Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
czy to objawy sepsy?
Autor Wiadomość
luci
Gość
Wysłany: Sob Lip 10, 2010 9:58 am   czy to objawy sepsy?

prosze o pomoc,wszyscy mi mowia,ze przesadzam, ale mialam w czwartek biegunke.wzielam stoperan przeszlo... wczoraj tez, takie luzne stolce dwa, wzielam znow lek. dzis czuje znow sie luzno wyprozniam,ale brzuch mnie nie boli tak jak w czwartek.... goraczki nie mialam powyzej 3,najnizsza 36.1, najwyzsza 36.9. wybroczyn nie mam,wymiotow tez nie,ale od dwoch dni bola mnie miesnie zwlaszcza nogi,lekko szyja i w prawym lokciu... strasznie sie pocilam dzis w nocy a przy sepsie wsytepuja poty... mialam tez czesto zimne rece i stopy...bolala mnie lekko glowa.i ogolem chodzilam slaba. czy to moze byc sepsa?
 
 
Polopiryna 
Ekspert w Infolinia.org


Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 12
Skąd: Oxford (Anglia)
Wysłany: Sob Lip 10, 2010 12:59 pm   

Witam !
Nie sadze zeby to byla sepsa. Sepsa jest bardzo powazna choroba wywolana przed drobnoustroje, ktore rozprzestrzenily sie na caly organizm ludzki. Nigdy nie wystepuje jako odrebna jednostka chorobowa tylko dodatek do innych schorzen np. zapalenia opon mozgowych czy zapalenia pluc. Najczesciej dochodzi do zakazenia na oddzialach szpitalnych.
Moim zdaniem moze byc to zatrucie pokarmowe albo tzw."grypa zoladkowa". Po kazdym luznym stolcu wez capsulke loperamidu. Dodatkowe pij duzo plynow. Jesli jestes w UK mozesz kupic dodatkowo lek tzw. Dioralyte. Sa to saszetki ktore miesza sie z woda, uzupelniaja one niedobory witamin i mineralow spowodowane biegunka. Sproboj tez kupic w sklepie Probiotyk. Sa w postaci jogurtow albo w buteleczkach takich jak actimel. To unormuje twoj przewod pokarmowy. Jesli nie pocilas w nocy to znaczy ze na wieczorem wystepuje goraczka, Zmierz temperature przed pojsciem spac. Jesli bedziesz miala goraczke, wez lek przeciwgoraczkowy na noc np Paracetamol albo Ibuprofen. Jesli nie przejdzie do poniedzialku to powinnas sie udac do lekarza

Pozdrawiam serdecznie.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama