Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Polska Przychodnia Coventry
Autor Wiadomość
Aguś
Gość
Wysłany: Pią Kwi 27, 2012 4:56 pm   

Witam, szukam logopedy w Liverpool, który pracuje w przedszkolu, szkole, poradni, czy w szpitalu.

Jest to dla mnie bardzo ważne!
Mój kontak e-mail:
 
 
anna.k
Gość
Wysłany: Pią Lut 08, 2013 5:35 pm   

witam mam pytanie , czy jesli mieszkam w hinckley, to moge z dzieckiem pojechac i zarejestrowac sie w przychodni w Nuneaton, czy nie?
 
 
Syl.
Gość
Wysłany: Pon Lut 11, 2013 1:59 pm   

Hej. Szukam dobrego ginekologa w leicester lub coventry. Czy ktos ma moze jakies informacje? Bo widze z komentarzy ze nie warto jechac do tej polskiej przychodni.
 
 
Logopeda w Leeds
Gość
Wysłany: Pon Lut 25, 2013 12:27 pm   

Szanowni Państwo,

Jestem logopedą i polecam swoje usługi w zakresie wczesnej interwencji logopedycznej, diagnozy i terapii (także osoby starsze).

Od kwietnia tego roku będę mieszkała w Leeds, więc już teraz zapraszam wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu: [email protected]

Pozdrawiam,

Monika
 
 
Ewe
Gość
Wysłany: Pon Lut 25, 2013 6:36 pm   

Rejestracja Polska? Bo angielski lamany strasznie
 
 
????
Gość
Wysłany: Nie Mar 17, 2013 7:46 pm   

Witam ja potrzebuje Pl Pediatry mieszkam w Doncaster , znalazlam pare przychodni ale to Manchester troszke daleko . Prosze o pomoc
 
 
Maciek
Gość
Wysłany: Sro Kwi 17, 2013 7:13 pm   

Jak już mowa o logopedach to w Harrogate jest bardzo dobry polski logopeda. Między innymi zajmuje się wczesnym niedorozwojem mowy a także stymulacja rozwoju mowy i myślenia u dzieci. To jest telefon gdzie można dzwonić: 07541216091 Dzieci go uwielbiają.
 
 
Matka ich trojga
Gość
Wysłany: Sro Kwi 17, 2013 9:50 pm   

Polski logopeda jest tez w szkole sobotniej w leeds i przyjmuje tez poza szkola. Telefonu nie znam, ale szkola ma na pewno.
 
 
czarna128
Gość
Wysłany: Czw Maj 16, 2013 6:00 pm   

poszukuje polskiego lekarza ortopede
 
 
SEEEBBBBAAA
Gość
Wysłany: Sro Cze 05, 2013 7:28 pm   

bardzo proszę o namiar na lekarza genetycznego w Nottingham. P I L N E !!!!
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 40
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 990
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Cze 08, 2013 8:31 am   

SEEEBBBBAAA a czym się zajmuje lekarz genetyczny??? Nie żebym sie czepiał ale jeśli chodzi o terapi genową to ta jeszcze jest w powijakach. Skontaktuj się ze swoim GP a ten skieruje cię do odpowiedniego specjalisty
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 18
Reklama