Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Polski dentysta w Warrington
Autor Wiadomość
asik 
Niemowa



Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 2
Skąd: Warrington (Anglia)
Wysłany: Wto Lis 23, 2010 2:11 pm   Polski dentysta w Warrington

Czy w Warrington lub w okolicy jest jakiś polski dentysta? Wiem że można do angielskiego, jednak już sama wizyta u dentysty to dla mnie wielki stres i nieprzyjemne przeżycie, u rodaka to zawsze jakoś raźniej.

Będę wdzięczna za wszelkie namiary
 
 
bartx
Gość
Wysłany: Sro Lis 24, 2010 12:51 am   dentysta w warrington

z tego co mi wiadomo to dentysci byli w Panketh Dental Practice mozesz sobie znalezc na necie numer tel. i adres, ale nie jjjestem pewien czy tam ktos jeszcze pracuje, nie wiem tez czy jeszcze ktos z polakow pracuje w Warrington Smile Clinic na Froghall lane, podobno jest tez dentysta w Padgate dental centre na padgate lane, powodzenia.
 
 
Marek77 
Niemowa



Dołączył: 30 Lis 2010
Posty: 8
Skąd: Warrington (Anglia)
Wysłany: Wto Lis 30, 2010 11:40 pm   

Warrington Smile Clinic 8 Froghall lane, Bewsey, Warrington WA2 7JN. Jakiś rok temu było tam 6 dentystów, wśród nich Polka i Polak. Jak jest teraz to nie wiem. Jednak w każdym gabinecie wisi kartka (po polsku) że w gabinecie należy się porozumiewać w języku agnielskim, ponieważ mimo iż dentysta jest polakiem to pielęgniarka też musi rozumieć o czym się rozmawia
Ostatnio zmieniony przez Marek77 Pią Gru 03, 2010 3:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 4:33 pm   

Marek77 napisał/a:
Jednak w każdym gabinecie wisi kartka (po polsku) że w gabinecie należy się porozumiewać w języku agnielskim, ponieważ mimo iż dentysta jest polakiem to pielęgniarka też musi rozumieć o czym się rozmawia

Czy to oznacza że j.polski jest zakazany w tym gabinecie? :shock:
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Gość

Wysłany: Pią Gru 03, 2010 12:08 am   

troche dziwnie, ze tak jest, bo osoby, ktore nie znaja angielskiego maja problem... Wtedy dentysta powinien pozwolic na to, zeby pacjent mowil po polsku i przetlumaczyc od razu pielegniarce o co chodzi i odwrotnie, powinien mowic do pacjenta (np.co robi itd) w j polskim, a pielegniarce to samo po angielsku. Ja bylam u polskiej dentystki i pielegniarka jej asystowala tylko na poczatku, ale nikt mnie nie upomnial, ze mam mowic po angielsku, jesli byla potrzeba, to dentystka przekazywala pielegniarce co ja mowie. pozniej pielegniarka sobie poszla i juz nie bylo takiej potrzeby.
Powinno byc napisane: Dental Clinic - No entry if you can't speak english!
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 12:17 am   

Anonymous napisał/a:
No entry if you can't speak english!

Właśnie o tym samym myślałem kierując moje pytanie.
Jeśli jest napisane że nie można mówić po polsku, to w takim razie w innych językach można - z tego co rozumiem.
Brak słów. :shock: :shock: :shock:

ZŁY.gif
Plik ściągnięto 2512 raz(y) 2,8 KB

_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Marek77 
Niemowa



Dołączył: 30 Lis 2010
Posty: 8
Skąd: Warrington (Anglia)
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 3:39 pm   

na tej samej kartce jest napisane, że "jeżeli masz problem z porozumiewaniem się w języku angielskim to przyjdź z jakąś osobą która będzie tobie tłumaczyła".

Jakoś nie ma tam kartki z informacją w języku hinduskim czy kurdyjskim, tylko jest informacja w j. polskim. No fakt, zastanawia mnie historia tej informacji. Może wielu rodaków próbowało angielskiemu dentyście tłumaczyć na migi co ma zrobić? może w trakcie rozmowy z polskim dentystą jakaś pielęgniarka się zdenerwowała że nic nie rozumie?
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 4:28 pm   

A może któryś z polaków pokazał na jamę ustną palcem, i powiedział "ten", a dentysta wyrwał 10 zębów?
Nie wiadomo co skłoniło do napisania takiej kartki.
Proponuję się dowiedzieć, i zapytać.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
ejsmont
Gość
Wysłany: Nie Gru 05, 2010 12:17 pm   polski dentysta

Cenzor napisał/a:
i powiedział "ten", a dentysta wyrwał 10 zębów?


hehe dobre :lolek3:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 17
Reklama