Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Cenzor
Sro Lut 12, 2014 8:29 pm
Polskie programy przez satelitę
Autor Wiadomość
Infolinia-Prasa
Uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 712
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Czw Lis 20, 2008 9:18 pm   



Tęsknisz za polskimi programami na wyspie?
Kilka wskazówek jak oglądać „M jak miłość”.


W Wielkiej Brytanii możemy oglądać za darmo programy FTA – Free to air, czyli kanały nie kodowane z wielu krajów. Wśród nich jest także kilka polskich np. Polonia, Polonia1, TV Biznes, TVP Kultura, katolicki Puls i jeszcze VIVA Polska oraz 4fun TV (muzyczne). Najtańszy odbiornik satelitarny FTA można kupić już za 50 funtów, najtańszą antenę za około 20 funtów (nie polecam, słabo odbiera) w porównaniu z tym, bardziej opłaca się kupić: Cyfrowy Polsat, Cyfrę +, Telewizje N lub TV Trwam z pełnym pakietem i czaszą satelitarną (z minimalną średnicą 80 cm).



Przeczytaj artykuł
 
 
MafavoivyZoox
Gość
Wysłany: Nie Kwi 18, 2010 6:42 am   

 
 
blooguitrut
Gość
Wysłany: Pon Kwi 19, 2010 5:08 am   

 
 
diapBlalkidge
Gość
Wysłany: Pon Kwi 19, 2010 9:15 am   

 
 
[email protected]
Gość
Wysłany: Czw Lis 20, 2008 9:20 pm   Czy ktos moze mi powiedziec...

Jak skontaktowac sie z autorami tego artykulu. Nie jestem w stanie ustawic sam anteny przeszlo to juz moje nasmielsze oczekiwania i po kupnie satellite findera poddalem sie. Nie moge tez znalezc nigdzie informacji czy to mozliwe ze konwenter nawalil. Prosze o pomoc. Z gory dziekuje. Lukasz
 
 
[email protected]
Gość
Wysłany: Czw Lis 20, 2008 9:21 pm   

Infolinia-Prasa, bardzo prosze o kontakt do czlowieka ktory zajmuje sie montarzem anten poniewaz nie jestem w stanie zlapac sygnalu. Jestem rowniez ciekaw ile taka usluga kosztuje. Dziekuje bardzo pozdrawiam Lukasz
 
 
Dawid 



Wiek: 35
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 890
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Pią Lis 21, 2008 8:14 am   

z tym bedzie maly problem, bo juz nie mam kontaktu z tym panem, zapytaj na forum, wiem ze ktos sie zajmowal montazem anten (nie pamietam kto)
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
kronos 
forum-brukarskie.pl



Wiek: 38
Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 336
Wysłany: Pią Lis 21, 2008 9:14 am   

Gdybyś podał jakieś miasto to może by się znalazło, lecz nie wiemy gdzie stacjonujesz.
Tutaj masz wcześniejsze rozmowy w tym temacie
https://infolinia.org/foru...-vt278.htm#1703
https://infolinia.org/foru...t2793.htm#12197
_________________
www.forum-brukarskie.pl
 
 
gregu2
Niemowa


Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 7
Skąd: Leicester (Anglia)
  Wysłany: Pon Lis 23, 2009 10:32 pm   monter w Leicester

Polecam sprawdzonego montera. Numer dostałem od znajomego, sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Tanio i szybko 07928044199
 
 
aniaania
Gość
Wysłany: Nie Cze 06, 2010 11:45 am   

czesc szukam kogos kto zamontuje mi polsat cyfrowy, wisi na scianie ale lapie tylko czasami tv1 i discovery. Mieszkam w Roche, Cornwalia
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Sob Cze 12, 2010 2:49 pm   

aniaania napisał/a:
czesc szukam kogos kto zamontuje mi polsat cyfrowy, wisi na scianie ale lapie tylko czasami tv1 i discovery. Mieszkam w Roche, Cornwalia


Pomóżcie ludzie kobiecie, nie chce mi się wierzyć że nie ma w okolicy żadnego speca od SAT-TV.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
anieliczka 
Anieliczka


Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 661
Skąd: Northampton (Anglia)
Wysłany: Sob Cze 12, 2010 6:02 pm   

Cenzor napisał/a:
Pomóżcie ludzie kobiecie, nie chce mi się wierzyć że nie ma w okolicy żadnego speca od SAT-TV.


Cenzor, Ty nadal wierzysz w polską życzliwość? :651: :laugh:
_________________
http://anielska.blog.pl/
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Nie Cze 13, 2010 7:46 am   

W polską życzliwość nie, ale staram się mieć nadzieje że jeszcze może są ludzie życzliwi na tym świecie - myśle tu o naszych rodakach.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
krzychu
Gość
Wysłany: Nie Lis 21, 2010 7:46 pm   

kupiłem cyfrowy polsat od pośrednika w jego domu około 9 miesięcy temu po kilku miesiącach zaczął nawalać pilot aż w końcu się zepsuł i teraz jestem w tyłku bo jego już nie ma i koszt reperacji muszę pokryć z własnej kieszeni. Proszę o kontakt do ludzi reperujących ten sprzęt

Post edytowany przez administrację, w celu poprawienia błędów.
Proszę dbać o pisownie.

Przypominam o obowiązującej net etykiecie i zasadach na tym forum.
 
 
gask12
Gość
Wysłany: Sro Gru 29, 2010 1:49 pm   

Treśc na temat wielkości anteny jest niepoprawna ja używam anteny i konwentera od skay tv i mam na telewizji "n" siła 80% jakośc 100% a na polsacie po około 75% . 
tak naprawdę istotną żeczą jest przewód powinien być dobrej jakości i żadnych złączek po drodze
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 989
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Gru 30, 2010 3:11 am   

Cenzor napisał/a:
aniaania napisał/a:
czesc szukam kogos kto zamontuje mi polsat cyfrowy, wisi na scianie ale lapie tylko czasami tv1 i discovery. Mieszkam w Roche, Cornwalia


Pomóżcie ludzie kobiecie, nie chce mi się wierzyć że nie ma w okolicy żadnego speca od SAT-TV.


Tak się zastanawiam, moze się wybiorę w którys weekend pozwiedzać Cornwalię :)
W Tintagel juz byłem więc może Roche? A przy okazji zerknąć co się dzieje z tą TV-Sat :)
 
 
 
ARO-SAT 
Niemowa


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 1
Wysłany: Pią Sty 21, 2011 3:37 am   

Witam,jeśli ktoś potrzebuje montera TV-Sat to podaje namiary. ARO-SAT tel.07521045662.Liverpool,Manchaster,jeśli gdzieś dalej można się dogadać.Polecam
 
 
bzykuleeds
Gość
Wysłany: Sob Cze 04, 2011 3:18 pm   

ja mam chomika na ktorym mam kilka polskich kanalow za free tvn24 tvn tv4 itp  wejdz na chomika i znajdz chomika :
A-BZYKU
 
 
zealot 


Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 17
Skąd: Warrington (Anglia)
Wysłany: Sob Cze 04, 2011 5:18 pm   

można również pooglądać polskie kanały na stronie http://www.polska-tv.com/ - ponad 20 najpopularnejszych kanałów polskich
 
 
PATKA
Gość
Wysłany: Sob Cze 18, 2011 10:27 am   

Witam
Polecam bardzo miłego i konkretnego montera, który zamontował mi antenę szybko i sprawnie - 07988424050. Dojeżdża rzekomo wszędzie :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - anime
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 19
Reklama