Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
ojcostwo...
Autor Wiadomość
rzecik 
Niemowa


Dołączył: 01 Cze 2012
Posty: 1
Skąd: Milton Keynes (Anglia)
Wysłany: Pią Cze 01, 2012 4:48 pm   ojcostwo...

witam.

sprawa wyglada tak -poznalem dziewczyne, ktora ma meza, odeszla od niego i byla ze mna, ale nie miala rozwodu, po kilku miesiacach zaszla w ciaze ze mna, ja wyjechalem na troche do polski aby pozalatwiac stare sprawy, i wrocic zanim sie dziecko urodzi, gdy bylem w polsce nie wiedziec czemu powiedziala ze wraca do meza, i zniknela bez sladu, z tego co wiem wrocila do niego i podobno powiedziala mu ze to jego dziecko, wkrotce dziecko sie urodzilo i podejrzewam ze ona jego podala jako ojca. Ale ja chce byc ojcem dla mojego dziecka, miec prawo do jego spotykania i wychowania. Ona wogole niechce ze mna gadac,

CZY KTOS WIE CO MOGE ZROBIC DO KOGO SIE UDAC ABY POZWOLILA MI ZROBIC TESTY NA OJCOSTWO ???
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1670
Wysłany: Nie Cze 03, 2012 10:56 am   

Witam!
Prawnie, jej mąż jest ojcem dziecka, nic na to nie poradzisz.
Masz dość ciężką sytuację.
Proponuję Ci w tej sprawie skonsultować się ze specjalistą prawnym.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
KrzysztofW 
Niemowa


Dołączył: 26 Paź 2012
Posty: 2
Skąd: Białogard (Zachodniopomorskie)
Wysłany: Pią Paź 26, 2012 2:09 pm   Mąż byłej

Jestem pewien, że ojciec dziecka w jakiś sposób może dowodzić w sądzie swojego ojcostwa - nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się, że "nic na to nie poradzisz" to trochę za dużo powiedziane nawet jak na żeńskoszowinistyczne standardy brytyjskie.

Mam jednak inną radę, powiedz jej mężowi, że to Twoje dziecko, on na pewno może zaskarżyć ustalenie ojcostwa.
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1670
Wysłany: Nie Paź 28, 2012 11:26 am   Re: Mąż byłej

KrzysztofW napisał/a:
Jestem pewien, że ojciec dziecka w jakiś sposób może dowodzić w sądzie swojego ojcostwa - nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się, że "nic na to nie poradzisz" to trochę za dużo powiedziane nawet jak na żeńskoszowinistyczne standardy brytyjskie.

Mam jednak inną radę, powiedz jej mężowi, że to Twoje dziecko, on na pewno może zaskarżyć ustalenie ojcostwa.

Ojciec moze dowodzić w sądzie swojego ojcostwa, oczywiście, ale należy pamiętać że dziecko zostało spłodzone jak zrozumiałem w czasie separacji małżeńskiej, i prawnie w obecnej chwili po jej powrocie do męza ( nawet gdyby nie wróciła) dziecko prawnie jest (synem, córką) jej męża, gdyż prawnie byli w zwiąku małżeńskim nadal.
Poza tym rozpatrywanie w sądzie takich spraw to długotrwały proces, biorąc pod uwagę dodatkowy fakt że ona wróciła do kraju a Rzecik jest tutaj, będzie następną przeszkodą.
Jeszcze tylko dodam że w ostateczności jeśli sąd będzie rozpatrywał sprawę i tak będzie patrzył przede wszystkim na dobro dziecka.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama