Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Polaczenie Cardiff-London
Autor Wiadomość
groszek 
Rozkręca się
Bog, Honor, Rodzina


Wiek: 27
Dołączył: 22 Kwi 2007
Posty: 26
Skąd: Z nienacka
  Wysłany: Czw Maj 17, 2007 9:52 am   Polaczenie Cardiff-London

[shadow=green]
Zalezy mi na informacjach dotyczacych cen podruzy na trasie Cardiff Londyn ? Chodzi o najtansze opcje.

Wiecie moze cos na ten temat ?

Zalezy mi na tej informacji, bo mam male problemy w rozczytaniu sie na niektorych stronach www (nie jestem blyskotliwy w angielskim) .

Mozliwa jest opcja kupna biletu grupowego (7 osob), zeby bylo taniej ?
 
 
 
agiaga 
Gaduła


Wiek: 34
Dołączyła: 22 Mar 2007
Posty: 43
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 10:52 am   

Najtaniej to National Express jezeli kupisz bilet w opcji funfare - £1 bez zadnych dodatkowych oplat. Minus - nie jest wiele takich polaczen i sa w godzinach, ktore rzadko kiedy pasuja. Troszke drozej kosztuje przejazd Megabusem.

Bilety grupowe mozna kupowac w transporcie kolejowym - grupa musi skladac sie z 3 lub 4 osob. Jest jednak wiele ograniczen dotyczacych daty (najczesciej nie mozna w weekend), godziny (zwykle nie obowiazuje w godzinach szczytu) itp. O szczegoly naklepiej wypytywac na dworcu, bo na stronach albo nie ma albo strasznie ciezko znalezc (i zrozumiec) wszystkie te ograniczenia
 
 
 
groszek 
Rozkręca się
Bog, Honor, Rodzina


Wiek: 27
Dołączył: 22 Kwi 2007
Posty: 26
Skąd: Z nienacka
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 11:15 am   

Dzieki Aga :) Przydatne informacje :)
 
 
 
megus77 
Uzależniony
errare humanum est



Wiek: 29
Dołączyła: 11 Wrz 2006
Posty: 291
Skąd: Pila/cardiff
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 12:58 pm   

ja rowniez zazwyczaj podrozuje national, najtaniej mozesz dostac bilety za funta, pozniej sa tez za 3 5 albo 10, ogolnie to kosztuije okolo 20funtow. A co wybierasz sie na jakas wycieczke ze znajomymi, czy moze bedziesz cos zalatwial? pozdrawiam serdecznie
meg
_________________
pomoge w formalnosciach- zainteresowani pytajcie na GG :)
 
 
 
groszek 
Rozkręca się
Bog, Honor, Rodzina


Wiek: 27
Dołączył: 22 Kwi 2007
Posty: 26
Skąd: Z nienacka
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 2:22 pm   

Hej Meg :)

Tak wybieram sie , ze znajomymi do Londynu.
Wow- 1 funt ? Podruzowalas za 1 punt do Londynu ? Czy moze ktos ze znajomych ?
 
 
 
partizant 
Zaawansowany forumowicz



Wiek: 34
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 194
Skąd: Tychy/Caerphilly
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 3:01 pm   

Ja podróżowałem. I Megabusem i Nationalem. Nationale są ZWYKLE bardziej luksusowe, ale Megabusy za to bardziej imprezowo-studenckie :) . Kilka razy podstawiony MegaBus był zwykłym angielskim piętrowcem miejskim :D . To ma oczywiście swój klimat. Jeśli chodzi o National Express, to jest właściwie zawsze tak samo - standard autokarowy. Żadnych niespodzianek tutaj nigdy nie uświadczyłem. Podróż nudna jak flaki z olejem.
Wybór należy do Ciebie ;)
 
 
 
megus77 
Uzależniony
errare humanum est



Wiek: 29
Dołączyła: 11 Wrz 2006
Posty: 291
Skąd: Pila/cardiff
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 3:12 pm   

heh. no owszem, ale jesli ktos ceni sobie wygode i ma przeziebiony pecherz to lepiej nationalem :D kibelek jest chociaz nudno rzeczywiscie, ale tez zalezy z kim sie jedzie, a widze ze pytano o bilety dla kilku osob wiec mysle ze atmosfera zalezy od towarzystwa :D hehe pozdrawiam!!!
_________________
pomoge w formalnosciach- zainteresowani pytajcie na GG :)
 
 
 
agiaga 
Gaduła


Wiek: 34
Dołączyła: 22 Mar 2007
Posty: 43
Wysłany: Pią Maj 18, 2007 8:27 am   

Groszek, osobiscie podrozowalam za jednego funta do Londynu i za tyle samo wracalam :mrgreen: Te najtansze bilety mozna kupic tylko on-line http://www.nationalexpress.com - placisz karta, a bilet musisz sobie wydrukowac
Zycze owocnego poszukiwania taniej podrozy :okii:
 
 
 
Je?u 
Rozkręca się



Wiek: 32
Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 26
Skąd: Kielce / Cardiff
Wysłany: Pią Maj 18, 2007 8:43 am   

Ja również już kilkakrotnie podróżowałam na tej trasie za funciaka, czasami za 3 funty. Wszystko zależy od tego kiedy się zdecydujesz na kupno biletu. Im wcześniej tym lepiej, ale... czasami jak chcesz kupić bilet zbyt wcześnie to jeszcze nie ma funfare'ów (teraz ta promocja nazywa się chyba 'early birds'... z tego co kojarzę). Megabusem jechałam tylko raz, bilety kupowała mi kolezanka (bo wtedy nie miałam jeszcze karty debetowej) i z tego co pamiętam to była jakaś opłata manipulacyjna... ale to były śmieszne pieniądze.

