Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
polskie przedszkole
Autor Wiadomość
kasiagosia
Niemowa


Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2
Skąd: Manchester (Anglia)
Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 7:01 pm   polskie przedszkole

Witam serdecznie. Mam pomysł założenia polskiego przedszkola na terenie Manchesteru. Pracowalam dwa lata w angielskim przedszkolu/żlobku, wykształcenie mam i wiedze o tym też. Zastanawiam sie tylko czy ktoś byłby zainteresowany posłaniem swojej pociechy do takiej placówki? Czy wie ktoś o takim przedszkolu w Manchesterze?Dzięki za info.
 
 
Dawid 



Wiek: 35
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 890
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Pon Kwi 27, 2009 7:05 pm   

wydaje mi sie ze wszystko bedzie zalezec od ceny, godzin kiedy bedzie czynne przedszkole, programu nauczania i tego co jeszcze bedzie mozna robic w przedszkolu, poki tych rzeczy sie nie wyklaruje to trudno powiedziec kto bylby zainteresowany, (przynajmniej ja bym chcial wiedziec co i jak)
wazne jest takze czy to bedzie tylko dla polskich dzieci czy takze dla angielskich, wydaje mi sie ze lepiej jak bedzie mieszane, bedzie to niewatpliwie korzysc dla dzieci.

jak juz cos bedziesz miec dalej daj znac na prv pomyslimy o jakiejs promocji na stronie w manchesterze
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
kasiagosia
Niemowa


Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2
Skąd: Manchester (Anglia)
Wysłany: Pon Kwi 27, 2009 7:34 pm   

Dzięki Dawid za odp. Narazie to jest tylko pomysł. Piszac na forum sprawdzam tylko jakie byłoby zainteresowanie. Myślałam tylko o polskich dzieciach, ale zdaję sobie sprawę, ze wielu rodziców chciałoby aby ich pociechy miały kontakt z językiem angielskim. Jest wiele za i przeciw. Dzięki za chęć promocji.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - anime
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Reklama