Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Pilnie poszukiwany muzyk do zespołu !!!
Autor Wiadomość
skrzat2123 
Niemowa


Dołączył: 08 Wrz 2010
Posty: 4
Skąd: Huntingdonshire (Anglia)
Wysłany: Sro Wrz 08, 2010 10:40 pm   Pilnie poszukiwany muzyk do zespołu !!!

Zespół Muzyczny (w skład którego wchodzą muzycy o różnej narodowości), charakteryzujący się ciężkim brzmieniem o stylu mieszanym -
- symfoniczny black/ death/ metal z elementami doom -

poszukuje kobiety wyróżniającej się mocnym, klasycznym operowym głosem współgrającym z wymienionym rodzajem muzycznym.

Dodatkowe zdolności poszukiwanej osoby, które są niezwykle istotne dla Naszego Zespołu to umiejętność gry na instrumentach klawiszowych a także smyczkowych (oraz ich osobiste posiadanie).


P.s.
Jeżeli ktokolwiek zna osobiście taką osobę o w/w zdolnościach, bardzo prosimy o przekazanie Jej treści danego ogłoszenia jak również Naszych danych kontaktowych.

Z góry dziękujemy!

Z poważaniem
Marcin
(Huntingdon-Cambridgeshire)


KONTAKT Z ZESPOŁEM:
 
 
thomas 77
Gość
Wysłany: Pią Wrz 10, 2010 12:31 pm   poszukuje doswiadczonego zespolu, muzykow grajacych jazzowo

siemka all..............pisze ze skegness
prośba do każdego kto jest z Londynu lub okolic...............szukam zespołu amatorskiego lub chętnych wokalistów/tek muzyków z doświadczeniem, którzy szukają wokali do stworzenia bandu grającego jazzowo lub podobna cześć tej muzyki. w ramach rozwinięcia się tez a'capella wchodzi w rachubę i ćwiczenia tego typu w gronie. szukam max 3 facetów dobrze śpiewających, którzy być może tez szukają kogoś to działa w każdą stronę, więc proszę o skupienie.... oraz nauczyciela śpiewu taniego i dobrego, a może ktoś by chciał za darmo hehe żart....( technika jazz , rnb wskazana ) jeżeli kogoś interesi taka sprawa proszę o kontakt na forum i na email: lub byłem wokalistą zespołu w Szczecinie, graliśmy covery bluesowe itd ponad rok. Śpiewam już kilka lat, ale samoukiem jestem, nigdy się nie uczyłem profeski. Dostałem się także do gospell choir szczecin, gdzie dopiero tam liznąłem ćwiczeń na głos. Byłem też w chórkach chóru gospell z czarnymi w Basildon pod Londynem 2 lata temu, ponownie teraz jestem w UK i szukam ludzi konkretnych i nastawionych na prace - nie tylko na zabawę, chce dalej śpiewać, się uczyć i pracować z kimś, kto się zna na muzyce profesjonalnie. Należę do ministry bread of life. Dzięki czekam na jakieś wieści. Pomooooooocyyyyyyyyyyy.
Jeżeli ktoś potrafi pomóc proszę o kontakt....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! thomas 77
na facebook, mam ten sam nick, chętnych do współpracy zapraszam do odpisania, nie jestem super bo nie , ale chce się uczyć, niech ktoś mi da szanse!!!!!!!!!!!nara

/mod one/
pisanie wielkimi literami oznacza krzyk, więc zanim coś napiszesz, to zastanów się, czy chcesz nas zawrzeszczeć, czy rzeczywiście prosisz o pomoc
/mod off/
 
 
skrzat2123 
Niemowa


Dołączył: 08 Wrz 2010
Posty: 4
Skąd: Huntingdonshire (Anglia)
Wysłany: Pią Wrz 10, 2010 4:08 pm   

Wybacz stary ale ja Ci chyba nie pomogę, widzę że chyba oboje jesteśmy w kropce :angry:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - mangi
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama