Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Agencje pracy
Autor Wiadomość
Infolinia-Prasa
Uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 699
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 10:38 pm   

Spore szanse na znalezienie pracy dają prywatne agencje, których jest w Coventry sporo. W większości z tych agencji wiszą w oknach krótkie oferty - można się więc zorientować jakiego typu pracę oferuje dana agencja. Niestety często bywa tak, że ogłoszenia wiszą a pracy już dawno nie ma, jest to często stosowana praktyka zwłaszcza w okresie wakacyjnym gdy przyjeżdża tu najwięcej ludzi.


 


Jeżeli znacie jakieś inne agencje które nie są tutaj wyszczególnione napisz do nas .


Jakie są Wasze opinie na temat agencji? Jeżeli pracowałeś lub pracujesz


dla agencji podziel się z innymi na forum Twoją opinią na temat takiej formy pracy. 



Przeczytaj artykuł
 
 
wole nie podawać imienia
Gość
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 10:38 pm   

Pracuje dla agencji pracy w Rugby.
Praca jest od zaraz lecz pracuje już 3 tygodnie i nie widziałem ani grosza za to co przepracowałem.
Firma która zatrudnia ludzi z tej agencji płaci agencji regularnie co tydzień a ja nie mam ani grosza od agencji.
Powiedziano mi że wypłata bedzie po miesiącu, boje sie że nie dostane nic. Agencje prowadzi Stanisław i Dariusz których nie znam i nie wiem kim są. Prosze o pomoc. komentarze bede sprawdzał codziennie.
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1670
Wysłany: Pon Lip 12, 2010 12:19 am   

wole nie podawać imienia napisał/a:
Pracuje dla agencji pracy w Rugby.
Praca jest od zaraz lecz pracuje już 3 tygodnie i nie widziałem ani grosza za to co przepracowałem.
Firma która zatrudnia ludzi z tej agencji płaci agencji regularnie co tydzień a ja nie mam ani grosza od agencji.
Powiedziano mi że wypłata bedzie po miesiącu, boje sie że nie dostane nic. Agencje prowadzi Stanisław i Dariusz których nie znam i nie wiem kim są. Prosze o pomoc. komentarze bede sprawdzał codziennie.

Sprawdź w pierwszej kolejności umowę z pracodawcą pod tym kątem.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
michal 22 
Niemowa


Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: Jaslo (Podkarpackie)
Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 11:59 pm   

Witam mieszkam w Darlington poszukuje pracy interesuje mnie kazda praca...wiecie gdzie mozna znalezc teraz dobra prace w tych okolicach?? Pozdrawiam:)
 
 
Sylwiakola
Gość
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 9:33 am   

Ja w chili obecnej pracuje dla agencji Ethero Strategic Staffing i z tego co mi wiadomo praca jest chocby od zaraz przy pakowaniu owocow i warzyw w Stratford Upon Avon. nie slyszalam jeszcze komentarzy na temat braku wyplat.
 
 
Romek
Gość
Wysłany: Czw Lis 04, 2010 2:16 pm   

Szukam pracy w Dudley i okolicach czy ktos ma jakis namiar?
 
 
MARIA
Gość
Wysłany: Sro Sty 05, 2011 7:58 am   

SZUKAMY PRACY NAJLEPIEJ PRZY KANAPKACH W HUDDERSFIELD.CZY KTOS WIE JAKA AGENCJA. AMOZE JAKOS INNA PRACE  PROSIMY O POMOC.MOJ
 
 
rafal
Gość
Wysłany: Sro Sty 12, 2011 3:27 pm   

szukam pracy na farmie
 
 
ANIA
Gość
Wysłany: Czw Sty 20, 2011 8:28 pm   

Mieszkam w Stockton on Tees, czy znacie agencje pracy , która zatrudnia pokojówki ? Bardzo dziękuję
 
 
chceprace_
Gość
Wysłany: Wto Lut 15, 2011 11:13 am   

witajcie, jak na dzień dzisiejszy jest z pracą w coventry? są jakieś oferty?
dzięki za odpowiedz
 
 
siwka_91
Gość
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 1:52 pm   

Szukam pracy bardzo pilnie czy ktos ma jakies namiary????????????????????????????????????????
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 40
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 990
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Cze 22, 2011 9:52 am   

Jobcentre plus w mieście
 
 
 
artur1708
Gość
Wysłany: Wto Cze 28, 2011 2:11 pm   

Jestem kucharzem chciałem sie przeprowadzic do liverpoolu lub birkenhead moze ktos wie czy jakas agencja załatwia pracę w hotelach lub restauracjach ,albo słyszał o pracy gdzies z ogłoszenia dziekuje za info
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 40
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 990
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Cze 29, 2011 2:36 am   

http://www.berkeley-scott.co.uk/
nie załatwiają co prawda pracy ale przeprowadzają rekrutacje ;)
Polecam
 
 
 
szukający
Gość
Wysłany: Sro Lip 06, 2011 11:44 am   

witam!wiecie coś na temat pracy w angielskim wojsku,obecnie jestem strażnikiem granicznym w polsce ale mam już dość tego g.......a?
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 40
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 990
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Lip 07, 2011 8:14 pm   

szukajacy a przypadkiem orientowałeś sie czy nie potrzebujesz pozwolenia z MONu na służbę w obcych formacjach wojskowych? Unia, unia ale jak by nie patrzeć to nawet chyba w Polsce nie wezną do wojska obcokrajowca i wypadałoby mieć brytyjskie obywatelstwo aby starać się o pracę w brytyjskiej armii.
 
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1670
Wysłany: Pią Lip 08, 2011 4:09 pm   

Dodatkowo za służbę w obcym kraju można się dorobić wyroku.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
[email protected]
Gość
Wysłany: Pon Paź 03, 2011 11:35 am   

Szukam pracy w okolicach Rugby pomozcie.Gdziekolwiek nie zapukam czepiaja sie o angielski.Pozdrawiam i z gory dziekuje
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 40
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 990
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Paź 03, 2011 6:21 pm   

[email protected] napisał/a:
Szukam pracy w okolicach Rugby pomozcie.Gdziekolwiek nie zapukam czepiaja sie o angielski.Pozdrawiam i z gory dziekuje

to normalne w Anglii, że "czepiają się" i język angielski.
 
 
 
Andre
Gość
Wysłany: Pią Mar 15, 2013 9:58 am   

Oto kolejna agencja rozważyć http://www.miseenplace.co.uk/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - opowiadania
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama