Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Pokój z łazienka do wynajecia
Autor Wiadomość
Natalia
Gość
  Wysłany: Nie Sty 30, 2011 3:35 pm   Pokój z łazienka do wynajecia

Chce wynająć pokój dwuosobowy z łazienka w Corby- oakley vale. W domu mieszkają tylko 2 osoby młode 20 i 23 lata. Szukamy uczciwej pary. W domu dostęp do internetu oraz polskiej telewizji.
 
 
Natalia
Gość
Wysłany: Sro Lis 16, 2011 2:57 pm   

Wznawiam temat ;D

Gg. 8812971
Kom. 07411565632
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Sro Lis 16, 2011 9:33 pm   

Zawsze tak jest (przeważnie) że gdy potrzeba to nie ma, a jak będzie za późno to wtedy nie ogonisz się od telefonów. :)
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Natalia
Gość
Wysłany: Nie Mar 25, 2012 4:23 pm   2osobowy Pokoj z łazienka do wynajęcia na iskry vale

Wznawiam temat numer telefonu 07411226512
 
 
wolfer300
Gość
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 7:24 pm   

Natalio, jestem zainteresowany ale nie mam obecnie kasy na telefonie, moglabys sie skontaktowac przez gg 7957308 lub mailowo
Z góry dzięki, jestem mocno zainteresowany.
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 10:28 pm   

wolfer300 napisał/a:
Natalio, jestem zainteresowany ale nie mam obecnie kasy na telefonie, moglabys sie skontaktowac przez gg 7957308 lub mailowo
Z góry dzięki, jestem mocno zainteresowany.


Przecież podała GG.

Cytat:
......
Gg. 8812971
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama