Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
polskie znaki na forum - czytaj koniecznie
Autor Wiadomość
Dawid 



Wiek: 35
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 890
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Czw Paź 11, 2007 7:33 pm   polskie znaki na forum - czytaj koniecznie

pojawil sie ten post: https://infolinia.org/forum/viewtopic.php?t=1407, przyczytajcie i musimy podjac decyzje
ja jestem przeciw ich uzywaniu
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
gregor 



Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 126
Skąd: Leicester (Anglia)
Wysłany: Czw Paź 11, 2007 10:22 pm   

Moim zdaniem nie powinno sie ganic uzytkownikow za to czy uzywaja polskiej czcionki czy nie.Jak kto woli. Ladniej i czytelniej wyglada zdanie kiedy wszystko jest ortograficznie ok, ale sam przyzwyczailem sie do pisania tak jak teraz , mam Windowsa w wersji EN i nie chce mi sie za kazdym razem przestawiac jezyka.
 
 
Seiken 
Uzależniony
Ja tu tylko sprzatam



Wiek: 33
Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 284
Wysłany: Pią Paź 12, 2007 12:35 am   

Idea zacna. Cieszy mnie ze nie tylko ja sie przejmuje pisownia. Ale polskie znaki to juz przesada. tepmy takie cuda jak "jurz hcem" i inne gowniarzyzmy jak to sobie lubie nazywac. Ale pisanie z polskimi znakami to katorga. Prawda jest taka ze mozg i tak nie zauwaza roznicy przy czytaniu czcionki z ogonkami czy bez. Ja osobiscie mam sobie do zarzucenia to ze nie wstawiam przecinkow :)

Poprawna pisownia TAK ogonki NIE. hough.
_________________
Oxford.infolinia.org |
Infolinia.org | Cambridge.infolinia.org | Cardiff.infolinia.org | Exeter.infolinia.org | Leicester.infolinia.org | Motherwell.infolinia.org | Stoke-on-trent.infolinia.org
__________________________________________________________________
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
---------------------------------------------------------------------= Edmund Burke =-----------
 
 
Dawid 



Wiek: 35
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 890
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Pią Paź 12, 2007 8:53 am   

greogor tu nie chodzi bardziej o strone praktyczna, o przydatnosc forum, a mianowicie o wyszukiwanie informacji na forum, jak sie wpisze "język" i jezyk to wyswietli rozne wyniki,
a chodzi o to zeby uzytkownicy mieli latwy dostep do iformacji, wg mnie polskie znaki bede to komplikowac
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
gregor 



Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 126
Skąd: Leicester (Anglia)
Wysłany: Pią Paź 12, 2007 7:10 pm   

Dawid ,zgadzam sie z Toba , ale jak chcesz to zrobic ? Zabronic ? Chyba nie bedziemy edytowali kazdego posta z ogonkami. Mozemy tylko napisac ,ze preferujemy wypowiedzi bez polskiej czcionki i tyle
 
 
polskicambridge 



Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 110
Wysłany: Pią Paź 12, 2007 9:44 pm   

gregor napisał/a:
Dawid ,zgadzam sie z Toba , ale jak chcesz to zrobic ? Zabronic ? Chyba nie bedziemy edytowali kazdego posta z ogonkami. Mozemy tylko napisac ,ze preferujemy wypowiedzi bez polskiej czcionki i tyle

Proponuję wszystkie posty pisać po angielsku przez co nie zubożymy polskiego ;-)
_________________
Infolinia.org | Cambridge.infolinia.org | Cardiff.infolinia.org | Derby.infolinia.org | Exeter.infolinia.org | Leicester.infolinia.org | Manchester.infolinia.org | Motherwell.infolinia.org | Nottingham.infolinia.org | Oxford.infolinia.org | Stoke-on-trent.infolinia.org
 
 
Dawid 



Wiek: 35
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 890
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Pią Paź 12, 2007 10:10 pm   

juz na kilku forach widzialem zakaz pisania z ogonkami, glownie fora programistyczne, i chodzi o skutecznosc wyszukiwania informacji

jezeli beda dwie mozliwosci to dotarcie do informacji bedzie utrudnione

dlaczego nie mozna zakazac? przeciez jest zakaz uzywania slow wulgranych, troszke glupie porownanie polszyzny do wulgrayzmow, ale wiecie o co chodzi :)

wg mnie musimy patrzyc na ta sprawe szerzej nie tylko pod katem jezykowym, ogonki bedziemy przeciez stosowac w pozostalych czesciach serwisu
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - manga
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 21
Reklama