Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

aaaa
Poprzedni temat «» Następny temat
THIS IS THE END...
Autor Wiadomość
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1433
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Cze 22, 2009 3:13 pm   THIS IS THE END...

Z dniem dzisiejszym strona http://www.polski-bristol.net przestaje istniec. Domena bedzie jeszcze przez jakis czas aktywna jednak zawartosc strony nie bedzie aktualizowana. Czesc zostanie przeniesiona na https://infolinia.org/bristol.
Forum przeniesione rowniez zostanie na inny serwer i bedzie je mozna znalezc [url:1n0v6lin]http://infolinia.org/forum/bristolinfoliniaorg-vf154.htm?sid=631c7c6a8501f6da38e453d726e8cc74[/url:1n0v6lin], wszystkie posty/uzytkownicy beda przetransferowani,jednak jesli zajdzie potrzeba zmiany hasla uzytkownik zostanie o tym poinformowany droga mailowa. Bede sie pojawial od czasu do czasu na forum infolinia.org, gdyz wszystko wskazuje na to, ze pozostane tam moderatorem/administratorem (tyle czasu mam nadzieje znajde).
Oznacza to iz z dniem dzisiejszym strona staje sie czescia [b:1n0v6lin]infolinia.org[/b:1n0v6lin], a ja przestaje byc jej administratorem.

Decyzja o zakonczeniu "dzialalnosci" zostala podjeta z powodow osobistych i zawodowych.
Dziekuje wszystkim, ktorzy mnie wspierali i nie dziekuje wszystkim tym, którzy rzucali mi klody pod nogi. Szczegolne podziekowania naleza sie takze, moderatorom na forum oraz najbardziej aktywnym uzytkownikom bez ktorych strona i forum juz dawno by "umarła":)
Cieszy mnie to ze serwis pomagal ludziom, którzy zdecydowali sie na przyjazd do Bristolu (spora ich grupe udalo mi sie nawet poznac osobiscie i mam nadzieje ze wychylimy jeszcze razem jakies male "co nieco" :) )
Zycze Wam wszystkiego najlepszego i do uslyszenia lub zobaczenia...jak kto woli

Pozdrawiam
brzozzi
_________________
Punk not Dead !
 
 
barbaraev
Uzależniony


Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 208
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Cze 22, 2009 6:05 pm   Re: THIS IS THE END...

dzieki brzozzi - bylo u Ciebie sympatycznie, powodzenia !!!!! :)
 
 
dawid79
Niemowa


Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 1
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Cze 22, 2009 10:19 pm   Re: THIS IS THE END...

male sprostowanie

domena w dalszym ciagu bedzie aktywna, a na strone bedzie mozna wejsc takze z adresu bristol.infolinia.org

jezeli chodzi o tresci strony, to beda aktualizowane i mam nadzieje, ze uzytkownicy sami beda chcieli pisac newsy, zwalszcza, ze kazdy bedzie punktowany, a za punkty bedzie mozna wybierac nagrody.
Wiecej szczegolow juz wkrotce na nowej stronie.

ps. Jezeli chcesz zostac moderatorem forum napisz do nas na

Pozdrawiam

Dawid Wawrzyniak
Administrator
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama