Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Polacy w Middlesbrough i Teesside
Autor Wiadomość
polpen 
Ekspert w Infolinia.org


Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 77
Skąd: Middlesbrough (Anglia)
  Wysłany: Czw Wrz 11, 2008 11:35 am   Polacy w Middlesbrough i Teesside

Witam,

Ludziska, piszcie tutaj co ciekawego się dzieje w Middlesbrough i okolicach. Niedawno się tutaj przeprowadziłem i myślałem żeby rozruszać trochę polską społeczność i zmobilizować do działania! A z tego co mi wiadomo to Polaków jest tutaj sporo, jak wszędzie zresztą.

Proszę podawajcie informacje o polskich wydarzeniach w Teesside i Middlesbrough a będę je umieszczał na naszej nowej stronie: www.middlesbrough.infolinia.org

Interesują mnie wszelkie wydarzenia kulturalne, sportowe, społeczne z udziałem Polaków.

Podawajcie adresy Polskich pubów, dyskotek, kościołów itp....

Pozdrawiam i czekam na opinie

Paweł
 
 
Karolina
Gość
Wysłany: Nie Paź 02, 2011 5:26 pm   

Hej ja tez sie niedawno przeprowadzilam do Middlesborough bo bede tutaj studiowac tez chcialabym wiedziec o ktorej sa np msze polskie i kiedy, jakies uslugi fryzjerskie albo jakies spotkanie polskie jak cos to piszcie na moj email

Pozdrawiam Karolina
 
 
2monika0
Gość
Wysłany: Pią Paź 07, 2011 5:52 pm   kosmetyki

Dziewczyny jesli ktos jest zainteresowany kosmetykami ORIFLAME .. to moge sie przydac :D 07512368792 Monika
gg 8173594
ps Karolina co do polskiej mszy to jest w kazda ostatnia niedziele miesiaca o godzinie 15
 
 
zirealer 
Niemowa


Dołączyła: 26 Sty 2014
Posty: 1
Skąd: Stockton-on-Tees (Anglia)
Wysłany: Nie Sty 26, 2014 6:19 pm   

Hey, niedawno przeprowadziliśmy się do UK, może coś ciekawego się dzieje w okolicy, może ktoś ma ochotę na spotkanie? Szukam też kogoś kto chodzi do Trugym koło Eaglescliffe - z chęcią bym potrenowała z kimś :)
 
 
real7777 
Niemowa


Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 1
Skąd: Southampton (Anglia)
Wysłany: Pią Lis 07, 2014 7:56 pm   Re: Polacy w Middlesbrough i Teesside

Witam
Potrzebuje pomocy zaginela mi paczka w anglii wl.walizka ktora jest podpisana nikt nie moze mi pomoc mieszkam daleko
Potrzebuje zeby ktos udal sie do teesside tam gdzie jest oddzial dpd i zapytal o moja walizke
Rozmowy tel. Nic nie daly
Jezeli ktos pochodzi z tamtych stron prosze o pomoc
Ostatnio byla tam odnotowana
Dogadamy sie co do ceny za zalatwienie sprawy
Moja ostatnia nadzieja
Pisz osobista wiadomosc na
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 21
Reklama