Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomocy - Klopot z agencja mieszkaniowa/landlordem
Autor Wiadomość
darciog
Niemowa


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 1
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Sob Sty 24, 2009 4:35 pm   Pomocy - Klopot z agencja mieszkaniowa/landlordem

Od samego poczatku mam klopoty z agencja mieszkaniowa. Pralka nie dziala - napisalam pismo - brak odpowiedzi. Mieszkam w bloku i nie moze byc dostarczona zadna korespondencja, poniewaz jest brak skrzynek na drzwiach.Mialo mieszkanie byc umeblowane, a ja wciaz nie mam sofy.W jaki sposob wyegzekwowac te rzeczy. Czy moge napisac do Agencji, ze nie zaplace za wynajecie w nastepnym miesiacu, jezeli nie tego nie wykona?A propos korespondencja jest wazna, gdy poszlam na poczte po ich odbior, to mi powiedzieli ze nie moga mi ich dac, tylko je odesla.Czekam na jakas rade. Aska
 
 
ac3
Gość
Wysłany: Sob Sty 24, 2009 4:40 pm   Odp: Pomocy - Klopot z agencja mieszkaniowa/landlordem

Pamietaj zeby wysylac do agencji  ZAWSZE list polecone.kopie zostawiaj dla siebie z kwitkiem potwierdzajacym wysylke.Po 3 tygodniach mozesz isc do agencji i spytac co sie dzieje .Jezeli nie szukaj pomocy w ACBhttp://www.citizensadvice.org.uk/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Reklama