Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 5
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 6:22 am   

kineskop napisał/a:
morfi napisał/a:

Czy jest problem żeby wynając pokoj teraz gdzieś w waszej okolicy i ile trzeba dać za pokoj dla 2 osob tak jak wy mieszkacie(tak średnio)??
Pzdr.


Dołączam się do pytania. Jak obecnie wygląda sytuacja z mieszkaniami w Ponty lub w okolicach (najlepiej niedaleko PEACOCKA)?


A Ty pracujesz w Peacocku?Jeśli tak to może wiesz czy można dostać tam prace i jakie są zarobki?Pracowalem tam 1 dzien w zeszlym roku i doatalem ciezką prace z murzynami:///
 
 
kineskop
Niemowa



Dołączył: 10 Cze 2007
Posty: 2
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 12:00 pm   

Obecnie jestem jeszcze w Polsce w Walii będę dopiero 13 czerwca, dlatego chciałem wiedzieć jak wygląda obecnie sytuacja z mieszkaniami. W peacocu pracowałem w zeszłe wakacje i byłem zadowolony. Podstawowa stawka z tego co pamiętam to 5 fuli za godzinę. Praca jak to praca da rade sie przyzwyczaić.
 
 
morfi
Niemowa


Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 5
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 12:08 pm   

To troche mniej niż ja w zeszle wakacje...Pracowalem w fabryce bombek i takich pierdol swiatecznych gdzieś za Ponty i dostalawem na ręke 6f.I to praktycznie nie byla ciezka praca tylko nic nie robienie...W tym roku też chce tam udeżyć i jade autem ze znajomymi bo jak wiadomo w UK bez auta jak bez ręki...Jakoś planujemy wyjazd na początku lipca...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Reklama