Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Jadowity pająk w UK
Autor Wiadomość
Infolinia-Prasa
Uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 699
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 11:10 pm   

Niebezpieczny pająk spokrewniony z Czarną Wdową rozprzestrzenia się w całej Wielkiej Brytanii z powodu zmian klimatycznych, ostrzegają eksperci .


False Widow, purpurowo-czarny stwór wielkości  1 pensowej monety, ma wystarczająco dużo jadu aby zabić człowieka.


Od momentu pojawienia się w Devon (przybył z Wysp Kanaryjskich), jego kolonie odkryto w Devon, Dorset i Kornwalii.


Pająki zazwyczaj nie potrafią przetrwać w chłodniejszych częściach Wielkiej Brytanii, ale szereg łagodnych zim pozwolił ich na migracje w inne obszary.



Przeczytaj artykuł
 
 
SEASTIAN
Gość
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 11:10 pm   

ZNALAZLEM DZISIAJ PODOBNEGO PAJAKA DO TEGO ZE ZDJECIA
 
 
dfgdfgsdg 
Niemowa


Dołączył: 08 Wrz 2010
Posty: 1
Wysłany: Sro Wrz 08, 2010 12:16 am   

ludzie kupujcie srodki na ne osmionogie straszydla wypedzimy je z angli tak jak papugi i slimaki
 
 
monika
Gość
Wysłany: Sob Lis 13, 2010 4:01 am   

kto zna cos dobrego na te bydlaki u mnie chodza takie wielkosci duzego kasztana.psikalam spider stopem ale nie wiele to dalo.
 
 
Seba
Gość
Wysłany: Sob Sie 06, 2011 6:48 am   

Dziaiaj 10 min temu widziałem identycznego pająka u siebie w domu w Londynie kiedy wychodziłem z łazienki zauważyłem że coś zwisa na pajęczynie miało to 2 przednie kończyny wysuniętę w lewą oraz prawą stronę i czekało aż opuszczę łazienkę ale na szczęscie miałem przy sobie gazetę, machnełem się ostro aż odbił się pająk od jednej ściany i polecial do 2giej ale już go nie znalazłem znikł mi z oczu. teraz się martwie czy mam ich więcej ale mam nadzieje że to był jedyny. Ostatnimi noce mam na ciele sporo czerwonych bombli coś jak ospa tyle że bardziej przypomina ukąrzenia pająka.
 
 
mgm83
Gość
Wysłany: Czw Paź 17, 2013 10:20 am   

no i ja mam ten problem.dzieki psu ktory zaczal warcec na spuszczajacego sie po pajeczynie pajaka zdazylam go zauwazyc mam go w sloiku a przed chwila zlapalam kolejnego wrrr nie lubie pajakow ale nigdy mi nie przeszkadzaly ale jak przeczytalam info o tych falszywych wdowach to wszedzie szukam i sie rozgladam masakra jakas :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - mangi
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama