Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Polska impreza w Barry
Autor Wiadomość
kamil 
Nieśmiały


Wiek: 30
Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 11
Skąd: Cardiff/Lublin
  Wysłany: Nie Mar 25, 2007 11:40 am   Polska impreza w Barry

Chcialbym zapytac co sadzicie o organizacji imprezy polskiej w Barry? Czy jest sens cos takiego organizowac akurat tam? Mamy mozliwosc wynajecia lokalu The Savoy przy Broad St (okolice Morrisona i leisure centre, jesli ktos sie orientuje). Prwdopodobny termin bylby w piatek 13-tego kwietnia. Zapewnilibysmy polska muzyke, ochrone i alkohol, bilety w cenie okolo 3 funtow. Impreza mnie wiecej od godz. 20 do 3. Rozmawialismy z Polakami mieszkajacymi w Barry (pracujemy tam na ochronie w piatki i soboty) o sensie takiej imprezy i opinie byly raczej pozytywne. Chcielibysmy jednak wysluchac uwag i opinii szerszej rzeszy polinii walijskiej na ten temat.
 
 
 
Gość

Wysłany: Sro Mar 28, 2007 5:41 pm   

witam

ja na pewno będę i przyprowadzę min 10 osób
 
 
kamil 
Nieśmiały


Wiek: 30
Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 11
Skąd: Cardiff/Lublin
Wysłany: Sro Mar 28, 2007 8:52 pm   

Cieszy mnie to. Mysle, ze w okolicach piatku powinny sie pojawic sie plakaty. I tu pytanie . Czy orientuje sie moze ktos gdzie jest jakies najczesciej odzwiedzane miejsce przez Polakow, w ktorym mozna powiesic ogloszenia? Z gory dzieki.
 
 
 
Pisia 
Rozkręca się


Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 36
Skąd: Barry Island
Wysłany: Sro Mar 28, 2007 11:00 pm   

Open Learning Centre ale teraz zmienilo adres i nie wiem gdzie jest,bylo na holton road.
 
 
 
Gość

Wysłany: Pią Mar 30, 2007 7:53 pm   

może morrisons ?
 
 
megus77 
Uzależniony
errare humanum est



Wiek: 29
Dołączyła: 11 Wrz 2006
Posty: 291
Skąd: Pila/cardiff
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 9:20 pm   

i jak po imprezie? ja niestety nie moglam byc, nozke skrecilam, a szkoda bo fajnie by bylo poznac nowych ludzi i wypic w pubie polskie piwko
:)
_________________
pomoge w formalnosciach- zainteresowani pytajcie na GG :)
 
 
 
Hubert 
Rozkręca się


Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 34
Skąd: Barry Island
Wysłany: Wto Maj 01, 2007 8:28 pm   

i jak po imprezie
czesto odwiedzane miesjsce przez polakow (przez mnie przynajmnije) -
netto,lidl,tesco,morissons(ze stacja benzynowa wlacznie), jak nie mialem neta to biblioteka, lotnisko, plaza, no i SKLEP NA HOLTON ROAD Z POLSKIM PIWEM - to mijesce musi duzo poalkow odwiedzac bo ciagle polskiego piwa brakuje!!!(nie wiemc zy nie costcuteter ale nie jestem pewien nazwy)
 
 
 
polakozaurus
Niemowa


Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 3
Wysłany: Czw Lis 15, 2007 5:39 pm   Polska impeza w Barry

Jakas ''reaktywacja'' spotkanak w najbliszym czasie?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 21
Reklama