I taka uwaga do National... jak kupujesz bilety to koniecznie spisz sobie numer rezerwacji, albo od razu drukuj bilet! Ja zazwyczaj drukowałam go sobie jak przyszedł do mnie w potwierdzeniu na maila... Ostatnio dwukrotnie nie dostałam tego potwierdzenia, przy zakupie nie spisałam numeru rezerwacji i nie wydrukowałam biletu od razu jak wyskoczył... i klops... na maila się nie doczekałam i musiałam kupić bilety jeszcze raz... tym razem parę funtów droższe... w sumie miałam wykupione dwa miejsca w tym autokarze ale bez 'evidence'... ot, taka ludzka (moja) głupota :Oops:
_________________
A to je? jak pi?ka, ca?y w burych szpilkach...
 
 
 
groszek 
Rozkręca się
Bog, Honor, Rodzina


Wiek: 27
Dołączył: 22 Kwi 2007
Posty: 26
Skąd: Z nienacka
Wysłany: Pią Maj 18, 2007 1:25 pm   

agiaga napisał/a:
Zycze owocnego poszukiwania taniej podrozy


Dzieki serdeczne:) Na pewno to bedzie udana podruz :)

megus77 napisał/a:
a widze ze pytano o bilety dla kilku osob wiec mysle ze atmosfera zalezy od towarzystwa


Jasne, mam z kim jechac :) Po przespanej nocy w Bristolskim parku- jestem zadny przygud hehe

Dziekuje za informacje. Megabus gora :)
 
 
 
groszek 
Rozkręca się
Bog, Honor, Rodzina


Wiek: 27
Dołączył: 22 Kwi 2007
Posty: 26
Skąd: Z nienacka
Wysłany: Pią Maj 18, 2007 1:26 pm   

agiaga napisał/a:
Zycze owocnego poszukiwania taniej podrozy


Dzieki serdeczne:) Na pewno to bedzie udana podruz :)

megus77 napisał/a:
a widze ze pytano o bilety dla kilku osob wiec mysle ze atmosfera zalezy od towarzystwa


Jasne, mam z kim jechac :) Po przespanej nocy w Bristolskim parku- jestem zadny przygud hehe

Dziekuje za informacje. Megabus gora :)
 
 
 
partizant 
Zaawansowany forumowicz



Wiek: 34
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 194
Skąd: Tychy/Caerphilly
Wysłany: Pią Maj 18, 2007 1:42 pm   

Jeżu napisał/a:
na maila się nie doczekałam i musiałam kupić bilety jeszcze raz

Możesz przecież zadzwonić na ich infolinię i poprosić o ponowne wysłanie maila.
Ja również zwykle nie drukuję biletu od razu po zakupie. Kilka razy skasowałem też maila z potwierdzeniem (znalazł się w folderze SPAM :) ). Czasami były to bilety lotnicze i nie wyobrażam sobie kupowania w takiej sytuacji drugiego biletu :D .
 
 
 
Je?u 
Rozkręca się



Wiek: 32
Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 26
Skąd: Kielce / Cardiff
Wysłany: Pią Maj 18, 2007 3:13 pm   

Ty to masz łeb (bez obrazy, to komplement)...

No cóż, jak to mówią, mądry Polak po szkodzie...

Teraz będę wiedziała ;-) Lepiej późno niź wcale
_________________
A to je? jak pi?ka, ca?y w burych szpilkach...
 
 
 
Renya



Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 420
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Pią Maj 18, 2007 7:59 pm   

partizant napisał/a:
Ja podróżowałem. I Megabusem i Nationalem. Nationale są ZWYKLE bardziej luksusowe, ale Megabusy za to bardziej imprezowo-studenckie :)


Zwykle.... Otóż to, raz się zdarzyło, że kierowca uprzejmie uprzedził, że toaleta jest nieczynna i już :)
Również w Nationalu zdarzyło się, że w prawie pustym autobusie 2 burakofony słuchały jakiegoś hip-hopu rodem z Jeżyc grrr, zatem klimat był imprezowy, ale nie studencki.

--
Renya
 
 
megus77 
Uzależniony
errare humanum est



Wiek: 29
Dołączyła: 11 Wrz 2006
Posty: 291
Skąd: Pila/cardiff
Wysłany: Pią Maj 18, 2007 9:34 pm   

hehe jak wszedzie- zlosliwosc rzeczy martwych no i - sa ludzie i Ludzie ;) pozdrawiam
_________________
pomoge w formalnosciach- zainteresowani pytajcie na GG :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Reklama